Teraz jest 20 stycznia 2018, 08:15 - So

• Reklama

Prada - L'Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Prada - L'Homme

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
6%
3 - Przeciętny
5
15%
4 - Dobry
3
9%
5 - Bardzo dobry
15
44%
6 - Genialny
9
26%

Liczba głosów : 34

• Autor
  • Wiadomość

Moody

Forumowicz

Re: Prada - L'Homme

Post28 sierpnia 2017, 12:52 - Pn

GreyGucci napisał(a):Cenię zapachy Prady, ale ten jest na mnie słodki, zamszowy, syntetyczny. Dziwak trochę, dam mu jeszcze szansę, ale nie wróżę mu dobrze, a szkoda... :cry:

Dzisiaj przyjechała do mnie próbka. I popsikałem nadgarstek. I po 15min wącham i cały czas zajeżdza mi jakąś sztucznością. Aż mówię - wejdę na forum i sprawdzę co inni pisali. Ale pamiętałem, że niby spoko pachnidło i dość szanowane perfumy.

Ale widzę, że nie tylko mi jedzie czymś syntetycznym. Aż głowa mnie zaczyna boleć jak piszę tego posta. Jak zajedzie mi z daleka, bo wiatr zawieje od nadgarstka to jest ok. Ale co sięgam do nadgarstka to słabo mi :(

johnx88

Aktywny forumowicz

Post28 sierpnia 2017, 21:34 - Pn

Kolejny dzień nosiłem tę Pradę i bez wątpienia stwierdzam, że to zapach na 5. Ogólnie, niby nic nowego ale bardzo przyjemnie się nosi (jednak trochę przeszkadza mi w kompozycji przechył w damską stronę - mały minusik).
Parametry użytkowe na mnie bdb, jakościowo też.
Jeszcze jeden aspekt na plus (który nie wiem jak opisać) to to, że mimo, że zapach wydaje się nieskomplikowany i linearny to łatwo wyodrębnić nuty (uwielbiam to :) ) chociaż większości nie potrafię nazwać.

borysbrzytwa

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post07 września 2017, 08:47 - Cz

Niby jest ładnie, szykownie, bezpiecznie podane, ale... Po pewnym czasie zbyt pudrowo-mydlano, tak trochę nie męsko. Bardziej widzę trafniejsze określenie kategorii czyli "unisex".

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post08 września 2017, 07:43 - Pt

Wczoraj zlałem się nim porządnie i rzeczywiście spokojnie mogłaby go nosić kobieta. Co ciekawe jedna chmura na nadgarstku z testera na lotnisku była cholernie mocna, a pomimo ok. 8 chmurek z próbki wyczuwałem go bardzo delikatnie. Poczekam na wersję Intense.

Kenzo

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 października 2017, 10:19 - Pt

Nowy dekancik i wczoraj wieczorem globalnie psiknięty. Żona zachwycona stwierdziła, że śliczny zapach. Sam jestem nim onieśmielony po pierwszym kontakcie z nim, do tego świetne parametry. Na pewno zastanowię się nad flakonem, w końcu coś z mainstreamu, co mnie zaskoczyło totalnie na plus :shock: Dziwię się, że dopiero teraz go poznaję. Od rana dalsze globalne testy, mistrzostwo.

hi im adrian

Prada - L'Homme

Post13 października 2017, 12:12 - Pt

Jak dla mnie zapach jest super ale nie jest niezastapiony, znajdzie się dla niego kilka odpowiedników :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kenzo

Post13 października 2017, 12:24 - Pt

Np.?

Pilsner

Forumowicz

Post13 października 2017, 13:36 - Pt

Na pewno Dior Homme Eau, inne mi nie przychodzą do głowy.

Kenzo

Post13 października 2017, 13:53 - Pt

Akurat od forumowicza nabyłem dekanty Diora Eau i ww Prady, dla mnie 2 różne zapachy.

zibra

• Ostrzeżenia: 1

Post21 listopada 2017, 23:21 - Wt

Cóż, koledzy juz wszystko napisali. Bardzo elegancki, subtelny zapach mydlano-irysowy, kremowy, nieofensywny. Nic mnie w nim nie drażni, składniki są bdb jakości, nie zajeżdża sztucznością. Nie ciągnie się za nim ogon, a jednak trwałość na mojej skórze jest duża i ciągle po paru godzinach jest przeze mnie odczuwalny. Nic odkrywczego, ale czuję sie w nim świeżo i elegancko. Nieinwazyjny biurowiec i uniwersalny zapach na codzień. Do tego bardzo fajna, ciężka buteleczka, pasująca do zawartości. Po wstępnych testach jestem bardzo na tak i daję piątkę.

Marx

Post22 listopada 2017, 18:53 - Śr

Dzisiaj pierwszy mój kontakt z bohaterem wątku. Jestem zachwycony elegancką prostotą tego zapachu.

jm

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 07:31 - Pt

Szukam dobrego zapachu do biura (czyli w miarę bezpiecznego, nie duszącego itp itd) i zastanawiam się nad Prada L'Homme.
Co prawda testy przede mną, ale znalazłem już oto takie aukcje:
https://www.olx.pl/oferta/woda-toaletow ... 4b68920765
http://allegro.pl/prada-l-homme-edt-100 ... ml#thumb/3

wydaje się, że to dwóch różnych sprzedawców fotki te same. Czy jest sens w ogóle próbować kupić "taniej" ten zapach? Obawiam się że to podróba (przynajmniej jedna z ofert) choć zapach z 2016 więc czy już podróby są czy jeszcze nie? Oto jest pytanie.

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post24 listopada 2017, 09:58 - Pt

Jeśli nie masz pewnego źródła nie wiem czy jest sens ryzykować. Za parenaście złotych potem jęczeć na forum że podróba , szarpanie się ze sprzedawcą etc. A podrabia się niemal wszystko , niezależnie od rocznika ;)

rezox

Aktywny forumowicz

Post26 listopada 2017, 00:28 - N

Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć znikomą dostępność serii l'homme ?

Piter_o

Forumowicz

Post26 listopada 2017, 01:31 - N

Szczerze mówiąc też chętnie się dołączę do tego pytania, bo np taki Dior Homme Sport 2017 wydany później jest o wiele bardziej dostępny.

ironiczny

Post26 listopada 2017, 08:38 - N

Też mnie to zastanawia.
Czasami pojawi się na iperfumy, ale rozchodzi się jak świeże bułeczki.
Cena też do niskich nie należy, w porównaniu do innych zapachów tej włoskiej marki.

jm

Forumowicz

Post27 listopada 2017, 09:18 - Pn

borysbrzytwa napisał(a):Niby jest ładnie, szykownie, bezpiecznie podane, ale... Po pewnym czasie zbyt pudrowo-mydlano, tak trochę nie męsko. Bardziej widzę trafniejsze określenie kategorii czyli "unisex".

Dla mnie też zbyt mydlano, do tego liniowo.

analog321

Forumowicz

Post27 listopada 2017, 21:22 - Pn

ironiczny napisał(a):Też mnie to zastanawia.
Cena też do niskich nie należy, w porównaniu do innych zapachów tej włoskiej marki.

Wszystko przez to, że został wyhajpowany przez Jeremiego i dlatego cena jest wywindowana a ludzie rzucają się na niego :D

SebastianSt

Post27 listopada 2017, 21:51 - Pn

Powachalem i... dalbym mu 4.5, a ze takiej oceny nie ma, to sie wstrzymam :P Calkiem poprawny swierzak, ale tych mam juz kilka, poza tym delikatnie drazni mnie to mydlo. Sprawdze jeszcze wersje Intense, opinie na fragrantice sa zachecajace :)

jm

Forumowicz

Post28 listopada 2017, 11:52 - Wt

analog321 napisał(a):
ironiczny napisał(a):Też mnie to zastanawia.

Wszystko przez to, że został wyhajpowany przez Jeremiego i dlatego cena jest wywindowana a ludzie rzucają się na niego :D

SebastianSt napisał(a):Powachalem i... dalbym mu 4.5, a ze takiej oceny nie ma, to sie wstrzymam :P Calkiem poprawny swierzak, ale tych mam juz kilka, poza tym delikatnie drazni mnie to mydlo. Sprawdze jeszcze wersje Intense, opinie na fragrantice sa zachecajace :)

No co

update: przepraszam nie wiem jak to się wysłało. Administracja może usunąc post.
Ostatnio edytowano 29 listopada 2017, 10:02 - Śr przez jm, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie