Teraz jest 21 września 2018, 14:28 - Pt

• Reklama

Chanel - Bleu de Chanel Parfum

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Chanel - Bleu de Chanel Parfum (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
6%
3 - Przeciętny
3
19%
4 - Dobry
1
6%
5 - Bardzo dobry
9
56%
6 - Genialny
2
13%

Liczba głosów : 16

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Post19 maja 2018, 14:24 - So

Za polską Fragrą :arrow: Bleu de Chanel Parfum marki Chanel to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn wydane w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutę głowy stanowi skórka cytryny; nutami serca są lawenda i geranium; nutami bazy są cedr i drzewo sandałowe

Obrazek

PAWEL

Forumowicz

Re: Chanel - Bleu de Chanel Parfum

Post19 maja 2018, 21:18 - So

Najbardziej wyczekiwana premiera przeze mnie :-) Mam nadzieję że to bedzie EDT na koksie 8-)

bajbajoc

Forumowicz

Post19 maja 2018, 21:29 - So

Z recenzji wynika, że to raczej EdP na koksie.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post19 maja 2018, 23:10 - So

Jestem już po większych testach i muszę przyznać ze ten zapach jest o wiele lepszy niż EDP. Parfum ma to samo DNA co EDP i EDT.
Parfum dłużej się utrzymuje na skórze,projekcja tez bardzo dobra.
Trzeba uważać na ilość "chmurek" bo można przesadzić- perfum jest bardzo mocny i czuć go naprawdę dobrze.
Nie rozumiem osób - "jutuberow" którzy twierdza ze to słaba podróba Edp... Z tego co widziałem to testowali go tylko na wizji , może ze dwóch trzech jutuberow wykonało testy globalne :P i ta trojka stwierdziła ze jest to idealny zapach :)

Zapach na początku jest słodszy i mniej świeższy niż w Edp, jest świeży ale nie tak cytrynowy jak w EDP , dopiero po 4 godzinach "przychodzi" lub "wchodzi" właśnie świeżość z EDP co mi sie tez podoba.

Generalnie jest to idealny zapach, dobrze reaguje na upały jak i na chłód. Dzis u mnie było 24 stopnie - projekcja świetna, nie meczy, nie dusi, jest idealny. Wieczorem było chłodniej i Bleu De Chanel Perfum pokazał swoja prawdziwa moc. W chłodniejsze dni, cieple jak i zimne wieczory ten perfum będzie hitem.

Z tego co zauważyłem Chanel co 4 lata wypuszcza nowa "opcje" Bleu De Chanel i na 100% za 4 lata zrobią Extreme albo Sport.
pic by Me :oops:
Obrazek

marez777

Forumowicz

Post20 maja 2018, 14:19 - N

Jak będziesz kiedyś w nastroju, zrób test ręka w rękę jak się ma jeden do drugiego. Chodzi przede wszystkim o trwałość. Wczoraj pytałem w D. pan stwierdził, że najszybciej będzie dostępny końcem czerwca, więc na testy jak i rozbiórkę chwilkę poczekamy.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post20 maja 2018, 17:58 - N

testy robilem w pierwszy dzien i Parfum bije na glow EDP pod kazdym wzgledem ;)

Kamilos1989

Forumowicz

Post20 maja 2018, 19:21 - N

Jak przedstawia sie cenowo ?

Marcin__

Super Perfumaniak

Post20 maja 2018, 20:17 - N

Nie znoszę EDP więc jeśli to jest przedłużenie wody perfumowanej to kupię ze 2 butelki EDT zanim znowu ją rozwodnią.

Personalnie uważam że kontynuowanie tej linii nie ma sensu, ale zapewne skoro wyszło to, to następny będzie Sport, potem Cologne, Blanche, może nawet Extreme... Bleu pójdzie śladem Allure. A szkoda, bo zupełnie nie ma potencjału do tego, żeby robić z tego Allure.

Bleu EDT to niezły zapach, który posiadam. I czuję że nic więcej z tej linii mieć nie muszę. Może się mylę ;)
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

mateuszolech

Forumowicz

Post21 maja 2018, 17:12 - Pn

Pani Chanel się w grobie przewraca, oczywiście sama lubiła dobrze zarobić i ważne było dla niej, aby biznes jak najlepiej prosperował, ale myślę, że gdyby czuwała na kreacją samego zapachu jakość rodziny bleu byłaby wyższa. Oczywiście masowe zapachy są potrzebne, ale mogliby być odważniejsi, Egoiste jest genialny, Allure również, a no.5 to legenda.

Kamilos1989

Forumowicz

Post25 maja 2018, 18:33 - Pt

Kiedy jest premiera tego Bleu ? Byłem dzisiaj w D i nie mają jeszcze.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post25 maja 2018, 18:35 - Pt

prawdopodobnie czerwiec ale nie jestem pewien na 100%

WiesiuWojnar

Forumowicz

Post26 maja 2018, 10:37 - So

Połowa lub koniec czerwca. 2 dni temu byłem w D. i była lekka konsternacja wśród ekspedientek, gdy zapytałem o premierę PARFUM. Młodsza Pani nie owijała w bawełnę i poszła do starszej stażem. Starsza zapewniała mnie, że na półce jest wersja perfumowana :D rozmowę usłyszała kierowniczka lub osoba o podobnej funkcji i wyratowała z opresji panie telefonem do centrali i przekazaniem mi wiadomości, że połowa, maksymalnie koniec czerwca będzie dostępny stacjonarnie w D.
Cena oczywiście nie znana, a na usprawiedliwienie ekspedientek dowiedziałem się w krótkiej rozmowie, że dopiero krótki czas przed premierą danych perfum są z nich szkolone ;)

Kamilos1989

Forumowicz

Post26 maja 2018, 20:16 - So

Stawiam na 500+ za 100 ml, poczekam do pierwszej rozbiórki zobaczymy czy warto EDP upłynnić

Marcin__

Super Perfumaniak

Post27 maja 2018, 13:33 - N

Powyżej 500 zł za massmarketowy zapach jakim zawsze był, jest i będzie Bleu. Przecież to jest chore.

Powąchamy, zobaczymy...

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post08 czerwca 2018, 14:17 - Pt

Zapach zawital ;) dzis pierwsze spotkanie w galerii MH Rzeszow ;) coz tu powiedziec,DNA edt jak i edp jest wyczuwalne ,blizej mu jednak do wersji edp,sa naprawde podobne,taki caloroczny elegancik,jedynie cena odstraszyla :lol: jak dobrze spojrzalem 100ml-599zl 50ml ok 420 :shock: sic!!! :? flakon dalej jak u poprzednikow,

Lucjan

Moderator

Post08 czerwca 2018, 14:30 - Pt

Piotrek - nie wydawaj pieniędzy , zbieraj na paliwo do busa . Za 600 złotych przyzwoitą niszę można sobie sprawić

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post08 czerwca 2018, 14:35 - Pt

narazie nie mam zamiaru ;) z cena pojechali ostro :?

Marcin__

Super Perfumaniak

Post08 czerwca 2018, 16:13 - Pt

Belial Lord napisał(a):Zapach zawital ;) dzis pierwsze spotkanie w galerii MH Rzeszow ;) coz tu powiedziec,DNA edt jak i edp jest wyczuwalne ,blizej mu jednak do wersji edp,sa naprawde podobne,taki caloroczny elegancik,jedynie cena odstraszyla :lol: jak dobrze spojrzalem 100ml-599zl 50ml ok 420 :shock: sic!!! :? flakon dalej jak u poprzednikow,

S. czy D.?

Ja posiadam kilka ml do testów.

Obrazek

Moim zdaniem zlane w jedną butelkę edt i edp. Na mojej skórze więcej jest edt niż edp jednak.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post08 czerwca 2018, 16:17 - Pt

testowalem w S generalnie fani edt jak i edp znajda a nawet i polubia Parfum, :P

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post08 czerwca 2018, 19:21 - Pt

Na jednej ręce perfum, na drugiej EdP. Początek zdecydowanie bez cyprysów, mniej ostry. Wydaje się bardziej kremowy. Podoba mi się bardziej od EdP. Na pewno są bardzo podobne. Czuć, że są z jednej linii. Mając jednego, szkoda brać drugiego.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie