Teraz jest 22 czerwca 2017, 23:23 - Cz

• Reklama

Jil Sander - Strictly

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Jil Sander - Strictly (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

1947

Jil Sander - Strictly

Post03 stycznia 2017, 22:15 - Wt

Obrazek

Opis z fragrantica.pl:
Strictly Jil Sander marki Jil Sander to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Strictly Jil Sander został wydany w 2015 roku. Strictly Jil Sander stworzyli Sonia Constant i Olivier Pescheux. Nutami głowy są biały pieprz i esencja lauru; nutami serca są kardamon i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, cedr i fasolka tonka.

Od siebie dodam, że zapach jest możliwy do przetestowania w superpharm. Jestem po pierwszym teście globalnym - trwałość bardzo na plus - na mojej skórze utrzymuje się więcej niż 8h, z czego dobra projekcja to minimum 4h. Później staje się bliskoskórny, ale bardzo ładnie ewoluuje. Ze względu na małe doświadczenie nie jestem w stanie nazwać poszczególnych nut, ale całość jest bardzo przyjemna.

raf

Forumowicz

Re: Jil Sander - Strictly

Post09 lutego 2017, 21:59 - Cz

Hejka po dluzszej absencji ;)
Zastanawia mnie dlaczego tu taka cisza o tym zapachu?
Strictly to moim zdaniem bardzo dobry zapach. Bije na glowe, kopie po kostkach wiele wiele wspolczesnych wypustow znanych marek. Charakteru i pazura a przy okazji trwalosci nie mozna mu odmowic. Projekcja bardzo dobra. Odpowiednio aplikujac mozna uzyskac tzw. ogon :D . Przy skromniejszym dawkowaniu jest stonowany, nie krzykliwy ale wyczuwalny. Tak to jest to. Jedna z niewielu zadowalajcych mnie pod wzgledem parametrow wod toaletowych.
Co do samej kompozycji to jest mi ciezko opisac, bo niezbyt biegly w tym zakresie jestem, ale napewno jest intrygujaca i nieco odmienna od mainstreamu. Zbudowany jest bardzo klasycznie, pobrzmiewaja w nim echa najlepszych klasykow, ale trudno powiedziec, ktorych bo jest to kompozycja nowoczesna, stworzona w oparciu o najlepsze kanony sztuki perfumiarskiej. Tak jak kolega wyzej stwierdzil; Pieknie sie rozwija, czaruje zmiennoscia, o nudzie mowy nie ma. Taki oldschool w nowoczesnym wydaniu, kolo dziada nawet chwile nie stal ;) Jest elegancki, ale nie sztywniak, zatem dosc uniwersalny. Polecam przetestowac. Mi udalo sie go kupic w smiesznej cenie :) Bralem w ciemno i jest to chyba moj najlepszy slepy strzal wszechczasow ;)
Raf

maruz

Bardzo aktywny forumowicz

Post24 marca 2017, 22:47 - Pt

Kupiłem dekant z ciekawości. Ale to pachnie na mojej skajce! Wydaje mi się, że zapach słabo rozpoznawalny i mało kto po niego sięga z racji marki
Jest pieprznie i wytrawnie słodko. Taki Visit na sterydach.
Donośny jest skurczybyk. Pierwsze wrażenie - zayebisty!

SOP3L

Forumowicz

Post25 marca 2017, 11:43 - So

Otwarcie klimatem bardzo przypomina mi Loewe 7. Później jest pieprznie i pudrowo. Otwarcie świetne, jednak zjazd do mnie nie koniecznie przemawia. Trwałość i projekcja bardzo dobra - 4+ ode mnie.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie