Teraz jest 22 października 2018, 10:33 - Pn

• Reklama

Prada - Luna Rossa Carbon

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Prada - Luna Rossa Carbon

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
2%
3 - Przeciętny
1
2%
4 - Dobry
12
29%
5 - Bardzo dobry
21
51%
6 - Genialny
6
15%

Liczba głosów : 41

• Autor
  • Wiadomość

Tedzik

Re: Prada - Luna Rossa Carbon

Post13 stycznia 2018, 20:29 - So

Przyjemny zapach o trwalosci biurowej. Ambroxan jako danie główne. Przyjemnie podane nuty metaliczne. Cytrusy na dalekim planie.Jako posiadacz dzikusa od diora jestem zawiedziony ze prade poznalem dopiero po jego zakupie. Zapach podobny lecz ciekawszy. Jakosc skladnikow w mojej opinii nie odbiega od sauvage.

ayh

Forumowicz

Post16 stycznia 2018, 00:21 - Wt

Bardzo dobry zapach od Prady. Wypsikałem 10 ml i teraz zamówiłem 150 ml. Zapach podobny do diora Sauvage, jednak według mnie lepiej zbalansowany, spójny oraz trochę słodszy. Zapach na każdą okazję niezależnie od pory roku. Lubie oba jednak lepiej się czuję w Carbonie od Prady.

agat1969 napisał(a):Gdybym nawet bardzo chciał napisać, że Prada Luna Carbon to osobny byt, to nie da się.
Tak ten zapach podobny jest do Dior Sauvage.
Moim zdaniem lepszy kompozycyjnie i jakościowo, ale zawsze będzie postrzegany jako ten podobny do Diora.

Podpisuję się obiema rękami pod tym!

Moody

Forumowicz

Post21 stycznia 2018, 13:53 - N

Ja na przykład mam tak, że Dior mi się nie podoba.

A Carbon od pierwszego psika mi się spodobał. Także ciężko mi stwierdzić, że jest aż tak podobny :D

pe3lwroc

Forumowicz

Post21 stycznia 2018, 19:43 - N

Mam podobnie ,chociaż mam Diora a Carbona nie ,to podczas testów bardziej mi się spodobał i jest gdzieś tam w planach po Sauvage . Na pewno Prada jest o wiele świeższa .

Moody

Forumowicz

Post08 lutego 2018, 11:24 - Cz

Jest. I dostałem właśnie falkon 50ml! Strzał na szyję i życie staje się lepsze :D

adrianalibaba

Post15 lutego 2018, 15:39 - Cz

Witam panowie .

Osobiście, uważam że zapach nic wspólnego z Diorem . Już na otwarciu się różnią oczywiście na korzyść PRADY .
Ba , nawet wydaje mi się, że Prada , jest bardziej tak zbalansowana , tzn wydaje mi się że jest bardziej jakoś naturalny .
Oczywiście mi się bardzo podoba , tylko pytanie , czy nadałby się na wiosne .? Marzec kwiecien ? oczywiście przy normalnym użyciu . ( 4 psiki po 2 na kazda stronę )
:)

lemoncamel

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post04 marca 2018, 16:30 - N

Testowałem dziś w D. Na jednej ręce PLRC na drugiej Sauvage edp. Jak dla mnie Prada dużo lepsza. Nie ma tej drażniącej nuty co savage. Może Prada nie jest tak trwała ale dużo przyjemniejsza w odbiorze. Wybór może być tylko jeden PLRC. Daję 5..

Twixxx

Post04 marca 2018, 21:12 - N

Dzisiaj testowałem globalnie. Trwałość na mnie bez zastrzeżeń, ogólnie zapach bardzo mi się podoba tylko po paru godzinach trochę zaczął mnie męczyć (mianowicie ta nuta znana z diora sauvage którego swoją drogą plasuję dużo niżej od Prady). Wstrzymuję się póki co z oceną w ankiecie.

dominn

Forumowicz

Post06 marca 2018, 10:21 - Wt

Zapach na mnie jest słaby. Po 9h znika ze skóry i nie jest nawet bliskoskorny.
Jest wyraznie mniej wyczuwalny niz Dior Sauvage - choc to podobne zapachy,to jednak Dior zdecydowanie wygrywa. Ma ostrzejsza nute zapachowa i pachnie znacznie dluzej od Prady.

lemoncamel

Forumowicz

Post06 marca 2018, 11:06 - Wt

^
:?:
Niby trwa 9h. A nie jest nawet bliskoskórny to jak go czujesz :roll:

dominn

Forumowicz

Post06 marca 2018, 13:16 - Wt

Po 9h znika ze skóry

i nie jest nawet bliskoskorny. -> tak szybko znika, że nie staje się nawet bliskórny -> że po 9h nie jest bliskórny jak większość perfum tylko znika.

Jeżeli znika, to go nie czuję. Jeżeli byłby po 9h bliskoskórny, to bym czuł. A nie jest -> więc nie czuję.

Błagam :(

lemoncamel

Forumowicz

Post06 marca 2018, 14:37 - Wt

^
Zacznij lepiej precyzować swoje wypowiedzi bo twój pierwszy post to masło maślane. (znika ze skóry i nie jest nawet bliskoskórny) skoro znika to go nie ma. Dopytam jeszcze czemu uważasz że jest słaby. Dlatego że znika po 9h. Jak oceniasz to uzasadnij dlaczego tak.

ps1986

Aktywny forumowicz

Post06 marca 2018, 15:15 - Wt

dominn napisał(a):Po 9h znika ze skóry

i nie jest nawet bliskoskorny. -> tak szybko znika, że nie staje się nawet bliskórny -> że po 9h nie jest bliskórny jak większość perfum tylko znika.

Jeżeli znika, to go nie czuję. Jeżeli byłby po 9h bliskoskórny, to bym czuł. A nie jest -> więc nie czuję.

Błagam :(

wyższa szkoła logiki.

dominn

Forumowicz

Post06 marca 2018, 20:02 - Wt

lemoncamel napisał(a):^
Zacznij lepiej precyzować swoje wypowiedzi bo twój pierwszy post to masło maślane. (znika ze skóry i nie jest nawet bliskoskórny) skoro znika to go nie ma. Dopytam jeszcze czemu uważasz że jest słaby. Dlatego że znika po 9h. Jak oceniasz to uzasadnij dlaczego tak.

Na mnie projekcja jest slaba i trwa do 3h, a potem zapach wyczuwalny jest tylko przy skórze. Nie jest to tylko moje wrazenie, a osób z otoczenia.
Dla porownania Dior Sauvage dla znajomych pachniał znacznie dłużej. I dla mnie wydaje sie miec lepsze parametry i większą moc, co nie znaczy, ze jest meczacy. Wprost przeciwnie.
O ile Diorem sie delektowalem przez 8-10h, o tyle Prada była duzo slabsza. ;)

lemoncamel

Forumowicz

Post06 marca 2018, 20:36 - Wt

^
Jak to mawiają " organista lubił ogórki a ksiądz jego córki" . Prada u mnie wygrywa zdecydowanie.nie jest tak gryząca w nos jak sosik. Mimo słabszych parametrów wybieram ją( córki) :D

Moody

Forumowicz

Post07 marca 2018, 18:41 - Śr

Fakt. Z Pradą pod względem parametrów jest słabo, ale zapach przepiękny i dla mnie nie jest podobny do Sosydża :D

pawel262144

Forumowicz

Post02 kwietnia 2018, 09:57 - Pn

Parametry niestety musze potwierdzic bo na sobie po 2-3 godz slabo wyczuwalem ale zapach sam w sobie jest ciekawy i wart przynajmniej testow.

komandor_mrw

Post10 kwietnia 2018, 06:15 - Wt

pawel262144 napisał(a):Parametry niestety musze potwierdzic bo na sobie po 2-3 godz slabo wyczuwalem ale zapach sam w sobie jest ciekawy i wart przynajmniej testow.

Dziwne. Ja wczoraj na podstawie opinii na fragrantice oraz perfuforum zrobiłem "ślepy zakup" w dobrej cenie testera na e-g. Zaraz potem wyskoczyłem do S., o 16:30 jeden strzał na szyję, drugi na nadgarstek. Około 21 jak wróciłem do mieszkania, to narzeczona do mnie "chciałam Ci powiedzieć, że czymś ładnie pachniesz". A tylko przechodziłem obok. Więc z tą trwałością i projekcją chyba nie jest tak źle...

Mnie osobiście ten zapach bardzo się podoba. A czego jest kopią i w jakiej części nie będę się wypowiadał, bo nie ma to dla mnie znaczenia.

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 07:45 - Wt

Ja już miałem raz 50 ml i sprzedałem bo uważałem że ma słabe parametry, w tamtym czasie zalewałem się Sauvage. Minoł rok Diora też już nie mam. Czegoś mi brakowało i kupiłem 100 ml carbonara i zmieniam zdanie co do trwałości bo trzyma spokojnie cały dzień.

pe3lwroc

Forumowicz

Post10 kwietnia 2018, 08:58 - Wt

A na rekawie kurtki potrafi siedzieć 2 tygodnie :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie