Teraz jest 23 października 2018, 05:53 - Wt

• Reklama

Burberry - Weekend for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Burberry - Weekend for Men (nie oceniaj zapachu jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
15%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
6
46%
4 - Dobry
3
23%
5 - Bardzo dobry
2
15%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 13

• Autor
  • Wiadomość

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Burberry - Weekend for Men

Post09 czerwca 2012, 20:36 - So

Weekend for Men marki Burberry to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Weekend for Men został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są ananas, melon, mandarynka, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są drzewo sandałowe, bluszcz i mech dębowy; nutami bazy są miód i ambra.

Nuta zapachowa: mandarynka, limonka, bergamotka, drzewo cedrowe i sandałowe, piżmo, ambra, miód, dzika róża, niebieski hiacynt, irys, liście bluszczu

Czaję się na aukcję tego zapachu i chętnie poznam Wasze doświadczenia Weekendowe.

Obrazek

RoQ

Super Perfumaniak

Re: Burberry Weekend for Men

Post09 czerwca 2012, 20:48 - So

Dla mnie, jakiś bezpłciowy ten Weekend.
Ale moja znajoma czasem używa, lekko doprawiając go Molecule 01 i na niej pachnie nieźle...

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post09 czerwca 2012, 21:24 - So

Męskim Weekendem czy damskim ? Chyba, że to praktycznie jeden "pieron"

RoQ

Super Perfumaniak

Post09 czerwca 2012, 21:27 - So

Bonifacy napisał(a):Męskim Weekendem czy damskim ? Chyba, że to praktycznie jeden "pieron"

Męskim oczywiście...
Lubię, kiedy kobiety wdziewają na siebie męskie zapachy. To jest...lekko ekscytujące :)

belor

Post09 czerwca 2012, 23:49 - So

recenzowałem na blogu, uważam że na upały całkiem fajny wybór (nawet mam 100-kę na lato), choć to wciąż jeszcze nie to czego szukam.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Re: Burberry - Weekend for Men

Post10 czerwca 2012, 19:31 - N

Zgadzam się z belorem.Ciekawy zapach na lato,choć może projekcją nie powala,a trwałość przeciętna.Ale ogólnie przyjemnie się go nosi.

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post10 czerwca 2012, 20:29 - N

Przeciętna tzn. ? Belor jeśli pamiętam dał u siebie na blogu 5-

belor

Post10 czerwca 2012, 20:53 - N

Bonifacy napisał(a):Przeciętna tzn. ? Belor jeśli pamiętam dał u siebie na blogu 5-

potwierdzam, na mnie trwałość jest bardzo dobra, choć projekcja rzeczywiście (za)delikatna

Artplum

Mega Perfumaniak

Post17 lipca 2014, 20:19 - Cz

RoQ napisał(a):
Bonifacy napisał(a):Męskim Weekendem czy damskim ? Chyba, że to praktycznie jeden "pieron"

Męskim oczywiście...
Lubię, kiedy kobiety wdziewają na siebie męskie zapachy. To jest...lekko ekscytujące :)

Jak dla kogo, panie, jak dla kogo... ;) Ja nie przepadam za męskimi pierwiastkami w kobiecie ani na kobiecie. Chyba, że to moje pierwiastki...

A wrazając do Weekendu - próbowałem kiedyś i niczym mnie nie zachwycił. Świeży, dość mocny w otwarciu, nawet niebrzydki, ale wg mnie mocno sztuczny. Pamiętam, że szybko przycichł i równie szybko znikł z mojej skóry. Nic szczególnego, choć spróbować oczywiście warto, zwłaszcza jeśli ktoś lubi cytrusowe tematy.
No i atutem może być niska cena
Artur

kudzior

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 3

Post17 lipca 2014, 20:32 - Cz

Artplum napisał(a):
RoQ napisał(a):

Męskim oczywiście...

Jak dla kogo, panie, jak dla kogo... ;) Ja nie przepadam za męskimi pierwiastkami w kobiecie ani na kobiecie. Chyba, że to moje pierwiastki...

A wrazając do Weekendu - próbowałem kiedyś i niczym mnie nie zachwycił. Świeży, dość mocny w otwarciu, nawet niebrzydki, ale wg mnie mocno sztuczny. Pamiętam, że szybko przycichł i równie szybko znikł z mojej skóry. Nic szczególnego, choć spróbować oczywiście warto, zwłaszcza jeśli ktoś lubi cytrusowe tematy.
No i atutem może być niska cena

ciekawe ktora wersja??

Artplum

Mega Perfumaniak

Post17 lipca 2014, 20:56 - Cz

kudzior napisał(a):ciekawe ktora wersja??

Niestety, nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że były różne wersje. Wąchałem to szukając świeżaka bodajże dwa lata temu. Teraz, czytając wątki o perfumach Burberry przypomniałem sobie ten "incydent".
A ile tych wersji było?
Perfumy Burberry znam słabo. Próbowałem kilka zapachów, ale używałem tylko Londona i te znam nieźle
Artur

xentrix

Super Perfumaniak

Post17 lipca 2014, 21:09 - Cz

oceniłem na 3 . Miałem kiedys dekant , zużyłem bez jakiejs ekscytacji . Zapach dosłownie przeciętny . Zadowoli przeciętnego zjadacza chleba , jednak wsród fanów perfum wielkiego uznania nie zdobędzie. Poprawny , ot co .
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Artplum

Mega Perfumaniak

Post17 lipca 2014, 21:16 - Cz

xentrix napisał(a):oceniłem na 3 . Miałem kiedys dekant , zużyłem bez jakiejs ekscytacji . Zapach dosłownie przeciętny . Zadowoli przeciętnego zjadacza chleba , jednak wsród fanów perfum wielkiego uznania nie zdobędzie. Poprawny , ot co .

Mam bardzo podobne odczucia, co do tego zapachu
Artur

kudzior

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 3

Post17 lipca 2014, 22:39 - Cz

Artplum napisał(a):
kudzior napisał(a):ciekawe ktora wersja??

Niestety, nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że były różne wersje. Wąchałem to szukając świeżaka bodajże dwa lata temu. Teraz, czytając wątki o perfumach Burberry przypomniałem sobie ten "incydent".
A ile tych wersji było?
Perfumy Burberry znam słabo. Próbowałem kilka zapachów, ale używałem tylko Londona i te znam nieźle

z tego co kojarzę to byly dwie butle mleczna i przeźroczysta

edK

Aktywny forumowicz

Post14 stycznia 2015, 21:21 - Śr

Weekkend, a dokładniej ostatni dzień weekendu, najtrafniej będzie go określić niedziela, a jak niedziela to ta ostatnia dobrze , że po niedzieli jest poniedziałek :lol:
Wiem, że leżącego się nie kopie, ale nie podszedł mi weekend on idzie bardziej w damską stronę i wcale bym się nie zdziwił, gdyby na kobiecie pachniał o niebo lepiej jak na mnie ..... dobra tak na serio to boję się, że mi mogą po, nim urosnąć piersi :P Dlatego obiecuję i sobie i wam, że już nigdy przenigdy go nie użyję, bo są może na tym świecie ludzie, którzy naprawdę go potrzebują ....
let's rock!!!
,,Mam nadzieje, że łańcuchy podziałów ludzkości pękną,
Stworzymy wspólne niebo, bo już stworzyliśmy piekło"

Flaszkii
Odlewki

artik17

Forumowicz

Post14 maja 2015, 17:56 - Cz

Witam dla mnie ten zapach to jakaś masakra dobry jako odświeżacz do WC lub jako kostka WC ochyda, jak go kupiłem tak szybko sprzedałem :cry:

humphrey

Post23 sierpnia 2015, 12:19 - N

Kiedyś kupiłem go na jakiejś promocji, użyłem kilka razy i bardzo szybko odstawiłem. Zapach totalnie mi nie podszedł a wręcz wywoływał ból głowy, nie moja bajka.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post16 lutego 2017, 16:05 - Cz

Kolejny dziwny wynalazek Burrbery przed moim nosem. Dzięki dacie wydania można skrycie spodziewać się oryginalności, lecz jest jedynie kolejny relikt czasów retro dla kobiet. Zawartość składników jest na 5; czuć te róże, bluszcze, kwiaty i mech - jest to dość ostre w otwarciu, czuć też ostrzejszy i gorzkawy miód przenikający spod tego wszystkiego. Ale nic w tym męskiego nie widzę, nawet baletnikowi nie poleciłbym tego zapachu jako męskiego. Ogólne wrażenie Weekendu jest dość młodzieńcze i letnie, także idealnie pasowałoby do owych odbiorczyń na poniższym zdjęciu

Screenshot - 2017-02-16 , 15_56_01.jpg
Screenshot - 2017-02-16 , 15_56_01.jpg (38.17 KiB) Przeglądane 3356 razy

Ponadto nie będzie kłamstwem jeśli można te perfumy skojarzyć z kostką toaletową. Zasadniczo Burrbery robi moim zdaniem ekscentryczne perfumy które chce wpasować we współczesny świat. Weekend jest przykładem że męzczyzna co prawda może je założyć ale charakter zawsze będą mieć one uniseksowy. Bo jeśli wytoczyć do opozycji prawdziwie stricte męskie wonności....

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie