Teraz jest 23 czerwca 2018, 20:45 - So

• Reklama

Mancera - Aoud Blue Notes

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Mancera - Aoud Blue Notes (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
100%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Pan Wiesław

Mancera - Aoud Blue Notes

Post03 marca 2018, 14:16 - So

Nuty głowy: bergamotka, cytryna, mandarynka, nuty owocowe i nuty zielone
Nuty serca: ylang-ylang, róża, korzeń irysa, fiołek i paczula
Nuty bazy: skóra, bursztyn, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia

Obrazek

Pierwszy kontakt przyniósł wspomnienie dawno zapomnianego Versace Dreamer.
Tak jak w Dreamerze przychodzi na myśl apteka, jednak nie ta z przed 20-25 lat kiedy leki miały pomagać zamiast smakować. Ta apteka jest współczesna, z owocowymi tabsami na gardło i syropkami dla dzieci. Ten etap trwa jednak tylko kilka minut.
Następnie czuć owoce i kwiaty...i tak przyjemne choć bez efektu wow jest do samego końca. Biorąc pod uwagę cenę, chyba zdecyduję się na zakup.

maxwell

Forumowicz

Re: Mancera - Aoud Blue Notes

Post04 marca 2018, 16:20 - N

Świetnie, że powstał ten temat bo mnie kuszą te perfumy. Nie miałem jeszcze okazji próbować więc mam pytanie- jak z projekcją i trwałością? Jest dobra i powyżej przeciętnej wśród tych dzisiejszych popłuczyn?

Pan Wiesław

Post04 marca 2018, 16:44 - N

Projekcja jest raczej bliskoskórna. Z trwałością lepiej i dzień w pracy wytrzyma :)
Wczoraj przeleciała mi okazja na allecośtam bo było za 240 ale chyba wystawiający zauważył zainteresowanie lub zauważył swoją pomyłkę i zmienił na 340 :cry: Ale jeszcze upoluję flaszkę :)

maxwell

Forumowicz

Post04 marca 2018, 16:52 - N

To szkoda z tą projekcją, ale dobrze chociaż, że jest trwałość, bo nic tak mnie nie irytuje w perfumach jak fakt, że po godzinie czy dwóch ich nie czuć. Muszę spróbować czy mi podejdzie ten zapach.

maxwell

Forumowicz

Post12 marca 2018, 14:22 - Pn

Dzisiaj próbowałem kilka zapachów od Mancery, także Blue Notes. Dla mnie totalnie nijaki, bez projekcji i do zapomnienia. Zakładałem, że kupię sobie próbkę ale dałem sobie spokój. Jedyne co mi się podoba w tej marce to flakony i kolory cieczy, ładnie to wygląda. Imho dużo lepiej niż bliźniacze flaszki Montale.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie