Teraz jest 20 listopada 2017, 06:53 - Pn

• Reklama

Givenchy - Xeryus Rouge

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Givenchy - Xeryus Rouge (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
1%
3 - Przeciętny
6
4%
4 - Dobry
27
17%
5 - Bardzo dobry
57
37%
6 - Genialny
64
41%

Liczba głosów : 155

• Autor
  • Wiadomość

jacgues

Forumowicz

Re: Givenchy - Xeryus Rouge

Post06 września 2017, 18:28 - Śr

Dużo jest rozbieżności na ten temat.
Czy wersje sprzed 2010 roku wyraźnie różnią się nowymi wypustami?
Poproszę o konkretne, pewne informacje i różnice.

paradox

Forumowicz

Post07 września 2017, 09:13 - Cz

Parę dni temu założyłem na siebie najnowszy wypust Xeryus Rouge, flakon bodajże z 2016r, projekcję miał ogromną, czułem jak projektuje przez co najmniej kilka godzin, do tego bardzo duża trwałość na skórze, dlatego nie rozumiem jaki jest sens uganiać się za starociami i płacić za nie krocie? Dodam jeszcze że wcześniej testowałem Xeryus z flakonu z 2012r i w zasadzie nie zauważyłem żadnej różnicy w samej kompozycji, a tym bardziej jeśli chodzi o parametry.

eduardo

Forumowicz

Post07 września 2017, 13:29 - Cz

Test bloterowy wykonany kiedyś przy okazji wizyty w D. zachęcił mnie do ponownego testu.
Przy kolejnej okazji zapodam nadgarstkowo i może zamówię flakon. Zobaczymy ile wytrzyma na mojej skórze.

Konrad00

Forumowicz

Post07 września 2017, 21:57 - Cz

Nie znam wcześniejszej wersji ale parametry obecnej są ok - kilka godzin przyzwoitej projekcji.
Do pracy albo na randke spokojnie wystarczy
Chyba że ktoś oczekuje 16h, to nie bardzo

Radesky

Post13 września 2017, 19:14 - Śr

Co mnie zaskoczyło w tym zapachu? a to ciekawa historia... kiedyś powąchałem go w perfumerii, prysnąłem na blotter i tyle.... pomyślałem ee to nie dla mnie....zapomniałem. Jakiś czas później zamówiłem odlewkę trochę na siłę, bo jak już mam testować sześć to można zamówić i siedem, a za przesyłkę i tak tyle samo się zapłaci. Teścik zrobiłem kładąc się do snu około 22. Na jednym ręku YSL na drugiej Givenchy. O 23.30 olśniło mnie :D zapach po prostu mnie powalił na kolana, tyle pozytywnych odczuć nie miałem jeszcze przy żadnym innym zapachu!!! 100 tkę zamówiłem przez internet o 23.50 :shock: Dużo było napisane o tym zapachu, więc nie będę powielał, odbieram go jako elegancki, niebywale seksowny, uwodzicielski ... ale tak prawdziwie. Wiesz że osoba nosząca go nie jest cieniasem, to typ gościa, który zrobi dla swojej partnerki wszystko i ona to czuje :D
radesky

----------------------------------------------------------------------------------------------
ZAPACHY – TRAGARZE WSPOMNIEŃ, WŁADCY EMOCJI

jacgues

Forumowicz

Post13 września 2017, 21:49 - Śr

Oceniłem jako genialny.
Projekcja i trwałość mogłyby być lepsze.

Zapach przede wszystkim jest oryginalny i bardzo przyjemny. Tak na prawdę można go nosić na upartego przez cały rok, jednak nie polecałbym go w upały i największe mrozy.
Zgadzam się i powielę opinię - jest owocowy, romantyczny, ciepły, czerwony (tak, ten kolor świetnie pasuje do zapachu), zmysłowy, seksowny, lekko słodkawy, jednocześnie orzeźwiający. Na prawdę bardzo dobry.

Trwałość u mnie to jakieś 6h przy lajtowej aplikacji.

Kaler

Post14 września 2017, 20:20 - Cz

Wąchając Xeryusa Rouge czuję się jakbym wąchał miłość. Taaaaak! To dżin miłości. Miałem w zeszłym roku malutki flakonik wersji vintage, ale jakimś cudem dałem się namówić dziewczynie i jej go sprezentowałem. Po miesiącu nie było i dziewczyny i flakonika. Nie żebym za nią płakał, ale Rouge'a najbardziej było mi szkoda ;)
Jakoś w grudniu sprawiłem sobie obecna wersję i jak dla mnie niczym się nie różni. Ma wspaniałe parametry. Trwałość 10/10, siła 9/10. Oczywiście jak dla mnie :) Pozostawia ogon. Mówiłem, że to dżin ;) Zapach nie na co dzień, a do zadań specjalnych. W warunkach klubowych z pewnością się wyróżni. Z obawy, że wycofają, planowany jest backup ;) Pozdrawiam wszystkich Maniaków. Ups! Przepraszam. Kolekcjonerów ;)

UncleWoo

Post17 września 2017, 11:45 - N

Mój pierwszy (jak dotychczas jedyny) flakon tego zapachu kupiłem sobie na zeszłą zimę w ciemno. Zapach dla mnie wręcz idealny, bardzo zmysłowy i oryginalny. Cena też niczego sobie. Jednak osobiście nie lubię szybko ulatniających się zapachów, a niestety po aplikacji towarzyszy mi max do 3, góra 4 godzin (na oba nadgarstki, za uszy, na szyję, jedna chmurka na koszulę). Dlatego mimo tego że ten zapach naprawdę miażdży system, nie zdecydowałbym się na powtórny jego zakup. Stąd pytanie dla bardziej obeznanych. Zna ktoś może zapach o podobnej nucie/w podobnym klimacie, który cechuje się większą intensywnością/trwałością aniżeli ten xeryus rouge ? ;)

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Post17 września 2017, 13:11 - N

Lepsze parametry to rzecz mocno indywidualna, ale spróbuj z Azzaro PH Elixir. Na mnie akurat Elixir siedzi krócej niż XR ale nie musi to być wcale regułą.

baszurek

Post22 września 2017, 13:18 - Pt

Dla mnie kompozycja genialna :) i moja naj... naj... :). Dziś, pierwszy raz od ostatniej zimy, zapodałem jeden strzał i już się nie mogę doczekać ponurej pogody (to chyba jedyny powód ;) ). Mój pierwszy kontakt z XR miał miejsce w roku 2000 i pamiętam, że zapach ściął mnie z nóg, jak żaden inny wcześniej...Oczywiście woda była w pierwotnym prostokątnym, prążkowanym flakonie :). Kilka lat później zużyłem 2 setki (jedna z sieciówki, druga z jakiejś perfumerii internetowej), ale miałem wrażenie, że zapach jest jakiś płaski i, że jest tylko cieniem dawnego XR. Zeszłej zimy stary dziad z siwą brodą zrobił niespodziankę i podrzucił pod choinkę niewielką paczuszkę :). Na dnie buteleczki jest kod 5R01, czyli wypust z kwietnia 2015r. I tak, jak nie jestem w stanie określić, czy porównując ze starą wersją, zapach jest kastrowany, tak z pełną stanowczością moge stwierdzić, że jeśli chodzi o trwałość i projekcję (czego nie byłem pewien w przypadku poprzednich dwóch flakonów) ani ciut jej nie ustępuje :).

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post27 września 2017, 16:52 - Śr

Właśnie mam na nadgarstkach dwie wersje Xeryusa, z 2009 i 2013 roku - szczerze, różnica jeśli w ogóle jest to minimalna... Zobaczymy jak będzie z parametrami, ale oba zapachy niemal nie do odróżnienia.
Btw, ktoś się orientuje w którym roku była zmiana flaszki z tej starej, "szczupłej" na nową?

MHW

• Ostrzeżenia: 1

andzejgolot

Post23 października 2017, 15:02 - Pn

chyba wycofali z S bo byłem w 3 miejscach i niestety nigdzie nie ma :(

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post23 października 2017, 15:24 - Pn

u mnie w miescinie w dwoch bylem i w dwoch stoi na poleczce tester jak i produkty

emilt93

Forumowicz

Post23 października 2017, 22:13 - Pn

Zapach jak najbardziej dobry, jednak kompozycyjnie nie trafił w moje gusta.
Jednak muszę przyznać, że parametry kosmiczne (!). Dla mężczyzn +40 - chyba ideał. Co więcej powoli wycofywany, więc niedługo może być unikatem :)
W S wycofany - dostałem taką informację od ekspedientki. W D chyba też nie warto szukać...
"ZAPACH KOBIETY
ODURZA LOGIKĘ..."

voytoolek

Post19 listopada 2017, 15:23 - N

na szczęście jest go sporo w sieci i chyba nie jest podrabiany, chyba go zakupię teraz na zimę!

Pilecki

Post19 listopada 2017, 15:26 - N

Nie wiecie może flaszki od Robo z którego są roku?

http://allegro.pl/givenchy-xeryus-rouge ... 80915.html
1 mu tylko została...
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie