Teraz jest 23 lipca 2018, 03:01 - Pn

• Reklama

Armaf - Club de Nuit Intense Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armaf - Club de Nuit Intense Man (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
5%
2 - Słaby
7
8%
3 - Przeciętny
1
1%
4 - Dobry
17
20%
5 - Bardzo dobry
47
56%
6 - Genialny
8
10%

Liczba głosów : 84

• Autor
  • Wiadomość

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Armaf - Club de Nuit Intense Man

Post09 czerwca 2018, 14:46 - So

Mam flakon i ja. Uważam, że 2 pełne psiaki tego zapachu to max. Perfumy bardzo przestrzenne, momentalnie wypełniają pomieszczenie, nawet 30 min od aplikacji.
3 chmury o 18, rower w 26 stopniach, upał w domu, specjalnie prysznica nie brałem. 7 rano po potarciu zewnętrzna częścią ręki po szyi zapach wyczuwalny bez problemu. Parametry na prawdę mega.

Niestety samo otwarcie nie podoba mi się. Ale po ok. 30 min jest już lepiej i znika jakąś nuta, która mjie drażni totalnie.
Sądzę, że nie odrozniłbym go od Aventusa.

medwood

Post11 czerwca 2018, 18:20 - Pn

Będzie ktoś z Was zamawiał niebawem z ebayu lub z innego źródła ? :)

WiesiuWojnar

Forumowicz

Post30 czerwca 2018, 13:05 - So

Przed sprawdzeniem tego zapachu miałem styczność jedynie z Aventusem i szczerze mówiąc to nie wierzyłem, że spodoba mi się jakikolwiek klon, naśladowca "króla". Zamówiłem odlewkę u forumowicza slawekwch i zaskoczenie, bo naprawdę zapach na wysokim poziomie! Nie jestem olfaktorycznym znawcą, ale czuć tę różnicę w poszczególnych etapach Aventusa dużo wymowniej(nie wiem nawet, jak to nazwać), niż w CDNI, ale czy wyczułbym to na nadgarstku? Myślę, że ... tak 8-) czy wyczułby to na kimś globalnie? Zdecydowanie nie!
Armaf otwiera się na mnie dużo bardziej cytrusowo, więc na 20-25 stopni jest dla mnie dobrym kandydatem. Dopiero potem staje się bardziej dymny, brzozowy i tutaj najmocniej czuję różnicę porównując dalej oba zapachy.
Przed sprawdzeniem Armafa byłem zdecydowany na kupno większej odlewki Creeda lub flachy z ubytkiem, ale po zapoznaniu się z CDNI stwierdzam, że nie ma sensu przepłacać i odlewka Aviego wystarczy, a bohater wątku pewnie wyląduje jeszcze w tym roku u mnie w postaci flakonu ;)
- projekcja: dobra
- trwałość: dobra+
- moja skromna ocena: bardzo dobry - 5

KADET

Post10 lipca 2018, 22:01 - Wt

Mam oba zapachy w oryginalnych flakonach. Stosowałem oba zapachy naprzemiennie przez jakiś tydzień i mogę stwierdzić, że są podobne ale przy dłuższym stosowaniu nie do pomylenia. Armaf jest słodszy i utrzymuje się krócej. Jednak jakość użytych składników wyrażnie po stronie Creeda.

gienadi

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post11 lipca 2018, 17:32 - Śr

Dziś odebrałem CDMI data 3/2018 czyli świeżutki.Miałem flaszkę z stycznia 2017(atomek strebrny) zostawiłem sobie dekant. Szok otwarcie inne, nowy zaczyna się owocowo(cytrusy) z 2017 zaczynał się dymnie. Po 15 min robią się podobne, choć mam wrażenie że nowa wersja jest bardziej owocowo-drzewna starsza kadzidlano-drzewna. Jak kopiować to batche Aviego też :) Oczywiście jest to ten sam zapach a różnice można zauważyć porównując ręka w ręke. Jestem jak najbardziej za, wciąż deklasuje L'aventure a taki zabieg powoduje że podoba mi się jeszcze bardziej. Ciekawe co będzie za rok. Jeszcze jedno na koniec nowy wydaję się bardziej intensywny choć to może wina że starszy jest z dekanu.

Bear Nose

Forumowicz

Post11 lipca 2018, 20:16 - Śr

gienadi ciekawostka z tym zapachem... :shock: :P Mam dekant i jest siarczyscie mocny ( otwarcie cytrusowe z nuta słodkości) bo po pół aplikacji na skórę, wypełnia wielką powierzchnię wewnątrz. Intryguje mnie co ciekawego w flakonie moim otrzymam za zapach... ;) A Twoj starszy dekant mocno porojektuje i ogólnie jest trwały ?
Ostatnio edytowano 11 lipca 2018, 20:38 - Śr przez Bear Nose, łącznie edytowano 1 raz

byluś

Forumowicz

Post11 lipca 2018, 20:31 - Śr

Posiadam odlewke, w ktorej otwarcie jest bardziej dymne. Mam tez 3 odlewki Aventusa, w tym jedna ktora uwazalem za ta bardziej dymna, ale przy CDMI okreslilbym ja jako posrednia dymnosc. CDMI ma akurat dosc mocne dymne uderzenie, ale nie drazniace.

gienadi

Aktywny forumowicz

Post11 lipca 2018, 21:06 - Śr

Trwałość wydaje się być na podobnym poziomie, co za różnica czy zapach trwa 12 czy 14 godzin ;) coś jest w tym zapachu że jak dasz 4 strzały to czujesz go przez cały dzień ale jak przesadzasz z aplikacją to wypala zmysł powonienia i już się nic nie czuje.

Uneeck

Post12 lipca 2018, 11:15 - Cz

gienadi, gdzie kupowałeś? :)

gienadi

Aktywny forumowicz

Post12 lipca 2018, 11:41 - Cz

Iperfumy

Bear Nose

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 11:54 - Cz

Gienadi dzięki za odpowiedź :)

Meltphace

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 17:35 - Cz

Niby ładny ale coś mi w nim nie pasuje. Może po prostu nie mogę ich odbierać lepiej wiedząc że to kopia.
Everything is in it's right place

https://www.fragrantica.com/member/830737/

dradziak

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 22:26 - Cz

Panowie, czy mi przypadkiem nie trafiła się mina?
Strasznie zarysowane jest, ten znaczek jest w dziwnym miejscu, łańcuszek jest czarny, odkleja się delikatnie naklejka pod spodem (batch i wszystko na flakonie jest wybite), to wieczko odpadło jak otworzyłem pudełko.
Dziwna sprawa...
Dzisiaj mi przyszło z iperfumy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post12 lipca 2018, 22:34 - Cz

Wątpię, żeby ktoś to podrabiał, bo to samo w sobie to taka marka "tesco value".
Mój flakon też miał niedoróbki, ciężko było zdjąć korek, atomizer porażka, od pudełka nic nie odpadało, ale czuć taką typową Chińską jakość, że chce wyglądać dobrze, ale przy bliższym spotkaniu czuć taniochą (jeszcze te brylanty...).
Pomimo tego zapach jakoś się broni, więc niestety za te 130zł ciężko więcej wymagać.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Flakon Invictus Aqua, Prada Luna Rossa Extreme. Dużo odlewek z mainstreamu, Dior, Prada, Zegna...

dradziak

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 23:02 - Cz

Ja mam dość mieszane uczucia, bo takie rysy na flakonie, to ja nawet w JPG - Le Male nie miałem, jak luzem woziłem w torbie.
Ruszał się znaczek, to chama pociągnąłem i we wszystkich CDNI są one przytwierdzone na taśmę dwustronną?

SantaCruz

Forumowicz

Post13 lipca 2018, 04:09 - Pt

W przypadku tej marki tandetny flakon świadczy o autentyczności. Armaf w dobrej jakości butelce - to by było podejrzane :lol:

gienadi

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2018, 05:54 - Pt

Armaf, Al haramain, rassasi(te do 100 zl) one tylko ładnie na zdjęciu wychodzą. Są ta arabskie perfumy z ich nią stylistyka i co gorsza wykonaniem. Cdmi i edycja derby jeszcze jakoś dają radę ale inne flakon armafa wstyd postawić na półce. Z ebay też mi się kartonik rozpadł i był lekko porysowany flakon a teraz diamencik z korka odpadł. Masz jak najbardziej legitny zapach. Witaj w świecie tanich Arabów ;) ale na korzyść trzeba dodać że kompozycje choć podobne do innych perfum są naprawdę fajne.

dradziak

Forumowicz

Post13 lipca 2018, 07:01 - Pt

Wiecie, to nie są moje pierwsze perfumy od Arabów, ale no stan tego flakonu jest po prostu tragiczny jak na nową sztukę :P
Jakoś wcześniej z Rasasi itp. wszystko było na tip top.
Kupujcie komuś prezent, on otwiera go i flakon jest zajechany, no super :D

Grzegorz123456

Forumowicz

Post13 lipca 2018, 08:07 - Pt

To nie ważne jak i tak wszyscy pytają czym pachniesz a ty jak
super cebula odpowiadasz to "afentus krida".
I za 170 zł janusze i Grażyny Cię podziwiają bo pachniesz
Aventusem za 1000 zl za 100 ml.
Inaczej mówiąc zostajesz królem dzielni, a tobie przeszkadza podrapany flakon. Moje armafy które docierały z indii mialy strasznie śmierdzący flakon, ale co mi tam przecież nie nosze go ze sobą.

gienadi

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2018, 08:32 - Pt

Ponosi cię fantazja. Dla większości ludzi nazwa Aventus creed mówi mniej niż x-bolt
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie