Teraz jest 24 września 2018, 06:33 - Pn

• Reklama

Desigual - Dark

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Desigual - Dark (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
67%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

charoshi

Aktywny forumowicz

Desigual - Dark

Post15 czerwca 2018, 10:48 - Pt

Obrazek

Prośba o dodanie do katalogu oraz wstawienie ankiety

Fragra mówi:
Dark marki Desigual to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dark został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, czarny pieprz, imbir, szafran i cynamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, paczula, wetyweria i drewno z morza; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, bursztyn, tytoń, fasolka tonka i koktajl black vanilla husk.

Kolejna marka, o której cicho. Raz kiedyś sobie dałem szpraja na nadgarstek i mnie przydusił. Słodki (ale nie ulep), ciężki i zwalisty. Na angielskiej Fragrze ktoś przyrównał do Axe Dark Temptation.

Reggie88

Re: Desigual - Dark

Post13 sierpnia 2018, 09:15 - Pn

Aby przełamać tę ciszę w wątku, kupiłem w ciemno.
Jeśli ktoś był kiedykolwiek w sklepie tej marki i widział jakie ciuchy oferują, to może mieć pewne wyobrażenie na temat tego jak to pachnie. Jest to woda w takim typowo, jakby to powiedzieć... hiszpańskim (?) stylu. Sugerując się nazwą, spodziewałem się czegoś bardziej ciemnego i ciężkiego, a tu mamy w sumie chyba typowo klubowy, wesoły zapach dla młodych ludzi kojarzący mi się jednoznacznie z imprezami przy basenie.

Jako że nie jest to moja bajka, chętnie oddam go za pół darmo.

lester86

Forumowicz

Post16 sierpnia 2018, 17:41 - Cz

to ja chętnie dorzucę swoją opinię w kontrze do powyższej :) Zapach w kontekście ceny testera za 25zł oceniam za doskonały. Relacja ceny do jakości wg mnie na poziomie Aspena albo niektórych arabów. Wg mnie to super zapach w klimatach spicebomb chociaż tak jak kolega Reggie zauważył, jest bardziej młodzieżowy. Wg mnie to taki mniej elegancki Spicebomb/Extreme. Czuć tutaj dobrze wanilię i przyprawy jak pieprz i cynamon. Jak ktoś lub spicebomb extreme to to też powinno mu się spodobać. Oczywiście nie ma tej klasy oraz parametrów, ale jest naprawdę przyjemnie. Testuję ręka w rękę ze SB Extreme i to nie są takie same zapachy, ale są wg mnie podobne. Za tą cenę (25-30zł) to jest bombowa okazja (95zł czyli cena za 100ml nie-testera bym nie dał). Zapach ma niezła projekcje przez pierwszą godzinę, potem bliskoskórny. Trwałość oceniam na 4-5h, czyli OK. na polskiej fragrze ktoś podał podobieństwo do Jaguar Gold, myślę że to obraźliwe dla Darka, wg mnie kilka klas wyżej - i zdecydowanie bardziej zimowo.
Sam zapach to dobre 4-4,5 - jeżeli uda się złapać na e-g za 25zł to myślę że można spokojnie ocenić go na 5 :)

Reggie88

Post29 sierpnia 2018, 11:36 - Śr

No cóż... ja swoje po prostu oddałem koledze za free. Testowałem go jeszcze 2-3 razy i okazał się być dla mnie zbyt syntetyczny. Parametry też miał słabe. No ale w końcu cena to tylko 25 zł za tester 100 ml, także decyzja należy do potencjalnego kupującego. Ja nie polecę tego zapachu, a na pewno nie za cenę ponad 90 zł za "regularny" flakon :shock:
Moja ocena 2.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie