Teraz jest 16 października 2018, 00:56 - Wt

• Reklama

Loewe - Loewe 7

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Loewe 7 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
1%
2 - Słaby
4
3%
3 - Przeciętny
5
4%
4 - Dobry
19
13%
5 - Bardzo dobry
80
57%
6 - Genialny
31
22%

Liczba głosów : 141

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Loewe - Loewe 7

Post17 kwietnia 2017, 23:31 - Pn

Jaki jest sens wychwalania starej wersji, jeśli się nie zna nowej? Nie jest czasem tak, że warto byłoby porównać i dopiero chwalić ?
Artur

xentrix

Super Perfumaniak

Post19 kwietnia 2017, 17:17 - Śr

mar79 napisał(a):Brakuje mi w nowej wersji tego mocnego kadzidła jakie poznałem w wersji z logiem na malej części atomizera i zakupiłem flaszke po kodzie, który wskazuje na 2011r i po rozpakowaniu szok flaszka z dużym logo :? Jest to fejk? bo wątpię w to żeby nalewali stary sok do nowych flaszek dodam że nie sprawdzałem samego zapachu bo zastanawiam się nad zwrotem. Ma ktoś wiedzę na ten temat?

weź przestań panikować , zapach pewno masz oryginalny i to wcale nie jest flacha z 2011 roku , swieżomierz przy kodach Loewe 6 cyfrowych głupoty pokazuje , kiedys były 4 cyfrowe . Z twoją flachą jest pewno wszystko OK i ja bym jej nie zwracał. Flakonów Loewe z serii 7 przerabiałem kilka (pewno z 6-7 szt) i powiem , że Loewe z serii 7 są bardzo kapryśne . Raz psikany globalnie z tego samego flakonu (np. stara wersja) czuje przez 10 godzin a raz po 4 nic nie czuje i wpływ na to pewno ma pogoda, to co zjesz, ciśnienie i pewno milion innych rzeczy o których nie masz pojęcia ani ty ani ja ani nikt inny.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post19 kwietnia 2017, 20:03 - Śr

to pewno ma pogoda, to co zjesz, ciśnienie i pewno milion innych rzeczy o których nie masz pojęcia ani ty ani ja ani nikt inny.[/quote]
Cos w tym jest...glownie skupie sie tutaj na "braku"zapachu po uplywie zaledwie kilku godzin. U mnie jest to juz po ok 1-2h
Ciesze sie z tego,bo przynajmniej mnie nie meczy ten zapach..jest wspaniale naturalny. Pomimo,ze ja juz go nie czuje,to dostaje za nie komplementy..nawet po 12h :)
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post16 maja 2017, 11:24 - Wt

Na początku wspomnienie wigilijnego kompotu z suszu czyli wytrawna słodycz wędzonych owoców. Później do nosa dochodzą typowo kadzidlane nuty jak z kościelnego trybularza, ale nie jest to nachalne, gryzące kadzidło. Jest przyjemnie. Trwałość jak dla mnie spora. Po około 8 h spokojnie wyczuwalne przy skórze. Fajny zapach codzienny. Dla mnie zasługuje na 5, ale niczego nie urywa.

gmocko

Forumowicz

Post12 czerwca 2017, 23:28 - Pn

O mały wlos nie kupiłem flachy w ciemno i dziękuję Bogu, że się ostatecznie nie skusilem. Dziś miałem okazję obcować z testerem i... Przez pierwsze 2 minuty ciekawie, czułem jakby igliwo. Potem już dla mnie masakra - kadzidlo, zapach kosciola i cmentarnej kaplicy. Moja dziewczyna podsumowała, że czuje się jak na kazaniu kiedy to wacha. Odpada ;D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

cygnus74

Forumowicz

Post22 listopada 2017, 16:12 - Śr

Od tygodnia "ubranym" w Loewe 7. Dostałem w prezencie od żony.
To jednak inny świat - chodzi mi o powąchiwanie z próbek, a noszenie na sobie po całości.
Piękny zapach i tyle.

Ode mnie 5

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post22 listopada 2017, 16:24 - Śr

Piękny - i szczególnie w kontekście tego co oferuje dzisiaj mainstream - naprawdę niebanalny.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post22 listopada 2017, 16:28 - Śr

Są podobieństwa z L'hommage?

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post22 listopada 2017, 16:37 - Śr

Żadnych.

arek

Perfumaniak

Post22 listopada 2017, 17:15 - Śr

Siodemka od Loewe to wg mnie bardzo zobowiazujacy zapach. Mialem jego stara wersje jeszcze i totalnie nie wiedzialem czy moge je ubrac do danego stroju...w ostatniej chwili przed wyjsciem bralem do reki inny bardziej casualowy zapach :mrgreen:
Na koncu sprzedalem,bo ja wole zapachy ktore moge uzyc bez zawahań i czuje sie w nich komfortowo

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post22 listopada 2017, 20:15 - Śr

Ciekawe. Ja ich tak nie odbieram. Dla mnie są uniwersalne, ale raczej na chłodniejszą porę roku. Trochę uwiera mnie duża ilość Iso-e, ale i tak je lubię. Nie na tyle by posiadać, ale od czasu do czasu chętnie powącham.

arek

Perfumaniak

Post22 listopada 2017, 20:36 - Śr

No powachac owszem :)

bialogardzianin

Forumowicz

Post29 grudnia 2017, 11:18 - Pt

Nie napiszę tu nic odkrywczego pewnie, ale podzielę się wrażeniami, niech będą rekomendacją: tydzień temu byłem w D i S, przywiozłem ze sobą ok. 14 blotterów spsikanych każdy 4 razy zapachem. Dziś nadal pachną w kolejności intensywności: Loewe - Loewe 7 (Mugler A*Man ex aequo), D&G Light Blue Eau Intense (męski), Encre Noire, D&G Light Blue Eau Intense (damski) oraz ledwie wyczuwalny, ale jednak Terre EDT. O czymś to świadczy! :)

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post29 grudnia 2017, 17:25 - Pt

Moim zdaniem o niczym ;) Niejednokrotnie zapach który na bloterze trzymał się jak szalony na mojej skórze umierał szybko i odwrotnie. Jak dla mnie jedyne miarodajne testy to te na naszej skórze - najlepiej globalnie.

bialogardzianin

Forumowicz

Post07 lutego 2018, 14:21 - Śr

Southpaw napisał(a):... Niejednokrotnie zapach który na bloterze trzymał się jak szalony na mojej skórze umierał szybko i odwrotnie...

Miałeś całkowitą rację! :)
Odebrałem od kuriera i użyłem dziś testowo 1. raz tego zapachu z flakonu 15ml, ekspozycja na zgięcie wewn. łokcia (na szyi miałem już Loewe 7 Sport, co może zaburzać test rozruchowy). Otwarcie niesamowite, wyczuwalne jabłka z goździkami, następnie pojawiło się kadzidło i to to znane z kościoła katolickiego, pojawiło się ale nie od razu, po iluś tam minutach, na zegarek nie patrzyłem. Piękne kadzidło jakie pamiętam z okresu dzieciństwa, nie mylić z tym w Azzaro Visit lub Zirh Ikon. Trwało ewidentnie ok. 30 min może dłużej, potem zgasło na rzecz... no właśnie, nie wiem czego, a może trochę go zostało, w formie, w jakiej przez tydzień siedziało na blotterze, o czym wspomniałem w poprzednim poście? Trochę rozczarowują parametry, bo po ok. 2 godzinach bardziej czuję użyty kilka godz. wcześniej 7 Sport, niż przybliżone do nosa na odległość 20 cm zgięcie łokcia z protoplastą. Nie wiem co myśleć, czy to przyzwyczajenie nosa akurat do tego zapachu? Wrażenia z użycia 7 Sport opisałem we właściwym wątku, mam też Anonimo z próbki spsikanej w S., które wyczuwalne jest na skórze, ledwie ale jednak, na następny dzień, ale ta orgia nut, które wyczuwałem przez 2 godziny od aplikacji, żeby ot tak sobie znikła?

zenko3

Aktywny forumowicz

Post07 lutego 2018, 14:33 - Śr

Dla mnie to jedna z najlepszych pozycji garniturowych z jakimi miałem styczność... Na wyjątkowe okazje to prawdziwa perełka :D

iwan920

Post08 lutego 2018, 19:53 - Cz

Po długich doświadczeniach z Loewe 7 Natural, który jest dla mnie niesamowitym zapachem na ciepłe dni (a nawet ostatnio odważyłem się go użyć w dni chłodne i też fajnie się zachowywał, a ponadto wpasował się w luźny klimat), postanowiłem spróbować klasycznej 7.
Zapach poważniejszy niż jego flanker (tego się spodziewałem), rzeczywiście jak to kolega wyżej określił - do garnituru świetna opcja.
4 aplikacje - po 4-5h wciąż go na sobie czułem, ale teraz po 8h od aplikacji już tylko bliskoskórnie i to słabo.
W porównaniu do wersji Natural, na mojej skórze klasyczna 7 ma słabą trwałość i projekcję, ale i tak nie jest źle, więc będę używał:)

cygnus74

Forumowicz

Post08 lutego 2018, 20:26 - Cz

Cztery strzały Loewe7 użyte wczoraj o godzinie 10 czułem od siebie przy ruchu jeszcze o 22.

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post08 lutego 2018, 20:39 - Cz

Ja też czuję spokojnie 10 h przy 4 strzałach. I dla mnie do garnituru mam bardziej formalne zapachy. "Siódemkę" chętnie do koszuli zakładam (ewentualnie +sweterek).

arek

Perfumaniak

Post08 lutego 2018, 20:44 - Cz

Miałem 7 i Natural 7. Powiem krótko! Natural 7 byly trwalsze,lepsza projekcja oraz zgarnianie komplementów! Sam zapach tez o wiele lepszy niz zwykła siódemka.

To tak jak druga część terminatora jest lepsza od pierwszej. Rzadko się zdaza,żeby dwójka była lepsza od jedynki,a jednak :mrgreen:
Tak jest w przypadku siodemek od Loewe

Ps. Piszę o starych wersjach z malym,wygrawerowanym logo na atomomizerach. Obecnych wersji niestety nie znam
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie