Teraz jest 20 listopada 2018, 13:19 - Wt

• Reklama

Prada - L’Homme L’Eau

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Prada - L’Homme L’Eau (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Aktywny forumowicz

Prada - L’Homme L’Eau

Post12 lipca 2018, 12:14 - Cz

Cytując za Fragrantiką, to drzewno–szyprowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Prada L'Homme L'Eau został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są imbir i neroli; nutami serca są irys i bursztyn; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i nuty pudrowe.

Po dwóch użyciach mogę napisać, że to jeden z lepszych moich nabytków ostatnich miesięcy. Już Prada L’Homme to klasa sama w sobie i ma to co bardzo lubię – mydlany, delikatny irys, zapach delikatny, nienarzucający się i elegancki. Flanker L’Homme L’Eau zachowuje łączność z pierwowzorem, ale jest lżej i mniej słodko. W odróżnieniu od Dior Homme Cologne, nie ma tu cytrusów, a zapach i tak jest świeży. Kompozycja jest świetna. Gdyby nie parametry, byłyby to moje ulubione perfumy z całej rodziny Prada L’Homme. A tak chyba jednak o włos zwycięża Prada L’Homme – właśnie za sprawą parametrów.

Tak jak to bywa z wersjami Cologne, Eau Fraiche, czy L’Eau, trwałość nie jest najmocniejszą stroną Prady L’Homme L’Eau. Oddajmy jednak sprawiedliwość, że odpowiednik z domu Dior – Homme Cologne też nie jest mocarzem. Jak jest w praktyce? Dwugodzinna projekcja to szczyt możliwości wodnistej Prady, ale przy skórze kompozycja trzyma się spokojnie 6 godzin, więc nie ma co dramatyzować.

Obrazek

Skarbowy

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Prada - L’Homme L’Eau EDT

Post12 lipca 2018, 12:19 - Cz

Osobiście stawiam wyżej niż klasyka. Za sprawą neroli bardzo odświeżające w słoneczny dzień jednocześnie zachowując nutkę elegancji dzięki irysowi. Imho b dobry wybór jak ktoś musi w pracy śmigać w lato w białej koszuli, ale nie koniecznie siedzieć w biurze.

Mirx

Aktywny forumowicz

Skarbowy

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 lipca 2018, 12:26 - Cz

L'Eau dociągnął do 8h a klasyk do 10h. Fakt, że w obu projekcja siadła po 2h. Ostatnia 1h to raczej już szuranie nosem.

borysbrzytwa

Aktywny forumowicz

Post12 lipca 2018, 13:32 - Cz

Testowałem niedawno dwa sample w sowitych, Tureckich upałach - jestem zachwycony lekkością, jakością, cudo. Faktycznie trwałość odbiega od poziomu podstawowej wersji ale w końcu jest to "L'Eau", no nie może być już tak dobrze ;) Przyznaję że bałem się z opisanych w składzie tych nut pudrowych ale jednak nie było czego się bać. Neroli z irysem jest idealnie zmieszane i to te dwa składniki wiodą nas za nos. Wydaje mi się że "puder" zaokrągla całość, ale tak ma właśnie być. Inaczej nie byłaby to Prada :D

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post12 lipca 2018, 13:41 - Cz

prada naprawdę ostatnio podniosła poprzeczkę!
razem z l'homme intense mój zdecydowany najbliższy zakup, oczywiście w testerze ceny elnino :D

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie