Teraz jest 20 czerwca 2018, 02:32 - Śr

• Reklama

Amouage - Beach Hut Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Amouage - Beach Hut Man (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
4%
4 - Dobry
3
12%
5 - Bardzo dobry
12
48%
6 - Genialny
9
36%

Liczba głosów : 25

• Autor
  • Wiadomość

eduardo

Aktywny forumowicz

Re: Amouage - Beach Hut Man

Post11 czerwca 2018, 10:58 - Pn

Po jednym za każde ucho, plus jeden na kark. Nic z przodu, nic na ręce.
W takiej konfiguracji przeszedłem pierwszy global i byłem sceptyczny.
Po drugim opinie utrzymuję, tak jak napisałem wyżej, jest jak najbardziej noszalny.

turbosnail

Super Perfumaniak

Post11 czerwca 2018, 12:29 - Pn

Produktywność Chong'a jest pełna podziwu. Nowy rok, nowy zapach od Amouage. Mogłoby wydawać się, że aż za często. Że nie da się w tak krótkim czasie wymyślić, dopracować i wydać coś nowego. Może nie aż tak nowatorskiego, ale na tyle innego, czasami dziwnego czy lekko zaskakującego, co najmniej "orającego" znane ścieżki w swój własny odkrywczy sposób. Jakby marka ścigała się sama z sobą. To mi się jednak bardzo podoba.

Beach Hut to kolejny bardzo dobry zapach i kolejny płacz portfela z flakonem w kolekcji. Zdecydowanie czuję, że to zapach od Amouage, ale nie z orientalnych wcześniejszych dzieł, a właśnie ostatnich co najmniej bardzo dobrych: Myths, Sunshine, Bracken i Figment. Składniki w BH pachną mocno, bogato i naturalnie. Początek to pojedynek mięty z bluszczem, sprawiające uderzenie świdrującej mega zieleni, które orzeźwia i odświeża. Przy głębszym wwąchaniu tego wyścigu czuję drugi plan: słodkawe drewienko z delikatną żywicą/kadzidełkiem, które z czasem coraz bardziej dochodzą do głosu. Na koniec już wyraźnie drzewnie i lekko paczulowo, w tle mięta już bez bluszczu. Domek na plaży jak najbardziej, ale nie polskiej :) Takiej z reality show "Survivor", z tropikalną zielenią na plaży. Wysoką trawą, wielkimi liśćmi, bluszczem lub konarem drzewa, w których ukryty jest "immunity idol" ;) Gdybym mógł to zamieniłbym tylko miejscami intensywność galbanum i mirry na intensywność kwiatu pomarańczy i paczuli, co przełożyłoby się na ocenę 6. A tak tylko mocne 5 :)
Parametry takie jak zostało to już wspomniane - bdb.

Teraz czekam na upalny weekend na działce - koszenia trawy, zimnego ochłodzenia od szlaucha i piwka oraz co najmniej 4 strzałów BH 8-) W ub. tygodniu podobnie testowałem Opusy - najpierw w tygodniu VI do biura, w sobotę właśnie na działce IV - coś pięknego! Tak jak supermariobros pisał chyba wczoraj w jakimś temacie - odkrywam na nowo ciężkie zapachy w upały. Są potrzebne otwarta przestrzeń i coś orzeźwiającego. Jak zamknie się w środkach komunikacji miejskiej czy nieklimatyzowanym pokoju, to efekt będzie niestety traumatyczny.

ŁukaB

Forumowicz

Post11 czerwca 2018, 14:04 - Pn

W Łodzi jest taki park, który był kiedyś cmentarzem ewangelicko-augsburskim info. Prawie cały park (drzewa, ziemia) jest zarośnięty bluszczem (ileś tam okazów zostało wpisanych jako pomnik przyrody). I właśnie ten park, w gorący, parny wieczór przed burzą pachnie jak Beach Hut. Zielono, gęsto, trochę mrocznie.
Zdjęcia parku:
Obrazek
Obrazek

Kompozycyjnie wymieszany genialnie, wydaje się świeżakiem, ale nim nie jest. Parametry genialne, daje o sobie znać wiele godzin, a zmiany temperatur (np. wyjście z klimatyzowanego pomieszczenia na powietrze) powodują, że tytułowy bohater gra kolejny bis w swoim koncercie.
U mnie zapach ma zasłużoną mocną 5.

eduardo

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2018, 09:22 - Śr

qrcze żeby inne letniaki miały taką trwałość i projekcję jak beach hut......po 10 godzinach w pracy spokojnie dalej był wyczuwalny

Major Tom

Forumowicz

Post13 czerwca 2018, 15:18 - Śr

Eduardo, a jak koledzy z pracy? Nie otwierają ostentacyjnie okien?

eduardo

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2018, 18:14 - Śr

Nikt nie padł, nikt nie pytał....jest ok.

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2018, 18:56 - Śr

to nie zapach na otwieranie okien :D
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie