Teraz jest 23 czerwca 2018, 20:45 - So

• Reklama

Al Haramain - Mystique Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Al Haramain - Mystique Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
6%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
5
28%
5 - Bardzo dobry
11
61%
6 - Genialny
1
6%

Liczba głosów : 18

• Autor
  • Wiadomość

Prusinho

Forumowicz

Re: Al Haramain - Mystique Homme

Post01 kwietnia 2017, 15:42 - So

Posiadam flakon (w wyglądzie okropny) Jeśli chodzi o trwałość - bardzo in plus, potrafi utrzymać się cały dzień. Ocena - 4 za kompozycję, trwałość i jakość jaką można dostać w tej cenie.
Też Wam przypomina starego klasycznego old spice'a?

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Post02 kwietnia 2017, 17:05 - N

mnie w żaden sposób nie przypomina Old Spice którego używałem z rzadka w latach 80 -tych

9452130

Forumowicz

Post02 kwietnia 2017, 17:07 - N

Się przyczepiliście do tego flakonu... :D Jak dla mnie wygląda bardzo fajnie tylko kolor mógłby być inny :D

MrMole

Aktywny forumowicz

Post06 czerwca 2017, 14:35 - Wt

MrMole napisał(a):Mi to przypomina jakąś odmianę Le Male.
Trwałości nie można mu odmówić, przebija się nawet po solidnym umyciu rąk.

-----------
EDIT:
Po prawie miesiącu stwierdziłem, że ponowie testy.
Ciepłe lecz wietrzne popołudnie, strzał na nadgarstek i poszedłem z psem na spacer do pobliskiego lasku.
Dzisiaj te perfumy całkowicie mnie zaskoczyły, nie zagrały jak kolejna kopia Le Male.
Zagrały zdecydowanie lepiej, dziwny miks wanilii i mięty z Erosa, kwiatów z 212 Sexy Men i "duch" One Milliona w tle.
I o ile jeszcze miesiąc temu zjechałem tego Haramaina, to po dzisiejszym teście przewiduję flaszkę jako jesiennego otulacza.
Mam przeczucie, że to będzie dobry rozrabiaka. :lol:
Ostatnio edytowano 02 lipca 2017, 18:38 - N przez MrMole, łącznie edytowano 1 raz

gabriel@dag.pl

Post20 lipca 2017, 19:18 - Cz

za każdym testem przekonuje się że nie wyrzuciłem pieniędzy :D

Spasticink

Aktywny forumowicz

Post10 października 2017, 16:24 - Wt

Popełniłem zakup w ciemno i mam mieszane uczucia. Faktycznie dziwny to zapach, za grosze. Na pewno jest jaśmin i kwiat pomarańczy. Pachnie to raz przyjemnie, raz nie, aby zajechać odświeżaczem do kibla. Wychodzą jakieś "urynalno-toaletowe" jak w Blue Jeans czy może nawet Kourosa. Dalekosiężne porównania, ale jednak ;)
Przez jaśmin i kwiatowy charakter przypomina mi Burberry London dla kobiet :D

zem666

Post12 marca 2018, 15:59 - Pn

Ja powiem tyle KOCHAM TEN ZAPACH.
Jednak za cienki jestem na opisywanie jak pachnie.
Dla mnie zapach nieoczywisty, ciężko mi powiedzieć czym pachnie. Ubieram koszulę do tego Mystique i czuje się jak młody bóg :D.
Za te pieniądze 10/10.

El Perez

Forumowicz

Post12 marca 2018, 16:56 - Pn

Ilość pozytywnych opinii w cenie 38 złotych jest bardzo zastanawiająca. Właśnie popełniłem zakup tego cuda.

nic nie czuje

Forumowicz

Post17 marca 2018, 01:30 - So

Ja nim psikam zasłony w pokoju. Szkoda go odsprzedawać, bo kosztuje grosze. Czuje się w nim kobieco :x

El Perez

Forumowicz

Post17 marca 2018, 08:39 - So

Odbieram ten zapach jako połączenie Cool watera z jednym milionem. Bardzo przyjemne, bezpieczne i całoroczne perfumy za mała kasę. Parametry raczej przeciętne.
Kojarzy mi się też z Aspenem, ale pozbawionym iglaków, a ubogaconym w słodkości.

Edit: najbliżej jednak temu zapachowi do Jacques Bogart Silver Scent. Porównywałem je ręka w rękę i różnice są symboliczne.

Brazzi

Post19 marca 2018, 13:49 - Pn

Skuszony jego niską ceną zaryzykowałem zakup. Pierwsze wrażenie z "wujkami" używającymi najtańszych perfum na Smigus-dyngus, ale po 2/3 minutach wrażenie mija i z czasem ładnie się wysładza. Do tego stopnia, ze moja małżonka stwierdziła, że również będzie ich używała. Trwałość wypadła średnio, ale to chyba ze względu na bardzo niskie temperatury. Jak słupek rtęci wzrośnie, myślę, ze będzie mógł z siebie jeszcze coś wykrzesać.

lester86

Forumowicz

Post30 marca 2018, 15:59 - Pt

Zapach mnie zaskoczył pozytywnie. Na fragrantice sugerują że dominujące są kwiaty, a ja na swojej skórze czuję głównie słodką pomarańczę (nie tyle skórkę co miąższ) z dodatkiem świeżego słodkiego tytoniu. Kwiaty rzeczywiście są, choć ja uważam że więcej jest kwiatu pomarańczy niż jaśminu. Faceci, którzy nie lubią unisexów radzę się trzymać z daleka bo rzeczywiście moja też powiedziała, że mogłaby go spokojnie nosić.
Generalnie bardzo przyjemny słodziak (chociaż nie przegięty, Daarej jest słodszy. Skoro już porównałem, to mimo wszystko daarej szlachetniejszy się zdaje). Zapach dla mnie na 4, może 4,5 ale z uwagi na cenę zasługuje na 5.

BD01

Forumowicz

Post23 kwietnia 2018, 17:44 - Pn

Kolejny przedstawiciel rodzinki Diesel Plus Plus/Dunhill Desire/Sculpture Homme/24 Classic/Montale Spices&Wood/Cuba Orange i pewnie jeszcze kolejne tyle zapachów można byłoby dopisać... Poza mleczno-kremowo-pomarańczową nutą obecną we wszystkich ww. zapachach w Mystique Homme dominuje jaśmin... Bardzo nieprzyjemny, sztuczny i absurdalnie mocny... W cenie 39zł ciężko znaleźć coś z tak dużą projekcją i trwałością, ale zapach jest to prostu nieprzyjemny. Ja tam mówię pas ;]

lester86

Forumowicz

Post23 kwietnia 2018, 18:44 - Pn

Ja obniżyłem jego notę na 4, bo jak użyłem go trzeci raz w tygodniu to miałem go dosyć. Jest w miarę spoko raz na jakiś czas, ale 100ml chyba bym nie zużył nigdy. Dla mnie trochę za słodki, landrynkowy. Chyba jednak ograniczyłbym używanie go do 5-10C max. O dziwo przy testach Reflection Man zauważyłem dość spore podobieństwa, Reflection mniej ulepowaty i lepsza jakość, ale podobne te zapachy. Oba mnie nie powalają niestety :)

gabriel@dag.pl

Post23 kwietnia 2018, 19:34 - Pn

co za dużo to niezdrowo
porostu używaj rzadziej :D
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie