Teraz jest 18 sierpnia 2017, 09:58 - Pt

David Beckham - Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena David Beckham Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
2
2%
3 - Przeciętny
10
12%
4 - Dobry
28
35%
5 - Bardzo dobry
38
47%
6 - Genialny
2
2%

Liczba głosów : 81

• Autor
  • Wiadomość

Bezguscie

Forumowicz

Re: David Beckham - Homme

Post04 stycznia 2016, 22:18 - Pn

A ja muszę zmienić zdanie i powiedzieć, ze po ponownych testach (w tym samym sklepie, ale tester był już nowy, bo praktycznie pełny) zakupiłem ten zapach. Zdecydowanie lepiej wypadło testowanie trwałości (sam zapach zawsze mi się podobał- w przeciwiństwie do innych podobnych i bardziej znanych). Projekcja siada szybko, po około dwóch godzinach, ale przez te dwie godziny jest bardzo dobra. Trwałości oceniam na kilka godzin. Szału nie ma z parametrami, ale są wystarczające. Co jeszcze dziwniejsze kupiłem zafoliowany produkt 50ml za 10 euro w promocji i NIE MAM KORKA. Produkcja to kwiecień 2015. Spotkaliście się już z czymś takim?
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7407/
“The world you desire can be won, it exists, it is real, it is possible, it is yours.”

Spasticink

Aktywny forumowicz

Post05 stycznia 2016, 15:04 - Wt

Posiadałem tester z 2013 roku, 75 ml szybko poszło. Miałem wrażenie że zapach jest trwały jak na DB, 8h spokojnie (nie patrzyłem na projekcję jakoś bardzo).

Ostatnio kupiłem kolejny (już nie tester) za 45 zł z 2015 roku i chyba jest nieco słabszy, ale nadal daje radę :)
Reasumując stosunek ceny do jakości i kompozycji super. Mój normalnie był zapakowany w folię i miał korek.

MłodyMessi

Post20 stycznia 2016, 19:49 - Śr

Trwalszy ten zapach, niż się spodziewałem. Wczoraj wytrzymał na mojej skórze od 14 do 22, oczywiście jakakolwiek projekcja trwała 3,5 - 4 godziny, potem to już tylko przy samiutkiej skórze. No ale i tak było lepiej niż myślałem. A sam zapach bardzo fajny, bardzo męski i dosyć uniwersalny, aczkolwiek chyba bardziej na chłodniejsze dni, niż na upały ;)

vego

Forumowicz

Post20 stycznia 2016, 23:10 - Śr

Zgadzam się co do trwałości. To jest zapach dość delikatny, taki "do przytulania", nie zostawia ogona, ale trwałość na mojej skórze ma bardzo dobrą. Jak zaaplikuję go kolo 7 to spokojnie przy energicznych ruchach wyczuwam go nawet późnym wieczorem. Zebrałem też za niego parę komplementów i to w momencie gdy sam już dawno go nie czułem, ale to zawsze od osoby siedzącej bardzo blisko mnie. Dobry zapach na tzw. intymne sytuacje- nie rozproszy, nie przyćmi tego co istotniejsze a lekko tylko podkręci klimat :D

ps. Właśnie się zorientowałem że jeszcze nie oceniłem tego zapachu. Leci z mojej strony solidna piąteczka. Za ok 50 zł taki zapach to skarb.

skiper

Post21 lutego 2016, 18:43 - N

Moim zdaniem najlepszy męski zapach z rodziny Beckham jaki testowałem

Patryk33

Aktywny forumowicz

Post21 lutego 2016, 21:16 - N

skiper napisał(a):Moim zdaniem najlepszy męski zapach z rodziny Beckham jaki testowałem

Co do tego nie ma wątpliwości ;)

ascot

Forumowicz

Post28 lutego 2016, 11:27 - N

Na mojej skórze projekcja niestety kiepska. Po dwóch godzinach zapach staje się blisko skórny, po kolejnych dwóch znika całkowicie.

Byczku

Forumowicz

Post28 lutego 2016, 11:45 - N

W swojej cenie bardzo dobry zapach, na razie najlepszy jaki dane mi było poznać tej marki

Cookie13

Ultra Perfumaniak

Post28 lutego 2016, 12:17 - N

Byczku napisał(a):W swojej cenie bardzo dobry zapach, na razie najlepszy jaki dane mi było poznać tej marki

Na więcej nie licz.

Ethan

Post22 marca 2016, 14:34 - Wt

Ja właśnie zakupiłem w Rossmannie DB Homme i muszę przyznać, że zapach jest cholernie dobry. W pełni zgadzam się pozytywnymi opiniami na jego temat. Tak naprawdę to faktycznie ten zapach zasługuje aby leżeć co najmniej jedną półkę wyżej. Dla mnie osobiście zawstydza on o wieeeele droższe i markowo bardziej ekskluzywne zapachy. Ja oceniam DB Homme na 5.

PS: mam pytanie jak to jest z wyglądem flakonu? W reklamie napis na flakonie jest po przekątnej w dół, a mój kupiony w Rossmannie ma po przekątnej w górę. Czy to ma jakieś znaczenie? Wychodziły różne warianty? Czy może naciąłem się na podróbkę?

rafal

Post25 marca 2016, 08:04 - Pt

Witam. Czytając wszystkie pochlebne opinie o tym produkcie, zdecydowałem się na zakup "homme" i wiecie co, niestety był to strzał w "10" :-D. Niektórzy narzekają na trwałość perfumy, ale nie zauważyłem tego problemu, aplikacja dzień wcześniej około 13.00 i jest intensywnie wyczuwalna na drugi dzień około gdz. 8.00, zaznaczę, że była to moja pierwsza próba z tą perfumą, dlatego mam wyczulony na nią nos :-), a i zapach sam w sobie godny uwagi. Zakupy w Rossmann. Promocja 49.99zł.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post25 marca 2016, 08:09 - Pt

rafal napisał(a):Witam. Czytając wszystkie pochlebne opinie o tym produkcie, zdecydowałem się na zakup "homme" i wiecie co, niestety był to strzał w "10" :-D. Niektórzy narzekają na trwałość perfumy, ale nie zauważyłem tego problemu, aplikacja dzień wcześniej około 13.00 i jest intensywnie wyczuwalna na drugi dzień około gdz. 8.00, zaznaczę, że była to moja pierwsza próba z tą perfumą, dlatego mam wyczulony na nią nos :-), a i zapach sam w sobie godny uwagi. Zakupy w Rossmann. Promocja 49.99zł.

Dzień dobry rafal. Witaj na forum
Po pierwsze. nie aplikuje się perfum na ubrania (tylko i wyłącznie na skórę i tylko tak mozna ocenić trwałość/projekcję perfum; na uraniach czy bloterach wszystko pachnie dużo dłużej, a do tego zdarza sie ze inaczej, wyniki są przekłamane)
Po drugie. wyrażenie użyte przez Ciebie jest niepoprawne stylistycznie, słowo "perfumy" tak się nie odmienia http://www.olfaktoria.pl/2014/02/jak-od ... o-perfumy/

rafal

Post25 marca 2016, 08:24 - Pt

A i owszem miałem na myśli trwałość na skórze :-],ale chyba źle mnie zrozumiałeś, to była pierwsza próba z tymi konkretnymi perfumami*( *żebyś się nie czepiał), a nie tak w ogóle pierwsza w życiu :-D.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post25 marca 2016, 08:48 - Pt

no nie traktuje tego jak czepianie się, po prostu trochę to dziwne skoro piszesz że zapach "wyraźnie czuć" po prawie 20h, który na większości forumowiczów trzyma się w granicach 4-7h?! że nie wspomnę o prysznicu w tzw. międzyczasie

rafal

Post25 marca 2016, 09:04 - Pt

W sumie, to masz rację, ignorancję trzeba nauczać/ poprawiać(czyt. zwalczać), a taką zabłysnąłem :-D z tymi perfumami. Nie potrzebnie się trochę uniosłem. Nigdy nie miałem problemu z żadnymi perfumami jeśli chodzi o trwałość, a z tymi konkretnymi, pytałem dwóch osób i potwierdziły to co czuję, dlatego też jestem zaskoczony trwałością po przeczytaniu niektórych komentarzy.
Wiesz, specyfika pracy niektórych osób, zmusza czasem do nie zaglądania pod prysznic przez nawet dłużej niż 20 gdz, ale mimo tego lubię być czysty i umyty ;-).

marcin_c89

Forumowicz

Post04 kwietnia 2016, 09:40 - Pn

Zapach zasługuje na mocną 4, ładny, tani jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość u mnie był w ogóle niewyczuwalny po około 3-4 godzinach.

BlueJeans

Hiper Perfumaniak

Post04 kwietnia 2016, 14:16 - Pn

Calkiem dobry meski zapach. Jak za ta cene to naprawde niezly wybor. Mialem okazje go wczoraj przetestowac w drogerii. Poki pozytywnego zaskoczenia na chwile obecna nie planuje go kupic.

Spasticink

Aktywny forumowicz

Post12 kwietnia 2016, 12:09 - Wt

Ostatnio zastanawiam się czy DB Homme nie jest podobne do Kenzo PH w bazie.
Ktoś też miał podobne odczucia ? :)

W ogóle mam Terrego, Bentley Infinity, DB Homme, Kenzo i ostatnio wszystkie te zapachy pachną mi na jedno kopyto w pewnym momencie ;)

wojt_s

Forumowicz

Post12 kwietnia 2016, 14:19 - Wt

Mam go od kilku tygodni. Po kilku minutach fajnie się rozwija. Trwałość około 3-4 godzin. W zasadzie nawet do 8 ale bardzo blisko skóry. Dałem mocną 4.

saidali

Forumowicz

Post10 sierpnia 2016, 19:31 - Śr

Moja skóra jest chyba inna niż wasze, bo nie czuję absolutnie nic z Terre. Zdecydowanie bardziej zbliżony do Hermesa jest Salvatore Ferragamo by S.F przez pierwsze dwie, trzy godziny potem zapachy się rozmijają.

Trwałość Beckhama na mnie to ok. 5 godzin przy średniej aplikacji.
Mimo wszystko zapach dość przyjemny i ciekawy i po testach mam zamiar zakupić flakon, a cena zachęca :)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie