Teraz jest 21 stycznia 2018, 20:54 - N

• Reklama

I Trójmiejskie Spotkanie Perfumaniaków

• Reklama

• Autor
  • Wiadomość

kubanczyk

Perfumaniak

Re: I Trójmiejskie Spotkanie Perfumaniaków

Post14 sierpnia 2017, 14:18 - Pn

BlueJeans, z chęcią pomogę. Już pisałem w tej sprawie do Lucka. Moglibysmy się spotkac w połowie drogi z Krakowa do Warszawy w KIELCACH. Z Warszawy i Krakowa półtorej- dwie godzinki i jest się w Kielcach;D A w okolicach Kielc również jest kilku perfumomaniaków 8-)
viewtopic.php?f=52&t=19844- Wiele ciekawych flakonów !

Lucjan

Moderator

Post14 sierpnia 2017, 14:33 - Pn

Dla Lucka do Kielc to jak podróż poślubna :lol: , pamiętaj o Kielczance :lol: 8-) 8-) - damy radę ;)
Obrazek

Exuberant

Aktywny forumowicz

Post14 sierpnia 2017, 14:36 - Pn

Machiavelli zdecydowanie stanął na wysokości zadania z organizacją spotkania. Bardzo sympatyczne towarzystwo, ciekawy wykład i nawet małe co nieco :D Nie żałuję ani sekundy spędzonej w spóźniających się pociągach :D

Idąc w ślady Wrocławia, i teraz rówież Gdańska, równie chętnie zorganizowałbym takie spotkanie w Poznaniu. Perfumaniacy wszystkich miast łączcie się!

Scarlatti

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post14 sierpnia 2017, 18:27 - Pn

Super, gratulacje! Ja myślę że takie spotkania odstraszają dobrą połowę mainstreamowych perfumiarzy albo niedoświadczonych bo uważają oni że nikt na nich o YSL dyskutować przecież nie będzie.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post14 sierpnia 2017, 18:48 - Pn

Scarlatti napisał(a):Super, gratulacje! Ja myślę że takie spotkania odstraszają dobrą połowę mainstreamowych perfumiarzy albo niedoświadczonych bo uważają oni że nikt na nich o YSL dyskutować przecież nie będzie.

Widzisz, może rzeczywiście tak jest, ale patrząc na przekrój uczestników - mieliśmy na spotkaniu osoby w różnym wieku, z różnym stażem, na różnym poziomie perfumowej "świadomości". Takich którzy siedzą głównie w niszy, jak i tych, którzy dopiero na takim spotkaniu mogli o niej usłyszeć. Nikt nie popisywał się swoją znajomością najbardziej niszowej niszy, każdy dzielił się swoim aktualnym doświadczeniem, a przy okazji miał okazję je pogłębić. Choć nisza była obecna, to mainstreamu też nie zabrakło - tak samo wśród obecnych odlewek jak i w samych dyskusjach.
To tak samo jak z molekułami - gdybyśmy o nich tylko powiedzieli, pewnie nie uzyskaliśmy odpowiedniego efektu, ponieważ większość osób nie miała okazji wąchać ich w innej formie, niż w jakiejś kompletnej kompozycji. Dlatego też bardzo się cieszę, że Vetiver zabrał ze sobą pokaźną ilość molekuł i olejków, tak że każdy miał okazję nie tylko o nich usłyszeć, ale przekonać się jak pachną.
Myślę, że ten akcent popularyzacyjny był dość istotnym punktem naszego spotkania i bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na TheEleganceof.pl

Pilecki

Perfumaniak

Post14 sierpnia 2017, 19:01 - Pn

Jestem z 3 miasta, ale jakoś nie widzialem siebie na takim spotkaniu.

nastymic

Forumowicz

Post14 sierpnia 2017, 19:20 - Pn

Dzięki Alan za pomysł i organizację. Było mi bardzo miło uczestniczyć w spotkaniu.
Cigar&Tie. Dopełnienie eleganckiego stylu.
http://www.cigarandtie.pl

https://www.facebook.com/cigarandtie/

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post14 sierpnia 2017, 20:36 - Pn

Ja dziękuję za Twoją obecność i wsparcie.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Vetiver

Forumowicz

Post14 sierpnia 2017, 23:03 - Pn

Naprawdę świetna organizacja wydarzenia ze strony Liczi i Machiavelli.
Było wspaniale.

M_Michal

Forumowicz

Post16 sierpnia 2017, 11:00 - Śr

Gratuluję organizatorom. Może następnym razem się zdecyduje na odwiedziny. Szkoda tylko, że było to tak mało widoczne na forum, bo akurat do tego działu nie zaglądam. :( Trzeba by pomyśleć o wydzieleniu działu na tego typu inicjatywy.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post16 sierpnia 2017, 12:01 - Śr

W pełni się zgadzam, jesteś drugą osobą, od której słyszę, że kompletnie nie zauważyła tematu, bo nie zagląda do sali klubowej. A niestety nie udało się przenieść wątku do innego działu.

Dlatego również zgadzam się z inicjatywą, by utworzyć nowy dział, poświęcony właśnie spotkaniom.

faxide

Bardzo aktywny forumowicz

Post17 sierpnia 2017, 22:57 - Cz

kubanczyk napisał(a):BlueJeans, z chęcią pomogę. Już pisałem w tej sprawie do Lucka. Moglibysmy się spotkac w połowie drogi z Krakowa do Warszawy w KIELCACH. Z Warszawy i Krakowa półtorej- dwie godzinki i jest się w Kielcach;D A w okolicach Kielc również jest kilku perfumomaniaków 8-)

+1 - w Kielcach chetnie bym przyszedl na spotkanie z takimi maniakami jak ja :lol:
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Spotkania perfumaniaków