Teraz jest 20 listopada 2018, 20:57 - Wt

• Reklama

Prada - L'Homme Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Prada - L'Homme Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
4%
3 - Przeciętny
2
9%
4 - Dobry
4
17%
5 - Bardzo dobry
15
65%
6 - Genialny
1
4%

Liczba głosów : 23

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Prada - L'Homme Intense

Post21 sierpnia 2017, 17:04 - Pn

Prada L'Homme Intense marki Prada to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn , wydane w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutę głowy stanowi irys; nutami serca są paczula i ambra; nutami bazy są skóra, fasolka tonka i drzewo sandałowe

Obrazek

Ankieta + katalog - as always , bejbe 8-)

mateuszolech

Forumowicz

Re: Prada - L'Homme Intense

Post21 sierpnia 2017, 17:48 - Pn

Są już gdzieś ?

Pilsner

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post21 sierpnia 2017, 19:20 - Pn

Próbowałem na wolnocłówkach. Są mocno mydlane, słyszałem że mają dobre parametry ale jest to kolejna próba odcięcia rynku po sukcesie Diora Sauvage. Prada jest mniej świdrująca, ale ta mydlaność mnie nie porwała. Na razie pozdrawiam bez oceny.

volcano

Bardzo aktywny forumowicz

Post21 sierpnia 2017, 20:47 - Pn

Gdzie tu mydło ? coś chyba nie to wąchałeś ...

Pilsner

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post23 sierpnia 2017, 19:21 - Śr

Mydła w Pradzie nie potrafisz wyczuć ? Sprawdź czy rozmawiamy o tym samym zapachu.

volcano

Post23 sierpnia 2017, 21:00 - Śr

No wiesz w tym L'Homme Intense czuje irys taki jest początek a mydła ? wącham ,wącham i nic mi tu z mydłem się nie kojarzy w D Homme ten jest mydlany chyba używamy innych mydełek :lol:

anics

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 sierpnia 2017, 17:17 - Cz

Napisze jeszcze raz: wg mnie jest podobieństwo do zwykłej wersji (irys), dodatkowo wyczuwalna jest skóra, jakby mniej Pradowej świeżości- tego mydełka.
Zwykła wersja- garnitur, elegancja, Intense- uniwersalność.
Po czasie zapach zaczyna mi przypominać moje ulubione Bvlgari Man in Black z mniejszą ilością słodyczy i bez rumu.

gilbert

Perfumaniak

Post12 kwietnia 2018, 19:50 - Cz

Ja jestem zawiedziony tym zapachem. Oczekiwania miałem spore, bo uwielbiam podstawową wersję L'Homme, a tutaj klops..
W otwarciu jest tutaj delikatnie wyczuwalna ta irysowa nuta, ale całość została wymieszana z jakąś paczulowo-skórzaną (z naciskiem na paczulowo) miksturą, i efekt końcowy jest słaby.
Ani to ładne, ani przyjemne.. Całe piękno i klasa L'Homme zostały tutaj zagubione..

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post12 lipca 2018, 12:25 - Cz

Czy ma ktoś może tej Prady 3ml odsprzedać na testy? :mrgreen:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post12 lipca 2018, 13:39 - Cz

mój zdecydowany najbliższy zakup, oczywiście w testerze ceny elnino :D

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post12 lipca 2018, 17:53 - Cz

Gdzieś na forum przeczytałem, że ta Prada to kupa... No cóź, ja tutaj kupy na szczęście nie czuję :lol:
Czuję za to świetnie skomponowany zapach! Nie powiedziałbym, że odebrano mu elegancji, jest w dalszym ciągu moim zdaniem idealnym garniturowcem!
Szyk i elegancja w czystej postaci! Odebrano tej Pradzie mydlanego kopa, co nie uważam tego za jakąś wadę, jest "ciemniejsza" przez to, może bardziej wieczorowa?
Testuję tylko na ręce ale muszę powiedzieć, że l'homme i l'homme intense dobrały mi się do nosa konkretnie- jestem nimi zauroczony!
Jak tylko pojawi się w sportowej cenie- rozbiórka gwarantowana!
Zaaplikowałem ją jakieś 3h temu, jestem po treningu i prysznicu, Prada dzielnie trzyma się skóry! :mrgreen:
Jestem na TAK!
Foliowy Ranger

Mirx

Aktywny forumowicz

Post12 lipca 2018, 18:05 - Cz

Ja aż takiego entuzjazmu nie znajduje w sobie odnośnie Prady L’Homme Intense. Perfumy bez wątpienia bardzo dobre, ale osobiście wolałbym po prostu mocniejszą wersję L’Homme, a nie sporo cięższą kompozycję. Nie zmienia to faktu, że i tak dostajemy zapach atrakcyjny, bardziej charakterny, jednak nie na tyle, aby stał się kontrowersyjny i trudny do noszenia. To czego nie można tym perfumom odebrać to jeszcze lepszych parametrów niż mieliśmy do czynienia w przypadku Prady L’Homme, nie należącej przecież do słabeuszy. Stoi za tym cięższa, trwalsza baza.

Jeśli komuś przeszkadza intensywny irys w Dior Homme, to ta Prada powinna się spodobać.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post12 lipca 2018, 18:08 - Cz

Gdzieś u kogoś przeczytałem w recenzji, że można tą Pradę skojarzyć z DHP i VUI z czym nie do końca się zgadza mój nos. Prada jednak sprawia wrażenie o jeden ton lżejszej niż dwa wcześniej wymienione. Myślę, że jesień będzie dla niej idealną porą!
Foliowy Ranger

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post17 lipca 2018, 18:04 - Wt

Dzisiaj dostałem kolejne kilka ml na dalsze testy. Zapach jednym słowem: RE-WE-LA-CJA!! Jest to podkręcona wersja l’homme z elementami wykwintnej, eleganckiej skóry. Na szczęście tonka jest ukryta w tle i nie psuje całości kompozycji niepotrzebną słodkością- cieszy mnie to bardzo bo w wielu perfumach jest to dość inwazyjny składnik. Jest zmysłowo i sexownie. Zapach dla zdecydowanego mężczyzny, który potrafi się dobrze ubrać. Zapach nowoczesny i magnetyzujący. Baaardzo mi się spodobał! :mrgreen:
Foliowy Ranger

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post18 lipca 2018, 11:26 - Śr

Również dołączam się do, może nie zachwytów, ale bardzo dobrej opinii.
Początek jest mocny. Konkretne uderzenie bardzo intensywnych nut, najbardziej skóry. Mocarność trwa do 20-30 minut. Wręcz przydusza, ale może to wina dzisiejszej parnej przedburzowej pogody. Po kilkudziesięciu minutach przychodzi... baaajka. Trochę osiada i pachnie bardzo ładnie, nadal "gęsto", ale już nie dusi. Parę głębszych wdechów i naprawdę czuć te 6 składników z oficjalnego opisu. Kolejny niezły blend Danieli!
Parametry dopiszę pod koniec dnia, ale coś czuję, że będą jak średnia z fragrantici.
Cena. Obecna powyżej 250 zł trochę za dużo, ale nadal jest to nowość. Myślę że tak ok. 50 zł mniej byłaby adekwatna i na taką czekam.
W ankiecie piątka.

ps. konkurencja to Guerlain L'Homme Ideal EDP/Intense i Valentino Uomo Intense.

Kenzo

Post18 lipca 2018, 11:37 - Śr

Dla mnie jest to lepsza propozycja od protoplasty. Z poczatku zdecydowanie wyczuwam Prade l'homme, ale mniej slodka i do tego w towarzystwie wysublimowanej otoczki skorzanej. Konczy mi sie wlasnie dekancik, moze sobie dokupie pare mililitrow. W zestawieniu calej linii ksztaltuje sie to dla mnie nastepujaco:
Prada Leau > Prada Intense < Prada l'homme

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post18 lipca 2018, 16:54 - Śr

Mija 8 godzina. Rozpogodziło, jest parniej, duszniej, słoneczniej. A L'Homme Intense sobie dalej siedzi, wystarczy lekki ruch, powiem wiatru i projekcja bucha :) Parametry nie zawiodły :)

edit 12h od globala z odlewki:
projekcja już słaba, ale nadal go czuję od siebie i to bez szurania nosem po miejscach aplikacji, a trwałość? bez problemu, chyba pójdziemy razem spać :P
Ostatnio edytowano 18 lipca 2018, 22:34 - Śr przez turbosnail, łącznie edytowano 1 raz

zenko3

Aktywny forumowicz

Post18 lipca 2018, 18:55 - Śr

Ja również mocno zachwycony obecną wersja. Wersja podstawowa podoba mi się bardzo i chyba czas na to żeby poczynić działania ku zakupie wersji Intense:)
Z oceną wstrzymam się jeszcze chwile ale będzie wysoko:)!

Immortal

Forumowicz

Post18 lipca 2018, 19:26 - Śr

Dla mnie też bardzo dobry zapach, podoba mi się ta delikatna skóra +nasiona tonki robią swoje :) Na ocenę poczekam do jesieni/zimy , wtedy trzeba potestować. Flakon na mojej liście do zakupu, jednak poczekam na lepsze ceny:P

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post18 lipca 2018, 19:49 - Śr

Też poczekam... i kupię zapas :mrgreen:
Foliowy Ranger

Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie