Teraz jest 19 lipca 2018, 18:03 - Cz

• Reklama

Armaf - Club de Nuit Intense Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armaf - Club de Nuit Intense Man (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
4%
2 - Słaby
6
8%
3 - Przeciętny
1
1%
4 - Dobry
16
20%
5 - Bardzo dobry
44
56%
6 - Genialny
9
11%

Liczba głosów : 79

• Autor
  • Wiadomość

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Armaf - Club de Nuit Intense Man

Post13 kwietnia 2018, 15:18 - Pt

dominik91 napisał(a):A ja teraz mam dylemat czy zmawiać Armafa czy może jednak skusić się na Al Haramain - L'Aventure 8-) 8-)

moim zdaniem l'aventure bardziej weselszy :P

Bear Nose

Forumowicz

Post16 kwietnia 2018, 18:30 - Pn

Jednego "para-klona" ;) kiedyś nabyłem był to Le Martin Fuegoo coś takiego-próbkę. Po aplikacji początek to coś... cytrusowego... się pojawiło, po środku i na końcu czuć było drzewem ale nie była to brzoza ani mech dębowy tylko coś jakby kadzidlanego co powodowało ból głowy :evil: .

Przeczytałem cały wątek tego tematu... i obu zapachów A CdNI i L´Aventure jeszcze nie znam. Creed Aventus znam kilka lat . Wyobrażam sobie że te dwa zapachy-których nie znam jeszcze o mooooże takie a'la zamienniki... (?) tak jak zamienniki części samochodowych... wyprodukowane z innych wartości składnikowych o nie najgorszych parametrach jakości, zasięgu czasowego i olfaktorycznego (?) ;) W tym tygodniu odbiorę próbkę l aventure :)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 09:03 - Cz

Zakupiłem jakiś czas temu na ebay z dostawą z Indii. Używam już trochę i mogę powiedzieć jedno.....trwały jest jak na zapach tego typu. Dzisiaj rano założyłem koszulę, którą miałem na sobie w zeszłym tygodniu i mocno wyczuwalny na kołnierzyku był jeszcze zapach CDNI. Na tyle, że się zastanawiałem przez chwilę czy nie zrezygnować z Chergui i nie zapodać Armafa. Nie chciałbym, go porównywać do Aventusa (którego mam jeszcze 50 ml), ale nie ma co się oszukiwać - jest bardzo podobny....ale nie taki sam. Używam obu i sobie oba chwalę. Stawiając go obok Al Haramain wydaje się być bardziej stonowany i bardziej brzozowy. W L'Aventure otwarcie było bardzo mocno cytrusowe, tutaj tego nie ma. Jeżeli ktoś rozważa zakup jednego z dwóch to CDNI moim zdaniem przewyższa L'Aventure trwałością. Jak na zakup, kompletnie w ciemno, za 140 PLN to okazał się strzałem w dziesiątkę :!:

Bear Nose

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 22:07 - Cz

@eduardo a jak się go "nosi" w znaczeniu czy od teego że jest bardziej brzozowy w porównaniu z L'Aventure nie przyprawia o ból głowy Ciebie ? :)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 05:44 - Pt

Ani trochę. Nie żałuję przy aplikacji więc jakby miały wystąpić jakieś objawy to by wystąpiły.
Myślę, że Aventusem przetarłem szlak - bo z nim za pierwszym razem nie zaskoczyło. Stopniowo się przekonałem i stąd zakup w ciemno CDNI.

poison

Forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 16:04 - Pt

Przyszedł czas i na moje wrażenia. 8-)
Na wstępie pragnę zaznaczyć iż zakup Armafa nie był podyktowany tym, że klonuje on produkt Creeda, bardzo skusiły mnie wspominki o dymnych klimatach, a to w wydaniu letnim i biorąc pod uwagę mój gust wydawało się niezłym strzałem - i tak własnie się stało. Mocno cytrusowe otwarce wnet przekształca się w nieco mroczniejszą formę z elementami drzewa, zmysłową, uwodzącą, podobającą się również kobietom - choć ten ostatni argument jest dla mnie najmniej istotny przy doborze zapachu.
Testowane w różnorodnych warunkach atmosferycznych, prócz skrajnych upałów - choć i w ich przypadku nie mam wątpliwości, że się polubimy a zapach nie stanie się nagle nachalny.
Z początku miałem wrażenie, że bardzo szybko się ulatnia, ale nic bardziej mylnego, kiedy ja myślałem, że jest go na mnie już bardzo mało to okazało się, że ciągnę za sobą całkiem spory ogon. :)
Wnioski z tego takie, że moje nozdrza wyjątkowo przyzwyczajają się do tej mieszanki i jeśli ktoś miałby wątpliwości mojego pokroju to sugeruję zapytać otoczenia.
Zapach ma moc, ma klase, piękny i masywny flakon, cena również świetna. Wystawiam mu bez mrugnięcia okiem ocenę 5 bo na nią zasługuje bez wątpienia! :)

Will5on

Aktywny forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 20:31 - Pt

Jak dla mnie to zapach zbliżony do aventusa. Nawet miły, choć ja jakimś wielkim fanem Creed a nie jestem.
Niestety na mnie trwałość dosyć marna

Bear Nose

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 13:24 - N

@Will5on ,marna trwałość na tobie Armaf Club de Intense czy Creed Aventus ???

Will5on

Aktywny forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 14:04 - N

Generalnie uważam iż zapachy się mnie nie trzymają za długo.
Oczywiście może być to mylne odczucie bo nos się przyzwyczaja, z drugiej strony nie słyszałem po kilku godzinach od aplikacji że fajnie pachnę więc coś jest na rzeczy.
A jak na forum wiecie, jestem fanem oldschoolowych muchozoli typu: Lapidus, Bogart, Quorum, Kouros etc.
Zarówno Avi I Armaf dość szybko znikają że mnie. Natomiast Armaf jest najlepszą alternatywą dla Aventusa

getek

Post23 kwietnia 2018, 19:42 - Pn

Dzisiaj do mnie dotarł. Zamowiony blisko miesiac temu z Indii. Poki co jestem po testach nadgarstkowych i pozytywnie mnie zaskoczyl. Spodziewalem sie zdecydowanie gorszego otwarcia. Po jego przeminieciu robi sie bardzo przyjemnie. Nie ukrywam, ze bardzo przypomina mi Aventusa z probki kupionej w Q. Nie znajac Creeda powiedzialbym, ze za te pieniadze to naprawde dobre pachnidło.

Edit: Przetestowałem globalnie. 5 psików. Pokój 35m2, biuro. Kolega wchodzący do pokoju zapytał - "który ma nowe perfumy? Spoko są. Pokój nimi przesiąkł". Jest południe, aplikowałem przed 7 rano. Trwałość i projekcja na duży plus :)
Ostatnio edytowano 25 kwietnia 2018, 11:00 - Śr przez getek, łącznie edytowano 1 raz

dominik91

Post24 kwietnia 2018, 08:58 - Wt

Do mnie też zapach dotarł w dniu wczorajszym i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Zapach jest rewelacyjny, otwarcie rzeczywiście może trochę "chemiczne", ale później zapach pokazuje swoją moc - rzeczywiście przypomina Creeda Aventusa, ale... No właśnie zawsze jest to ale :)
Popatrzmy sobie na stosunek jakość/cena i uważam, że w Armafie jest to zachowane rewelacyjnie (ja kupiłem zapach za 150zł) - zapach jest więcej niż przyzwoity i jak na te pieniądze to bardzo ciężko znaleźć coś dużo lepszego w tego typie zapachów.

Stosunek jakość/cena Armaf muszę dać mocną 6 ,dla Creeda będzie to tylko 5.
Projekcia - W projekcji wygrywa Creed, może nie jest to jakieś przekonujące zwycięstwo , raczej nie miażdzy CdNI, ale jednak uważam, że projekcia lepsza W Creedzie - tutaj 6 dla "króla" , 5 dla Armafa
Trwałość - Armaf na mnie jest dosyć trwały spokojnie wytrzymuję 8-9h, Creed bardzo podobnie - ciężko ocenić kto wygrywa bo to jest bardzo zbliżony czas i tutaj postawię na remis 5 dla Credda i CDNI
Jakość zapachu (wrażenia ogólne) - chociaż CDNI jest ładnym zapachem to Creed ma w sobie coś wyjątkowego, coś co ciężko podrobić i dlatego CDNI nigdy nie będzie Aventusem - tutaj 4,5 dla CDNI i 6 dla Creeda.

podsumowując:
Armaf - 6,5,5,4.5 = 5,12
Creed - 5,6,5,6 = 5,5

Ode mnie leci 5 :)

guzieiro

Post16 maja 2018, 22:02 - Śr

Na wstępie muszę napisać, że nie poznałem jeszcze Aventusa, ale zakupiłem ostatnio flaszke Armafa z FragranceX. Jak za taką cenę zapach, trwałość i projekcja są rewelacyjne!!! Przy pierwszych 3 godzinach projektuje tak, że wypełnia cały mały pokój i ciągnieeee się za Tobą nie miłosiernie ( sam tego nie czuję, ale osoby w pobliżu, jak najbardziej, szczególnie kobiety już z 3 pochwały dostałem odnośnie tego zapachu:). Bardzo fajny zapach na okres wiosny-lato, nie dusi jest świeży i taki dymny ( ja wyczuwam dobrze brzoze, ale mi to nie przeszkadza:).

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post18 maja 2018, 16:16 - Pt

dominik91 napisał(a):Stosunek jakość/cena Armaf muszę dać mocną 6 ,dla Creeda będzie to tylko 5.

Ocena 5 dla Aventusa za stosunek jakość / cena? :shock: Kurcze... Biedak ze mnie , dla mnie są to ekstremalnie drogie perfumy biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny :oops:

Kamil

Forumowicz

Post20 maja 2018, 07:25 - N

Gdzie najtaniej kupie ten zapach, wciaz oplaca sie zamawiac z Indii, z jakiej strony?

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post20 maja 2018, 07:29 - N

oplaca sie :P widzac jak ceny na ip poszybowaly w gore to ebay jak najbardziej ,bierz smialo

bassfreak

Post20 maja 2018, 07:31 - N

w PL widzę go tylko na iperfumy ale za 300 zł .....

w ogóle zauważyłem że dostępność perfum tej firmy jest marna np klon dior sauvage czyli armaf ventana , znaleźć to gdzieś to cud a w PL zapomnieć można

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Armaf - Club de Nuit Intense Man

Post20 maja 2018, 07:34 - N

Można zamówić także z Fragnacex

turbosnail

Super Perfumaniak

Post20 maja 2018, 07:42 - N

jak szukać to wersji ze srebrnym atomizerem i srebrnym korkiem - mają lepsze parametry
obecna wersja zreformułowana ma w/w w czarnym kolorze

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post20 maja 2018, 07:51 - N

bassfreak napisał(a):w PL widzę go tylko na iperfumy ale za 300 zł .....

Obniżyli cenę do 209zł.

Akurat Ventana jest dostępna w dobrej cenie

dominik91

Post20 maja 2018, 08:11 - N

Southpaw napisał(a):
dominik91 napisał(a):Stosunek jakość/cena Armaf muszę dać mocną 6 ,dla Creeda będzie to tylko 5.

Ocena 5 dla Aventusa za stosunek jakość / cena? :shock: Kurcze... Biedak ze mnie , dla mnie są to ekstremalnie drogie perfumy biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny :oops:

dałem za ten zapach 140 zł i uważam, że to cena przyzwoita.
Porównywałem dwa zapach Creed jest dla mnie ekstremalnie drogi, na Armafa CDIM mnie spokojnie stać
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie