Teraz jest 16 października 2018, 01:19 - Wt

• Reklama

Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
4%
3 - Przeciętny
4
7%
4 - Dobry
12
21%
5 - Bardzo dobry
24
42%
6 - Genialny
15
26%

Liczba głosów : 57

• Autor
  • Wiadomość

wasylz

Forumowicz

Re: Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

Post21 sierpnia 2018, 10:07 - Wt

Jest to mocarz jeżeli chodzi o parametry, co w sumie razem z ładną kompozycją czyni z V&R Spicebomb Extreme zapach który koniecznie trzeba wypróbować. Mocna 5 ode mnie.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post21 sierpnia 2018, 12:06 - Wt

Dostałem go z wymiany. Oddałem Dior Eau i....nie żałuję. Bałem się, że będzie za słodki, bo takich nie lubię - ale nie jest. Fajnie wyważony zapach. Miałem go wczoraj na sobie w biurze z klimatyzacją i bardzo dobrze się w nim czułem.

Piter_o

Forumowicz

Post21 sierpnia 2018, 12:53 - Wt

Kilka dni temu stałem się posiadaczem flakonu datowanego na 2018 rok. Porównując pudełko premierowego testera (2015) z nowym wypustem potwierdzam że numery formuły różnią się. Składy różnią się jedynie jednym składnikiem, który został dodany do nowej wersji formuły. Widziałem że to samo zauważył Immortal w wątku o okazjach :)
Moim zdaniem nie ma się zupełnie czym martwić, bo parametry obu wersji są takie same, czyli bardzo dobre a może i nawet genialne ( jeśli patrzeć na większość obecnych premier ) 8-)

lester86

Forumowicz

Post21 sierpnia 2018, 13:05 - Wt

Podpisuję się pod tym napisał powyżej piter - parametry nowych flakonów są rewelacyjne. Ja przy okazji ostatniej rozbiórki od luke'a mogę powiedzieć, że atomizer nie puszcza chmury tylko wypsikuje strumień - zresztą widać po konsystencji wewnątrz flakonu. Płyn jest tak gęsty i oleisty, że nie spust nie jest w stanie zrobić dużej chmury jak to bywa w mocno rozwodnionych perfumach :)
Zapach rewelacyjny - choć wg mnie jednak ta słodkość jest na granicy wytrzymałości przy obecnych temperaturach :)

Immortal

Forumowicz

Post21 sierpnia 2018, 16:58 - Wt

Dzięki Wielkie Panowie!!!! :mrgreen: za to lubię tą społeczność :mrgreen: :D Teraz mogę ze spokojem otwierać ten nowy flakon :P :)

Czarny

Forumowicz

Post09 października 2018, 19:19 - Wt

Cudowny zapach, uwielbiam. Swoją drogą skład na fragrze jest chyba mocno okrojony, bo ja tu czuję multum korzennych nut w tym zapach pierniczków :) Idealnie świąteczny zapach ;)

Squesher

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post10 października 2018, 00:13 - Śr

Wszyscy wypominaja spicebombowi jego potężną słodkość, a ja się nie mogę nadziwić, bo na mnie zdecydowanie na pierwszy plan wychodzą różne nuty drzewno-dymno-korzenne, po 2h zapach coraz mocniej zakręca w stronę bardziej wytrawnej kompozycji. A*Men swoją słodyczą całkowicie mnie zamęczył po jednym dniu, w przypadku SBE jest zupełnie inaczej. Ostatnio mówiłem, że parametry wypustu z 2016 roku są takie sobie, jednak nie są takie złe jak mi się wydawało. Po jakiś 4-5h osiada blisko skóry i tak sobie jeszcze trwa parę kolejnych godzin, czasami lekko dając o sobie znać, ale wystarczy się trochę rozgrzać i wtedy znowu odżywa z całą siłą. Niech tylko temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 10 stopni i od razu go zakładam.

KADET

Forumowicz

Post11 października 2018, 18:58 - Cz

Po jednodniowym teście mogę potwierdzić zalety: wspaniały zapach ,nie za słodki ,trwały ( 8 godzin ). Ode mnie 5 - z opcją zakupu flaszki.

pittipi

Post11 października 2018, 21:19 - Cz

Również potwierdzam, że parametry nowej formuły są jak najbardziej ok- 4 godziny sążnej projekcji i kolejne 4-5 umiarkowanej.
Bardzo zadowolony jestem z tego zakupu, ostatnio na imprezie wyłapał kilka naprawdę mocnych komplementów. Jest to zapach zdecydowanie wieczorowy i myślę że klubowo-imprezowy przede wszystkim, nie założyłbym go w ciągu dnia na spotkanie biznesowe.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie