Teraz jest 20 stycznia 2018, 08:13 - So

• Reklama

Prada - Infusion D'Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Prada - Infusion D'Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
4%
2 - Słaby
2
2%
3 - Przeciętny
8
9%
4 - Dobry
16
19%
5 - Bardzo dobry
41
48%
6 - Genialny
15
18%

Liczba głosów : 85

• Autor
  • Wiadomość

Patryk33

Aktywny forumowicz

Re: Prada - Infusion D'Homme

Post19 grudnia 2015, 22:10 - So

Ee tam..nie zna się dziewczyna. Nie jest damski. Osobiście lubię go używać zimą, nawet bardziej niź w ciepłe pory roku. Świetny i bardzo uniwersalny.

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 grudnia 2015, 23:08 - So

Patryk33 napisał(a):Ee tam..nie zna się dziewczyna. Nie jest damski. Osobiście lubię go używać zimą, nawet bardziej niź w ciepłe pory roku. Świetny i bardzo uniwersalny.

To prawda, sam również sięgam po Pradę.chętniej teraz niż np. latem.

dandys

Post29 stycznia 2016, 17:02 - Pt

Zmieniam ocenę z "5" na "6".
Mało jest tak pięknych i bezpretensjonalnych zapachów jak ten. Te perfumy nie powinny się nazywać "Infusion d'homme", ale "Pure Life".

Od kilku dni noszę Prade namiętnie i część forowiczów pewnie powiesi mnie zara za jajca, ale muszę przyznać, że dostrzegam pewne podobieństwo z Kourosem.
Gdyby z Kourosa wyciąć ten śmierdzący cywetowo-miodowy kapeć, zostałby mydlano-piżmowy zapach świeżości mocno zbliżony do Infusion.
Kuroń potrafi zajechać szarym mydłem ale jego druga natura jest przysypana cielesnymi akcentami - muszę pokombinować z mixami Infusion-Kouros.

Czuję, że to będzie największy hit lata 2016.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

belmondoo

Aktywny forumowicz

Post29 stycznia 2016, 19:15 - Pt

Zapach cudowny, daje idealne poczucie czystości i świeżości. Mam butle 200 ml i zamierzam pradę używać jako jeden z dwóch zapachów (dodatkowo aventus creed) w okresie wiosenno letnim.

DawidKarol

Post03 lutego 2016, 22:14 - Śr

Świetne pachnidło, świeże i niebanalne. Prosty pomysł "oo stwórzmy zapach skóry po kąpieli" zrodził genialne dziecko. Noszenie go stwarza mi czystą przyjemność, chociaż gdy pierwszy raz zbyt mocno go zaaplikowałem, chodząc po galerii usłyszałem za plecami "Emilia czujesz? Pachnie jak ubikacji"

dandys

Post04 lutego 2016, 06:38 - Cz

DawidKarol napisał(a): "Emilia czujesz? Pachnie jak ubikacji"

Powodzi się Polaczkom jak u nich w toalecie pachnie Pradą :lol:
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post18 marca 2016, 21:20 - Pt

Wiecie coś o wycofaniu Infusion? W Internetach zostały śladowe ilości w niezbyt atrakcyjnych cenach.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post18 marca 2016, 21:28 - Pt

pknbgr napisał(a):Wiecie coś o wycofaniu Infusion? W Internetach zostały śladowe ilości w niezbyt atrakcyjnych cenach.

grzegorz01 17 grudnia 2015, 12:47 - Cz napisał(a):od użytkownika Guapo z fragrantici:
«Thank you for your message. In alignment with the release of our new collection, Les Infusions de Prada, please kindly be advised that Infusion D’Homme has been renamed Iris Cèdre. Prada Parfums Client Service»

http://allegro.pl/prada-infusion-d-iris ... 24163.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Prad ... 31043.html

agat1969

Post19 marca 2016, 07:07 - So

niestety ode mnie ocena tylko 4, nie dorasta do pięt swojemu bratu Amber pour Homme, którego uważam za dzieło skończone...
Infusion na mojej skórze układa się nie najlepiej, bardzo szybko znika, projekcja niemal zerowa, choć sama kompozycja podoba mi się i tak jak najbardziej
Mente et Malleo

Krzysztof M.

Post19 marca 2016, 19:08 - So

grzegorz01 napisał(a):
pknbgr napisał(a):Wiecie coś o wycofaniu Infusion? W Internetach zostały śladowe ilości w niezbyt atrakcyjnych cenach.

grzegorz01 17 grudnia 2015, 12:47 - Cz napisał(a):od użytkownika Guapo z fragrantici:
«Thank you for your message. In alignment with the release of our new collection, Les Infusions de Prada, please kindly be advised that Infusion D’Homme has been renamed Iris Cèdre. Prada Parfums Client Service»

http://allegro.pl/prada-infusion-d-iris ... 24163.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Prad ... 31043.html

Grzegorzu, też mi się kończy. Polecam niuchnąć "The Body Shop" White Musk for Men (trochę taniej, 3 chmurki więcej).
Wersja damska...ja wiem, może bym się i na to pokusił dla siebie, bo żony nie widzę.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post20 marca 2016, 08:38 - N

Na szczęście mi się nie kończy. Nabyłem dawno temu 200 ml, i ponad połowa jeszcze jest.
A White Musk daleko do zajebistości Prady.

racmic123

Forumowicz

Post28 marca 2016, 12:51 - Pn

Według minie ten zapach jest uniwersalny, na każdą okazje. Na mojej skórze jest wyczuwalny około 8 godzin projekcja w sam raz, ani za silna ani za słaba.Polecam dla osób którzy są niezdecydowani co wybrać.

mam katar

Perfumaniak

Post28 marca 2016, 14:14 - Pn

racmic123 napisał(a):Według minie ten zapach jest uniwersalny, na każdą okazje.

Taaa... do mnie i do mojego stylu ubierania się pasuje jak pięść do nosa. Nie znam drugiego takiego zapachu, który by nie pasował do mnie bardziej niż Prada Infusion D'Homme.
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

kubanczyk

Perfumaniak

Post28 marca 2016, 15:12 - Pn

trzy lata temu kupiłem odlewke od Kudziora. Jej, jak mi ten zapach nie pasował, jaki on był ostry, mydlany.

Rok pózniej nie mogłem uwierzyć w to, że tak odbierałem ten zapach.. Flaszka trafiła na moją półkę. Nie wiem dlaczego sprzedałem później ten flakon.
To cholernie czysty zapach, taki zapach do białej koszuli. Zapach na święta, nieskazitelny. Ode mnie 5+
viewtopic.php?f=52&t=19844- Wiele ciekawych flakonów !

mam katar

Perfumaniak

Post28 marca 2016, 19:48 - Pn

kubanczyk napisał(a):To cholernie czysty zapach, taki zapach do białej koszuli.

Nie lubię białych koszul, a w szczególności już tych z "męskim zwisem". :lol: Tak samo mniej więcej nie lubię tej Prady.
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

rysiek

Forumowicz

Post04 maja 2016, 16:46 - Śr

Gdzie jeszcze można kupić te perfumy?
Richie

navigare

Forumowicz

Post04 maja 2016, 20:25 - Śr

-na Allegro czasem się pojawia,
-u Leśnika na straganie dekant

W 2015 pojawiła się Prada Infusion d´Iris Cedre (na e-g można było ost. kupić za 147 zł) Niektórzy twierdzą, że to Infusion Homme, tylko ze zmienioną nazwą.
Na fragrze ktoś napisał:

"If you check the bottle side of Infusion d'Iris Cèdre you will find Iris Pallida, Bois de Cedre, Neroli de Tunisie, Encens de Somalie, Benjoin du Laos.
On the Infusion d`Homme bottle you will find Neroli de Tunisie, Irris Pallida, Bois de Cedre, VETIVER, Encens de Somalie and Benjoin du Laos.
There you have it. They took the Vetiver out from the Infusion d`Homme and named it Infusion d'Iris Cèdre
."

Z tego wynika, że to Infusion Homme bez wetywerii.

rysiek

Forumowicz

Post05 maja 2016, 07:00 - Cz

Te Cedre mają też chyba koncentrację EDP, dzięki za info.
Richie

Fdawid

Forumowicz

Post12 lutego 2017, 17:54 - N

Jak dla mnie Prada Infusion D'Homme to zapach genialny, doskonały w 100%. Nic co znam nie pachnie tak niesamowicie. Inne perfumy, które są uznawane za "zapachy czystości" czy "mydlane" nie dorastają nawet do pięt tej Pradzie.

Na początku faktycznie czułem go jako luksusowe naturalne mydło, w tej chwili używając go dość często, głównie czuję pudrowego irysa przełamanego jakąś ostrą, szczypiącą w nosie nutą. Jestem załamany zakończeniem produkcji tego zapachu, na szczęście mam jeszcze połowę 200ml flakonu, a w czeluściach szafy schowany jeszcze jeden nowiutki flakon 200ml z 2010 roku :)

Tutaj pytanie do szanownych Forumowiczów - czy jest sens zakupu Infusion Iris Cedre EDP? Tutaj, jak i na fragnatica.com znalazłem informacje, że jest to następca IDH jednak słabszy, delikatniejszy i pozbawiony jednej z nut zapachowych. Czy ktoś robił bezpośrednie porównanie? Na mnie IDH ma trwałość ok. 8-10h ale projekcja jest spora tylko przez pierwsze 3-4h, potem blisko skóry (chyba, że mój nos się do niego przyzwyczaja zbyt szybko...). Z góry dzięki za odpowiedź.

everlasting

Forumowicz

Post03 marca 2017, 07:28 - Pt

Wczoraj testowałem po raz pierwszy ten zapach i jestem pod ogromnym wrażeniem. Zapach nieskazitelny. Wielkie słowa uznania dla Pani Andrier. Składniki najwyżej jakości idealnie ze sobą wyważone. Zapach aspirujący do signature scent. Z uwagi, że zapach został wycofany, ponawiam pytanie kolegi wyżej - czy ktoś testował porównawczo ten zapach z Infusion d'Iris Cèdre ? Nie może do mnie dotrzeć, że można było wycofać takie arcydzieło.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie