Teraz jest 20 lipca 2018, 04:16 - Pt

• Reklama

Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
4%
3 - Przeciętny
3
6%
4 - Dobry
11
22%
5 - Bardzo dobry
19
39%
6 - Genialny
14
29%

Liczba głosów : 49

• Autor
  • Wiadomość

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

Post14 grudnia 2017, 11:29 - Cz

Zapach wyłącznie na zimę, kojarzy mi się ze świętami, kominkiem i ciepłym swetrem.
W otwarciu przypomina mi Majda Bekkali Fusion Sacree Lui (Obscur), później staje się jednak tylko jej ubogim krewnym i pod względem kompozycji jak i parametrów. Słodki, przyprawowy. Mimo wszystko dobre parametry użytkowe i łatwo przesadzić. Zapach raczej na konkretne okazje lub na wyjście na grzańca na świeżym powietrzu, czy weekend w górach, na co dzień męczący i dla noszącego i dla otoczenia.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Flakon Invictus Aqua, Prada Luna Rossa Extreme. Dużo odlewek z mainstreamu, Dior, Prada, Zegna...

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post08 stycznia 2018, 22:08 - Pn

Gdzie na zimę i gdzie kominek? Faktycznie jest to kompozycja raczej na chłodniejsze dni, ale zbytnie wzorowanie się na opiniach Pana Jeremiego szkodzą tym perfumom. Uważam, że jest to lepsza pozycja niż Spicebomb. I to pomimo, że wersja Extreme jest słodsza. Fajne intro, w którym moc przypraw i tytoniu miesza się i walczy o dominację. Później wychodzi wanilia, mocniej wychyla się tytoń i tak to trwa w słodkości. A to jakaś ambra się pojawi, a to trochę sztuczności, która mi czasem doskwiera. Ogólnie fajna pozycja. Trzeba jednak aplikować z umiarem, bo inaczej potrafią zasłodzić noszącego.

Ode mnie słabe, ale jednak 5.

Jester

Perfumaniak

Post08 stycznia 2018, 22:53 - Pn

Słodyczy tutaj rzeczywiście w nadmiarze, wolę wersję podstawową ;)

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post09 stycznia 2018, 13:15 - Wt

Ja również, ale tylko przez pierwszą godzinę. Później jednak Extreme zyskuje w moich oczach. Obie kompozycję lubię.

Ernest84

Forumowicz

Post13 stycznia 2018, 21:44 - So

Zapach jest genialny. Miażdży w moim rankingu DHI i DHP. Tylko no właśnie. Używałem go tylko testowo i teraz chcę całą butlę. Nie męczy was na codzień ten pieprz? Można go używać klika dni pod rząd?

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post14 stycznia 2018, 13:28 - N

Na mnie pieprzu dużo nie ma. Początek jest mocno przyprawowy, ale nie trwa to długo. Wanilia i słodki tytoń króluje. Ale przyznaję, że na dłuższą, kilku dniową metę mogą męczyć. Bardzo słodki to zawodnik.

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post14 stycznia 2018, 14:52 - N

Ode mnie słaba 4. Zapach tylko i wyłącznie do zauważenia siebie w otoczeniu. Nic poza tym.
Zwykla wersja lepsza! Choć tez jest typowym zapachem wprost
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Viktor & Rolf - Spicebomb Extreme

Post14 stycznia 2018, 15:56 - N

Ode mnie mocne 5. Zapach przyjemny, otulający w zimne dni. Przy rozsądnej aplikacji jest komplementogenny przez otoczenie. Raczej nie na codzień gdyż na dłuższą metę może zmęczyć ale dla nas to nie problem mając tak bogate kolekcje. Zresztą ostatnio bardzo podobają mi się kompozycje tytoniu z wanilią.

Jester

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 16:09 - N

Dałem 4 z minusem i podpisuję się pod tym co napisał arek

arek

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 16:21 - N

Dodam,ze tym granatem i diorem sauvage pachnie a nawet przesadnie czadzi w każdej galerii w moich okolicach.
Jak nie te,to good girl Caroliny Herrera albo tymi wszystkimi flankerami opium black i tresorami lancome
To nawet nie jest juz ładne, tylko drażniące i naprawdę naprawdę nijakie. Poprostu grzmoci swoją siłą i nic więcej!

eduardo

Aktywny forumowicz

Post14 stycznia 2018, 16:57 - N

Cieszę się, że nie jestem osamotniony w przekonaniu, że podstawowa wersja jest lepsza.

arek

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 17:12 - N

Wiem,ze to odcinanie kuponów,ale po co poprawiać coś co jest poprawne na swój sposób.
Czasami się zastanawiam czy flanker jest po to zeby nabijać kabzę ,czy marka nie do końca jest zadowolona z danego wypustu i chcą to w taki właśnie sposób nadrabiać.
Wg mnie przy linii spicebomb jest to "z deszczu pod rynnę"

Jester

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 17:18 - N

Również rywalizacja, żeby było można dalej nabijać kabzę ;)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 17:20 - N

Arek nie przesadzaj extreme sa to naprawde bardzo dobre perfumy,ladne brzmienie wanili z tytoniem do tego parametry sa na dobrym poziomie ,w zimowej sceneri otula zbiera komplementy, jakis tam krewny TV wiec czego chciec wiecej? ;) klasyczna bombka nie jest zla ale cierpi na jedna przypadlosc(na mnie)parametry!z extreme jestem bardzo zadowolony ,jak na realia marketu to jest bardzo dobrze

arek

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 18:17 - N

Ale ja noe mogę dobrze ocenić perfum,ktore mi się nie podobają. To jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Nie wierzę, ze Ty oceniasz wszystkie na bdb i celujacy :)

To jest tak jakbym miał sobie kupić koszulę w kolorową kratkę ktora (chyba) jeszcze jest na topie lub była, a mnie sie one nie podobają. Chociaż przez jej masowke!

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 18:35 - N

oczywiscie ze nie oceniam wszyskich na 5 czy 6 to oczywista oczywistosc :P niektore zapachy moga mi sie nie podobac ale czasem trzeba byc obiektywnym,w koszulach w krate Ci nie pomoge bo ich nie nosze :lol: oczywiscie szanuje Twoje zdanie poprostu zapach Ci sie nie podoba i tyle :P a mi natomiast sie bardzo podoba i lubie go tak poprostu ;) swiat bylby nudny jak kazdy mial taki sam gust czy upodobania

arek

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 18:44 - N

A no tak jest ;)
Moze i bym mu dal cos więcej, ale tylko wtedy jakby to nie byl flanker,ktory jak zwykle jest gorszy od pierwszego wydania spicebomb
80% flankerow czy innych wspomagaczy typu intense lub extreme mi sie nie podobają .jak nie 90% (nie mowie o sportach czy cologne czyli wydaniach innych i letnich swoich braci)ale te perfumowane intense sa dla mnie tylko nabijaniem kabzy i dla prostych nosicieli i lajkow,ktorzy maja wziasc tester do reki,powachac i stwierdzic woow...zas szybkim krokiem wędrować do kasy i wydac ok400 zl za cos co poprostu ladnie to pachnie i ma gdzieś to co my piszemy ;)
Taka prawda..a liczniki domów mody się nieźle kręcą!

adi.acm

Forumowicz

Post14 stycznia 2018, 18:44 - N

Belial Lord napisał(a):swiat bylby nudny jak kazdy mial taki sam gust czy upodobania

Słowem w sedno! :)

arek

Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 18:47 - N

Dlatego tez wyrazam swoją opinię i po co komentować w sposob,ze czemu taka niska ocena :P
I tak im dalem zbyt duzo,bo to powinna byc naciagnieta dwoooja :mrgreen:
Bo to dla mnie nic specjalnego i odkrywczego.

Jeszcze jedna rzecz. Byc moze ja tylko tak mam,ze te wszystkie nowe eau de parfumy,intense czy inne extreme kończą sie takim specyficznym,chemicznym,proszkowym zapachem.
Dzis juz nie ma tego zjazdu zapachu. Poprostu końcówka bazy rozmywa sie w taki sposob jak pisalem.
Tak ma np.sauvage,spicebomb extreme, ultra male,bleu edp i wiele wiele innych zapachow od roku 2015.
Gdzie ta swietna jakosc i dół danych perfum? Nie ma tej bazy co kiedys..wszystko sie teraz zaciera w chemiczny klimat przy wejsciu bazy czy jej końcówki. Blee
Ostatnio edytowano 14 stycznia 2018, 18:52 - N przez arek, łącznie edytowano 1 raz

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post14 stycznia 2018, 18:51 - N

wszystko robione jest dla kasy :P czasami mnie smiesza te nazwy parfum intesne,extreme ,pure itd :lol: czasem moglyby to byc odrebne zapachy ,czasem wogole nie potrzebne,ale sa przypadki ze flanker jest dobry i dorownuje klasykowi a nawet go przeskakuje :D m.in ten przypadek to spicebomb extreme :P 2??to teraz chyba sobie jaja robisz :lol: ale Twoj ogrodek Twoje zabawki
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie