Teraz jest 24 września 2018, 06:20 - Pn

• Reklama

Zadig & Voltaire - Just Rock! For Him

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Zadig & Voltaire - Just Rock! For Him (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Piter_o

Forumowicz

Zadig & Voltaire - Just Rock! For Him

Post09 lipca 2018, 22:21 - Pn

Just Rock! For Him marki Zadig & Voltaire to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn.
Just Rock! For Him został wydany w 2017 roku. Just Rock! For Him stworzyli Nathalie Lorson i Aurelien Guichard.
Perfumy zawierają takie składniki, jak bursztyn, paczula, wanilia, przyprawy i nuty drzewne.

Obrazek

Ostatnio zaintrygowany zapytałem znajomego jakich perfum użył danego dnia, i właśnie odpowiedział że Just Rock.
Wydaje mi się że to naprawdę niezły zapach, dlatego może dogadam się na jakąś małą odlewkę w najbliższym czasie :)

Piter_o

Forumowicz

Re: Zadig & Voltaire - Just Rock! For Him

Post03 sierpnia 2018, 13:50 - Pt

Nie udało się dostać odlewki, jednak wpadł cały flakon w świetnej cenie z elnino :)
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Jak dla mnie świetnie podana wanilia, która dzięki jakiemuś składnikowi wybrzmiewa bardzo męsko. Mam wrażenie że to taka przybrudzona lub przydymiona słodka wanilia, jednak w składzie niby kadziło nie występuje.
Wczoraj miałem okazję powąchać w D. wersję This is Him, i muszę potwierdzić podobieństwo do Just Rock, jednak jak dla mnie Just Rock przyjemniejsze.
Teraz tylko czekam na ochłodzenie i jakieś konkretniejsze testy globalne.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie