Teraz jest 23 czerwca 2018, 20:50 - So

• Reklama

Hugo Boss - Hugo Extreme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - Hugo Extreme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
4
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

marxel

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Hugo Boss - Hugo Extreme

Post20 stycznia 2016, 17:25 - Śr

Hugo Extreme marki Hugo Boss to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hugo Extreme został wydany w 2016 roku.

Nutę głowy stanowi zielone jabłko;
Nutami serca są geranium, lawenda i szałwia;
Nutami bazy są cedr i jodła balsamiczna.

Pojawił sie już w D. po szybkim blotterowym teście, stwierdzam duże podobieństwo do klasyka, na opinie o trwałości czekam na was, gdyż ja miałem juz pozajmowane ręce, jeśli bedzie spora, a cena zbliży sie do klasyka, bedzie to całkiem niezła propozycja.
Załączniki
nd.34871.jpg
nd.34871.jpg (51.91 KiB) Przeglądane 4795 razy

Danziger

Forumowicz

Re: Hugo Boss - Hugo Extreme

Post01 lutego 2016, 22:48 - Pn

Wczoraj spytałem w S. czy mają tester.
Pani z nonszalanckim uśmiechem odpowiedziała mi "no przecież stoi..."
Ależ skąd. Na pewno nie. ;)
Niemożliwe! No... stoi! :? :roll:
Oczywiście domyślacie się ,że postawili stary tester EDT przy nówce EDP.
Przyzwyczajony do takich akcji, grzecznie poczekałem, wyjaśniłem i cały personel zaczął poszukiwania..
Ostatecznie zakończone sukcesem!
"Jest! Proszę!" :mrgreen:

Moje pierwsze wrażenia bloterowe (niestety) to takie,że jest to kompozycja bardziej przyjemna i owocowa (jabłko) od poprzednika.
Wydaję mi się ,że zapach jest gładszy, bardziej stonowany ale jednocześnie pełniejszy, zapewne za sprawą koncentracji.
Koniecznie muszę go na dniach sprawdzić globalnie.

Cinoj

Post23 lipca 2017, 10:04 - N

Witajcie. Czy jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat projekcji i trwałości? Podstawową wersję uwielbiałem za gówniarza, ale parametry były dla mnie nie do przyjęcia.

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post23 lipca 2017, 21:00 - N

Testowałem próbkowo wersję Extreme i jest nieco bardziej wyrazisty.Co do parametrów,to ciężko coś stwierdzić na podstawie tej próbki (w dodatku bez atomizera).

Kolega gienadi zakupił ostatnio flakon z wersją Extreme,więc może coś podpowie :)

gienadi

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post26 lipca 2017, 17:03 - Śr

Jaki jest moim zdaniem Hugo Boss Extreme. Po pierwsze jest udaną rekonstrukcją swojego pierwowzoru z przed wielu lat. Nie ma tu kompozycji o której Poeci będą pisać poematy. Nie będzie też zachwytów otoczenia, nie ma tu ach i och, jaki sexi zapach. Jedyne co usłyszymy to pachniesz świeżo. Nie wyczujemy też tu szlachetnych składników. Kiedyś to był zapach młodzieżowy ale dziś tamta młodzież jest już dorosła raczej nowemu pokoleniu się nie spodoba. Na jakie okazję się nadaje ?. Mówią że Prada L'Homme to zapach do białej koszuli i garnituru, dla mnie właśnie Extreme pasuje idealnie do takiego stroju. Jeżeli Prada to Dove to Extreme to mydło Protex sam zdecyduj co wolisz. Trwałość, czuję go 6 godzin ale usłyszałem po 8 h i 10 h tak znane chyba wszystkim " ale się wypachniłeś! " wiec jest i ma się dobrze tylko się do niego przyzwyczaiłem. Po trzech dniach z rzędu używania go ostatniego dnia czułem go tylko godzinę. Ostatnio przewinęło się u mnie sporo zapachów i po pierwszym zachwycie flaszki wędrowały w świat ale Hugo zostaje bo ilekroć patrzę na flaszkę to śmieje mi się japa.
Starego Zielonego zużyłem 2 x 150 ml więc chyba nie mało ale wiem że dołożę jeszcze 100 ml Extreme. Moja ocena to 5 ale zasługuje na jeszcze dodatkowy punkt za nakrętkę a nie jakiś wyszukany magnesik :) ilekroć odkręcam korek włosy na klacie rosną o centymetr.

Cirrrrus

Forumowicz

Post12 marca 2018, 17:59 - Pn

Potwierdzam to co napisał gienadi. Zapach nic nie stracił ze swojej lekkości i beztroski a parametry wersji extreme na mojej skórze wypadają znakomicie. Po 6h od aplikacji 3 strzałów projektuje jak szalony. Bardzo mnie to cieszy bo jak mawiał poeta "ja jestem umysł ścisły, mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem" a większość moich powrotów do zapachów sprzed lat, za sprawą kastroformulacji kończyło się rozczarowaniem...

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie