Teraz jest 23 kwietnia 2018, 08:18 - Pn

• Reklama

Gucci - Envy Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Gucci - Envy Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
2
3%
3 - Przeciętny
4
5%
4 - Dobry
12
15%
5 - Bardzo dobry
35
44%
6 - Genialny
26
33%

Liczba głosów : 80

• Autor
  • Wiadomość

pirath

Super Perfumaniak

Gucci - Envy Men

Post29 sierpnia 2011, 11:38 - Pn

no tak stało się.... dziś po powrocie z pracy na mej mordce zagościł szeroki uśmiech.... bo oto już dawno spisana na straty w bezmiarze pocztowego chaosu dotarła dziś z lekkim poślizgiem (nadanie 23-go grudnia) przesyłka z próbkami od licha (tu Wasze gromkie brawa)

prawdopodobnie pocztowy borsuk idący skrótem na około jeziora bodeńskiego (skrót wskazała drogą losową nawigacja z biedronki za 37.99) miał problem z inwentaryzacją i zmianą stawki VAT, a także błędem roku 2000 i własnymi korzonkami....
ale przynajmniej przesyłka w ogóle dotarła (jupiiii) do tego cała i nie pobita (jupiiii) i zawiera caaaałą perfumetkę* Envy...

obiecałem sobie że do envy powrócę, bo jego długotrwały byt na rękawie kurtki przez długie tygodnie nęcił mnie co rano w drodze do pracy. gdzie stojąc w korku podpierałem lewą ręką głowę i czułem jego mistyczną woń snującą się leniwie z rękawa.... i oto jest cała perfumetka by się nim cieszyć w spokoju domowych pieleszy....

a zatem psik..... subtelna słodycz w asyście anyżku wtapia się łapczywie w skórę.... parując z lekka i niemrawo, lecz coraz mocniej i energiczniej wkrótce zalewa okolice wokół dłoni czarodziejską mgiełką pożądania...
(na wstępie uwaga że pachnie inaczej niż podczas próby w superfarmie... zapach jest intensywniejszy i bardziej wyrazisty a zrobiłem jeden psik!)

nie mogę wprost oderwać nosa od własnej dłoni! jakaż to misterna i absorbująca kompozycja nut! jest słodko, ale bez przesady, zapach cały wibruje, wtapia się w skórę, przebiera z nutami zapachowymi jak w kalejdoskopie co rusz atakując moje zmysły coraz to nowszymi akordami, jakby chciał mnie przetestować, bawił się mną.... jest mi bardzo przyjemnie w jego towarzystwie....

dość tego idę się wykąpać po całym, dniu męczarni chcę jak najszybciej zmyć z siebie ten kolejny nudny dzień..... szybka acz odprężająca kąpiel i znów jestem przy kompie.... a envy wciąż jest ze mną!!!! big szacun.....

psiknąłem siermiężnie 2-3 razy w rękę.... chcę się po upajać tym anyżkowym bytem na skórze.... dać porwać się zaklętej w zielonej cieczy wróżce, która niczym ta z absyntowych majaków zabierze mnie w magiczną podróż....
envy jest jak marzenie na jawie... ten zapach stworzył genialny nos, i musiał być to bardzo szczęśliwy okres w jego życiu, bo udało mu się zakląć w tym pachnidle niebywały spokój, harmonię i szczęście.... to się da autentycznie wyczuć w envy....
czapki i tupeciki z głów Panowie..... ja chylę czoła i przed dojrzałym pięknem tej kompozycji jak i nosem który go powołał do życia....

więc jaką trzeba być podłą, wyrachowaną i nieczułą kreaturą by to cudo w płynie wycofać z oferty i produkcji? jakież plagi egipskie musiały by spaść na nieszczęśnika który dopuścił się takiego świętokradztwa?

UWAGA! LECĄ KLĄTWY!
- oby skończyły Ci się darmowe minuty!
- oby twa córka chodziła z justinem bieberem!
- obyś musiał codziennie korzystać z usług pkp i poczty polskiej
- i pracować jako hostessa na promocjach serów pleśniowych w lidlu!!!
powinno starczyć na początek

sorry jeśli zanadto przynudzałem, ale nie mogłem się powstrzymać od uwiecznienia w kodzie binarnym pierwszego poważnego tete a tete z całkiem słusznie wychwalanym pod niebiosa imbirowym arcydziełem...
mam nadzieję że fani "miasteczka Twin Peaks" nie poczuli się urażeni przekręceniem kultowej sentencji z serialu.... w tym przypadku cel dokładnie uświęca środki i o świętokradztwie nie może być mowy

radigy

Forumowicz

Re: Gucci - Envy Men

Post29 sierpnia 2011, 11:39 - Pn

:twisted:
oho, kolejny rozkochany w zielonej bestii.
Chłopaki! nie dajcie się więcej prosić, odkupie próbki, płace jak za prezydenta! :)

Ostatnio przyoszczędziłem trochę grosza. Ewentualnie jak byście mogli mnie troszkę pokierować które wybrać żeby mi jakiegoś dziada nie wcisnęli miast tej - o - perfumy! ;)

(wiem zły dział - wybaczcie)

pirath

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 11:39 - Pn

radigy - jestem pewien że któryś z chłopaków zrobi Ci próbkę albo nawet dekanta ;)
tylko przestań zapładniać wzrokiem moją perfumetkę z envy, bo przegryzę Ci krtań moimi bezzębnymi dziąsłami :twisted:

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Post29 sierpnia 2011, 11:40 - Pn

Pirath - cieszę się ogromnie, że doceniłeś Envy. To faktycznie genialne pachnidło. A Twój opis jest jak zwykle świetny!
http://perfumowyblog.com. ...bo zapach ma znaczenie...
http://perfumaniac.wordpress.com...because scent matters...

madzia

Forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 11:40 - Pn

Dziś w Superpharm trafiłam na testerek Envy.
Dwa psiki w nadgarstek i... zakochałam się. :)

Faktycznie podobieństwo do Opium w początkowej fazie znajduję, później to już tylko poezja.
Chyba zapoluje sobie na flakonik 30ml. :)

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 11:41 - Pn

madzia napisał(a):Dziś w Superpharm trafiłam na testerek Envy.
Dwa psiki w nadgarstek i... zakochałam się. :)

Faktycznie podobieństwo do Opium w początkowej fazie znajduję, później to już tylko poezja.
Chyba zapoluje sobie na flakonik 30ml. :)

nie spotkałem jeszcze,
50ml i 100ml, ewentualnie mini 3ml ;)

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 11:55 - Pn

Prosta,zwykła buteleczka,z zielonym płynem w srodku.
Ciezki,masywny,korek stanowi monolityczną calosc z butelką.
Rzucajacy sie w oczy,kojarzy mi sie z filmem,nie pamietam tytułu,ale z czarną bryłą w kosmosie.
Niezniszczalną.
Wieczną.

j2k

Forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 11:56 - Pn

Gucci idealny na mrozy na co dzien (nie sportowo) :)

maniek69

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 12:05 - Pn

Idę sobie po sklepie i przeszła obok mnie kobieta, intrygujący, znajomy zapach poczułem. Więc idę za nią próbując wwąchać się i coś poczuć. I nic nie czuje. Zatrzymałem się i zauważyłem że to ja tak ładnie pachne :-) Hmm... Envy działa :)

Kuba

Post29 sierpnia 2011, 12:06 - Pn

a ja szczerze mówiąc nie miałem okazji jeszcze niuchać envy :(
ze stacjonarnych wycofali, nie ma gdzie sprawdzic a w ciemno brać sie troche boje.
do czego można ewentualnie porównać envy?? do opium? gdzies tak, cos słyszałem

maniek69

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 12:08 - Pn

Tak, to ja pisałem na dolce.pl że Envy jest podobne do Opium. Takie miałem pierwsze skojarzenia. Po testach porównawczych zauwazyłem róznice, ale sa do siebie podobne charakterem.

maniek69

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 12:10 - Pn

Ja wiem,że to jest bardzo dobry zapach Pieknie przedstawiony imbir, bardzo ciekawie przebłyskuje kadzidło, tylko brakuje mi tu zdecydowania, jakiejs agresywności, takiego 'bad boya' . Zanim poznałem Envy troche sie oczytałem o nim, ooo jakie to pochwały ludzie o nim pisali ! wychwalali pod niebiosa, spodziewałem sie że to awangardowe pachnidło i potafi uszczypnąć jak M7. No niestety nie szczypie, ale jest ładny i ciekawy Zeby było na +

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Post29 sierpnia 2011, 12:11 - Pn

-21C na zewnątrz, więc przyodziałem się w Envy. Niesamowicie niósł się za mną na dworzu, teraz ogrzewa mój kark i umysł Jest doskonały i doskonale męski. Czasem myślę, ze być może i podział na pefumy męskie i damskie jest chybiony, złudny, niepotrzebny, ale na Boga męskie Envy jest tak męskie, że aż!
http://perfumowyblog.com. ...bo zapach ma znaczenie...
http://perfumaniac.wordpress.com...because scent matters...

pirath

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 12:11 - Pn

święte słowa, ten zapach to uosobienie statecznego faceta, który wie czego chce od życia
faceta który już się wyszalał, głupoty już mu nie w głowie i ceni sobie święty spokój ;)

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post29 sierpnia 2011, 12:12 - Pn

Dzisiejsza pochmurna i deszczowa pogoda, jest w sam raz na test globalny Gucci Envy. Piękna i bardzo elegancka kompozycja zapachowa. Przecudne kadzidło w nutach bazy. Wśród zachwytów jest jednak jeden mankament (przynajmniej jak dla mnie) - dlaczego jest tak dyskretny i bliskoskórny?

pirath

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 12:18 - Pn

Envy kocha chłód ale nie lubi deszczu... wilgoć nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł...

RayFlash

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 12:19 - Pn

Może i Piro ma rację. Envy jest wprawdzie na mnie hiper-subtelny, ale ostatnio psikałem nim 4 razy w jedno miejsce, by po kwadransie niemal nic już nie czuć.

lichu

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 12:20 - Pn

http://www.gucci.com/us/styles/123606999990099#

teraz wszyscy klikamy na serduszko aby nam nie wycofali pachnidła :)

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 12:20 - Pn

pirath napisał(a):Envy kocha chłód ale nie lubi deszczu... wilgoć nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł...

Miałeś rację, dzisiaj Envy rozwija się dużo lepiej. Faktycznie nie znosi wilgoci. Pozostaje jednak nadal dla mnie zapachem dyskretnym. Ostatnią część próbki zostawiam na jakiś chłodny dzień, raczej zimowy, niż jesienny. Zobaczymy co pokaże na minusie.

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 12:21 - Pn

Ósma godzina od aplikacji, a Gucio nadal dobrze wyczuwalny.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie