Teraz jest 23 września 2018, 23:02 - N

• Reklama

Donna Karan - Fuel For Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Donna Karan - Fuel For Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

cygnus74

Forumowicz

Donna Karan - Fuel For Men

Post05 września 2016, 21:46 - Pn

Nie mogę znaleźć tematu o tym pachnidle. Jeśli był, proszę mnie poprawić.

Poznałem tę wodę około 1995 roku. Już sam flakon robił wrażenie. Kumpel handlował perfumami. Ściągał nowości i dziwadła. Psiknął mi jeden strzał na przedramię i od razu zaskoczyło. Kupiłem flakon. Zużyłem go szybciutko. Potem na próżno szukałem go w perfumeriach. Potem już odpuściłem. Aż do 2008 roku, kiedy to wszedłem do perfumerii w Rotterdamie i w dziale DK spotkałem swego starego druha.
Inny flakon, ale to było to. Wydaje mi się, że wersja pierwsza była bardziej gęsta, bardziej słodkawa. Albo tak tylko kojarzę po tylu latach. Ale ta, którą mam i tak bardzo mi się podoba.
Ktoś zna? Będę wdzięczny za Wasze opinie.

Obrazek

cygnus74

Forumowicz

Re: Donna Karan - Fuel For Men

Post10 września 2016, 21:36 - So

Nie ukrywam, że jestem zdziwiony ciszą w tym temacie na tym forum, wszak to zacny zapach. No nic. Czekam dalej.

Lincoln

Forumowicz

Post12 października 2016, 00:57 - Śr

Ha! Akurat w okresie, kiedy powstał ten wątek upolowałem pierwszą miniaturkę na amerykańskim eBay, na podstawie której poznałem ten zapach. Później zamówiłem wersję w walcu, która wczoraj dotarła do mojego domu. Od dawna intrygował mnie temat Fuel. Właściwie to rok temu miałem obiecane samplery od pewnej "bratniej duszy"... Długie historie wiążą się z tymi perfumami. ;)

Notabene edycja z 2008 roku została ponownie wycofana. :|

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post12 października 2016, 13:46 - Śr

Ciekawe perfumy, to może koledzy by chociaż powiedzieli jak pachną skoro mieli styczność.
50 tysięcy galaktyk przy odległym świecie, do odległego świata jednak nie można dolecieć.

Lincoln

Forumowicz

Post12 października 2016, 19:46 - Śr

Miałem do czynienia z różnymi wersjami, ale reasumując DK for Men pachnie jak dobry jakościowo zamsz, maźnięty smarem technicznym, na którym ktoś położył soczyste, dojrzałe brzoskwinie. W nutach serca dostrzegam przyprawy i marcepan. Na początku aplikacji czuć wyraźne echo Egoiste, choć DK, w porównaniu do Chanel nie posiada sztywnego, bufoniastego sznytu. Fuel sprawia wrażenie swobodnego faceta, takiego "na luzie", jednakże kompozycja bezsprzecznie trzyma fason i ma klasę. Nie ma wątpliwości, że to perfumy z górnej, wysoko ulokowanej półki - niszowe ekskluzywności pokroju Clive Christian, Amouage i udów z szafranami w pozłacanych koronach wypadają w tym rankingu po prostu nędznie.

To zapach w klimacie amerykańskich lat 90-tych, spod znaku upojnych kawałków Rhytm&Blues i bezcelowych wojaży widlastym, ośmiocylindrowym krążownikiem (z obowiązkowym bordowym, skórzanym wnętrzem ;) ). Jeśli lubisz te klimaty, Fuel będzie dla Ciebie.

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post13 października 2016, 19:11 - Cz

Lincoln napisał(a):Miałem do czynienia z różnymi wersjami, ale reasumując DK for Men pachnie jak dobry jakościowo zamsz, maźnięty smarem technicznym, na którym ktoś położył soczyste, dojrzałe brzoskwinie. W nutach serca dostrzegam przyprawy i marcepan. Na początku aplikacji czuć wyraźne echo Egoiste, choć DK, w porównaniu do Chanel nie posiada sztywnego, bufoniastego sznytu. Fuel sprawia wrażenie swobodnego faceta, takiego "na luzie", jednakże kompozycja bezsprzecznie trzyma fason i ma klasę. Nie ma wątpliwości, że to perfumy z górnej, wysoko ulokowanej półki - niszowe ekskluzywności pokroju Clive Christian, Amouage i udów z szafranami w pozłacanych koronach wypadają w tym rankingu po prostu nędznie.

To zapach w klimacie amerykańskich lat 90-tych, spod znaku upojnych kawałków Rhytm&Blues i bezcelowych wojaży widlastym, ośmiocylindrowym krążownikiem (z obowiązkowym bordowym, skórzanym wnętrzem ;) ). Jeśli lubisz te klimaty, Fuel będzie dla Ciebie.

to żeś sobie popłynął :)

Lincoln

Forumowicz

Post13 października 2016, 19:20 - Cz

Co poradzić, współczesne ekskluzywności z segmentu niszy, za horrendalne pieniądze przeważnie nie robią na mnie wrażenia. :)

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post13 października 2016, 19:48 - Cz

Ładna recenzja, dzięki. :) Donna Karan to raczej tradycja wschodu Ameryki i wielkomiejskiego NY - tam chyba każdy ją zna, a takie samochody i music to raczej zachód Ameryki ale prawdziwy Amerykanin czuje się Amerykaninem w każdym miejscu czy w bezdrożu w Ameryce, a my jako kosmopolici z tego czerpiemy (zmysłami).
50 tysięcy galaktyk przy odległym świecie, do odległego świata jednak nie można dolecieć.

cygnus74

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 18:25 - Cz

Po dłuuuugiej przerwie zapodałem se dziś.
Coś pięknego. Nic więcej.
Załączniki
DK (640x480).jpg
DK (640x480).jpg (145.58 KiB) Przeglądane 220 razy

NGL7

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 lipca 2018, 18:49 - Cz

etui telefonu w punkt :D tym bardziej, ze rocznica :D

cygnus74

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 18:59 - Cz

Widzę, że Kolega w temacie.
Knebworth '79 oglądam właśnie.
I wspominam Katowice 1998.

PS. Przepraszam za off, ale nie mogłem.

Donna Karan Fuel For Men for president!!! ;)

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie