Teraz jest 24 września 2018, 15:23 - Pn

• Reklama

Diesel - Plus Plus Masculine

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Diesel - Plus Plus Masculine (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
5%
3 - Przeciętny
11
25%
4 - Dobry
22
50%
5 - Bardzo dobry
9
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 44

• Autor
  • Wiadomość

RoQ

Super Perfumaniak

Diesel - Plus Plus Masculine

Post02 grudnia 2011, 15:28 - Pt

Dzisiaj pokusiłem się o szybki test i jestem mile zaskoczony tym zapachem.
Flakon "apteczny". Z pewnością nie jest to Guerlain czy Lalique, kojarzy mi się z jakimś oxycortem w sprayu,
ale skrywa zaskakująco dobry zapach.
Mleczny, troszkę trawiasty i relaksujący. Ładnie się rozwija. Jestem mile zaskoczony.
Trwałość oceniam na bardzo dobrą, a cenę na śmieszną. Nic, tylko łykać, póki jeszcze jest.
Załączniki
diesel-plus-plus-masculine.jpg
diesel-plus-plus-masculine.jpg (56.36 KiB) Przeglądane 12933 razy
Ostatnio edytowano 25 maja 2012, 10:12 - Pt przez RoQ, łącznie edytowano 1 raz

belor

Re: Diesel plus plus masculine

Post02 grudnia 2011, 17:52 - Pt

Słodziutko, nieco syntetycznie, monotonie. Nie znalazłem w tym zapachu nic ciekawego poza niską ceną. Oceniam słabo.

pirath

Super Perfumaniak

Re: Diesel - Plus Plus Masculine

Post04 grudnia 2011, 21:59 - N

całkiem przyzwoity zapach... nic szczególnego, ale miło się go nosi... takie spolegliwe, sielankowe zapaszysko do tańca i różańca... a w tle rzeczywiście łąka, słonko, krowa i przelatujący, buczący bąk (znaczy się owad) :)

1kemoT

Forumowicz

Post04 grudnia 2011, 22:21 - N

pirath napisał(a):... a w tle rzeczywiście łąka, słonko, krowa i przelatujący, buczący bąk (znaczy się owad) :)

:lol: dobrze że dodałeś o tym owadzie, inaczej powstałaby z tego Diesla nisza dostępna w Ross. za 50 PLN.

Kiedyś, za młodzika nosiłem Plus Plus. Bezpieczny, przyjemny do "noszenia", bardzo komplementogenny.
Nie wiem jak obecnie pachnie, ciekawe czy nie przeszedł reformulacji. ;)

pirath

Super Perfumaniak

Post04 grudnia 2011, 22:22 - N

w każdym razie mlekiem nadal zalatuje ;)

hanka

Bardzo aktywny forumowicz

Post04 grudnia 2011, 22:34 - N

pirath napisał(a):w każdym razie mlekiem nadal zalatuje ;)

I to raczej nie takim ,, prosto od krowy"....
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

Mam ciało osiemnastolatki.( Trzymam je w tapczanie).

Bendigo

Bardzo aktywny forumowicz

Post04 grudnia 2011, 22:58 - N

Zgadzam się z Belorem - zapach nudny, monotonny. Cena wg mnie odpowiednia.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post10 lutego 2012, 14:17 - Pt

Pachnę tym sobie od parunastu godzin i coraz bardziej mi się podoba ten zapach.
Wprawdzie się mocno rozczarowałem po pierwszym kontakcie, bo spodziewałem się ziół unurzanych w mleku. Otwiera się to (w dużym uproszczeniu) płynem do mycia szyb o "zapachu" cytrynowym. Chemiczno-syntetyczny do bólu początek z dużą ilością alkoholu. Z czasem jednak wszystko łagodnieje i do głosu dochodzą bardziej aksamitne nuty wciąż w chemicznej otoczce. Mleka tu ani odrobiny nie czuję. Wprawdzie domyślam się, o co może chodzić, jednak gdybym o tym nie czytał, nie wpadłbym na to, iż to mleko. Bardzo niezobowiązujący zapaszek na cieplejsze dni. Stawiam go na półce obok Szarego. Nieskomplikowany, ale bardzo dobrze poprawia nastrój. Wart tych pięciu dych (ale ani grosza więcej) i stanowi całkiem fajną alternatywę dla popularnych "perfum" w swej kategorii cenowej, jak i tych nieco droższych. Moja ocena to 4.5.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post03 marca 2012, 12:36 - So

Wszystkim fanom Diesel Masculine polecam Cerruti black będą jeszcze bardziej zachwyceni.
Nuta praktycznie ta sama, chociaż jak dla mnie Cerutti wypada lepiej pod względem zapachu i trwałości.

pozdrawiam

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post03 marca 2012, 21:17 - So

U mnie odwrotnie. Czarny Cerruti na mojej skórze to była głównie lawenda, która mnie nieco drażniła.
Trwałość mają bardzo dobrą dochodzącą do okrutnie długo (około 12 godzin).
Reasumując bardziej wolę Diesel-a niż Cerruti.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post03 marca 2012, 21:29 - So

Szczerze miałem dwie butelki masculina i tą drugą już odsprzedałem, na mojej skórze bardzo słaba trwałość.
Były z dwóch różnych,ale sprawdzonych perfumerii.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post05 marca 2012, 12:14 - Pn

Moja skóra jest dziwna i trzyma niektóre zapachy uchodzące za nietrwałe bardzo długo. A ten po całym dniu potrafi się odezwać spod jakiegoś nowo nałożonego, mocnego zapachu.

andrearan

Forumowicz

Post14 marca 2013, 16:47 - Cz

Tak przyjemny i miły dla zmysłu powonienia za jedyne 49.99 zł. Brzmi jak reklama jakiegoś taniego zapachu z biedronki, ale niestety w tym wypadku to jest prawda. Nie spodziewałem się AŻ tak dobrego pachnidła po takiej cenie. Naprawdę polecam spróbować. Zastanawiam się czy by nie zamówić od razu więcej bo ponoć wycofują...

Btr

Forumowicz

Post14 marca 2013, 22:10 - Cz

Pamiętam jak kiedyś wahałem się, którego Diesla wziąć w ciemno: Zero Plus, czy Plus Plus? Wybrałem tego drugiego i chyba dobrze zrobiłem. Na początku wyczuwam zielone, roślinne akordy, ale zapach bardzo szybko się wysładza. Pokuszę się też o stwierdzenie, że Plus Plus ma w sobie coś z mleka, do którego nawiązuje krowa na pudełku oraz barwa i kształt flakonu. Wyczuwam też coś na wzór cukierków werther’s original w połączeniu z cytrusami i to jest zdecydowanie najprzyjemniejszy etap tego zapachu. Baza niestety drażni jakąś syntetyczną nutą. Z czasem zaczęło mnie to irytować i byłem zmuszony sprzedać białą flachę. Trwałość była całkiem przyzwoita, a projekcja bliskoskórna. Atomizer skąpi płynu, więc nieraz ładowałem na siebie nawet 10 - 12 chmur. Nie ma co jednak od tego Dieselka wymagać, można go dostać za śmieszne pieniądze i jeżeli chodzi o stosunek cena - jakość, to naprawdę nie jest źle.

gurlen87

Perfumaniak

Post15 marca 2013, 08:42 - Pt

Miałem podobnie i już się zacząłem zastanawiac, czy są tam rzeczywiście jakieś akordy mleczne, czy to ta krowa i butla działa na wyobraźnie. :D Stosunek jakości do ceny wspaniały. Dobry starter dla tych co zaczynają z zapachami.

andrearan

Forumowicz

Post15 marca 2013, 14:50 - Pt

Tak przy okazji Dieselka, to zna ktoś może inne zapachy w tych klimatach? Nie chodzi mi tu o nuty mleczne, tylko bardziej właśnie takie orientalno-kwiatowe jakie przedstawia wg. mnie ten produkt?

Btr

Forumowicz

Post15 marca 2013, 15:07 - Pt

andrearan napisał(a):Tak przy okazji Dieselka, to zna ktoś może inne zapachy w tych klimatach? Nie chodzi mi tu o nuty mleczne, tylko bardziej właśnie takie orientalno-kwiatowe jakie przedstawia wg. mnie ten produkt?

Hmmm, a może Dior Fahrenheit 32? Jest on również "biały" w odbiorze i ma w sobie kwiaty połączone z kremowo - budyniową mlecznością.

andrearan

Forumowicz

Post15 marca 2013, 15:40 - Pt

Wąchałem podstawowego Fahrenheita i jest on genialny pod względem kompozycji. Jednak jeśli wersja 32 ma coś ze starszego brata, to raczej nie o to mi chodzi... No chyba, że to diametralnie inny zapach. A jakieś inne propozycje, cobym mógł przetestować, gdy już wybiorę się do większej perfumerii?

Btr

Forumowicz

Post15 marca 2013, 15:45 - Pt

andrearan napisał(a):Wąchałem podstawowego Fahrenheita i jest on genialny pod względem kompozycji. Jednak jeśli wersja 32 ma coś ze starszego brata, to raczej nie o to mi chodzi... No chyba, że to diametralnie inny zapach. A jakieś inne propozycje, cobym mógł przetestować, gdy już wybiorę się do większej perfumerii?

Fahrenheit 32 jest całkiem inny, nie ma nic wspólnego z protoplastą, ale mimo wszystko warty przetestowania (pod kątem tych kwiatków i mleczności).

R90

Forumowicz

Post01 kwietnia 2013, 16:50 - Pn

Ocena co najwyżej 3 i ani grama więcej! Zapach proporcjonalny co do ceny. 50zł to max jaki można dać za taki zapach. Powiem Wam, że damska wersja o niebo lepsza. Przypomina zapach wanilii rozpuszczonej w szklance mleka. Męska wersja to cytrynowy płyn co mycia szyb. Niestety, tak to wygląda. Później zapach łagodnieje, czuć przyjemną bazę, ale to już blisko skóry. Ogólnie zapach średni ze słabą projekcją. Lepiej dorzucić te 50zł więcej i kupić tester lub mała pojemność lepszego zapachu.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie