Teraz jest 21 września 2018, 17:03 - Pt

• Reklama

Armand Basi - Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armand Basi - Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
3
33%
4 - Dobry
4
44%
5 - Bardzo dobry
2
22%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

• Autor
  • Wiadomość

belor

Armand Basi - Homme

Post08 grudnia 2011, 07:28 - Cz

Wczoraj zapodałem sobie na wieczór i trzymał do rana. Rano zapodałem solidnie i nie przetrwał testu motocyklowego (wypocił się w drodze do pracy).

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Re: Armand Basi - Homme

Post08 grudnia 2011, 07:29 - Cz

jeśli to ten biało(szaro) czarny flakon to zapach fajny ale bez rewelacji jeśli chodzi o trwałość a tego typu pozycje powinny mieć trwałość i kopa jak np Le Male bądź One Million...

belor

Post08 grudnia 2011, 07:29 - Cz

kwiatek, tak to ten (jest w dwóch wersjach, ale poza butelką niczym się chyba nie różnią). Mam podobne odczucie, że właśnie fajny ale bez rewelacji. Niestety coraz trudniej o dobrą trwałość.

xentrix

Super Perfumaniak

Post20 listopada 2012, 20:11 - Wt

hmm, zapach fajny , lecz nie wybijający sie na tle innych . Taki na jesien/ zime . Niektórzy twierdzą , że podobny do Le male . Coś tam podobnego jest , lecz to nie bliźniak , chociaz to te klimaty. Tak więc wrażenia mam podobne jak koledzy powyżej . Co do trwałości to powiem , ze nie jest zła . 8 do 10 godzin go czuje . Teraz mija 11 godzina od aplikacji i przyciagajac nos do skóry wciąż gdzies tam jest - delikatnie sobie egzystuje. Mając takie składniki jak cynamon , kardamon , fasola tonka , wanilia spodziewałem sie zapachu nieco mocniejszego w odbiorze. Czegoś po prostu "strong" i na tym polu troszkę sie rozczarowałem . Co do projekcji to jest umiarkowana , mogłaby byc nieco mocniejsza. Raczej nie atakuje otoczenia w promieniu metra a zachowuje sie dosyć dyskretnie. Tak więc nie bedzie męczył nikogo ani osób postronnych ani nosiciela ;) Jak na pachnidło za dobre rozsądne pieniądze ( przypomne , że zapach jest w cenie zdecydowanie duzo ponizej 100 zł ) , to myslę , że zakup jest wart rozpatrzenia . Co ciekawe odnosze wrażenie jakby w składzie znajdowały sie jakies delikatne cytrusy , chociaz w spisie nut ich nie widać. Może wrażenie to sprawia konwalia, która może nieco powiew świeżości wprowadzać. Ocena ? tutaj sie zastanawiam między bardzo mocnym 3 a słabszym 4 .
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

xentrix

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2012, 23:14 - Cz

dzis po raz kolejny test globalny , dodatkowo ładnie sie zapach komponuje w zestawie z dezodorantem Cuba Gold , który także dzis globalnie użyty do kompletu . I po raz kolejny przekonuje sie , ze to całkiem fajny zapach. Parametry użytkowe tak jak pisałem powyżej . Śmiało i z przekonaniem juz daje mu ostatecznie ocene 4 z malutkim ledwo widocznym minusikiem ;) . Na pewno jest wart swojej ceny.

i jeszcze jedno - nosem zapachu jest Olivier Cresp

xentrix

Super Perfumaniak

Post11 grudnia 2014, 23:06 - Cz

minął rok i mamy kolejną zime , drugi dzien go juz nosze tej zimy i mnie wciąz zaskakuje , tym razem trwałoscią , mija 14 godzina a ja go czuję :shock:

Skarbowy

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 lipca 2018, 20:16 - Śr

Odkopałem. Dziś przy okazji wizyty w notino wpadł mi w rękę bohater wątku. O ile nawiązania do le male spodziewałem się o tyle otwarcie to kopia body kouros. Może taka lżejsza i bardziej taka plastikowa ale jednak. Ciekawe.

Euz

Forumowicz

Post13 lipca 2018, 10:56 - Pt

Dla mnie to zdecydowanie bardziej Body Kouros aniżeli Le Male. Zapach ciekawy, ale mając przedreformulacyjngo BK oddałem Basiego bratu. Parametry dość słabe, zarówno projekcja jak i trwałość

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie