Teraz jest 13 listopada 2018, 17:31 - Wt

• Reklama

Cartier - Baiser Vole Essence de Parfum

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Cartier - Baiser Vole Essence de Parfum (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
2
67%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

Cartier - Baiser Vole Essence de Parfum

Post28 marca 2014, 17:17 - Pt

Fr: Baiser Vole Essence de Parfum marki Cartier to kwiatowe perfumy dla kobiet z 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia i wanilia bourbon.

Obrazek

Zapach raczej monolityczny, nie zmienia się w czasie, ładna i wdzięczna mieszanka wanilii i kwiatów, słodkawa, kremowa, ciepła.
Na kolana nie rzuca, ale ma swój urok miękkiego szalika.
Parametry przeciętne.
A, fajnie się wieczko otwiera na zawiaskach, w środku atomizer.

Prusinho

Forumowicz

Re: Cartier - Baiser Vole Essence de Parfum

Post28 lipca 2018, 10:53 - So

Moja dziewczyna używa. Otwarcie jest według mnie piękne. Kwiat Lilii ukazany w sposób naturalny, poza samą lilią czuć bukiet innych kwiatów. Kompozycja bardzo przyjemna, projekcja nie jest zabójcza więc można zastosować w lato. Trwałość trochę kuleje, dość szybko staje się bliskoskórny i wygasa. Co do samego pudełka i flakonu - ładnie się prezentują. Ode mnie 4.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post24 września 2018, 12:33 - Pn

Dla mnie ten zapach to ogromny bukiet białych lilii + puchata wanilia. Jest słodki, kremowy, a zapach lilii jest dobrze odtworzony i tutaj te kwiaty nie pachną na mojej skórze maścią przeciwbólową jak mi się to często zdarza w innych perfumach. Zapach jest trwały, Prusinho pisze że można używać w lecie, myślę że to jednak zależy od skóry. U mnie im cieplej tym wyraźniej wybrzmiewa - kiedyś użyłam go w upalny dzień (nie sądząc że będzie aż tak ciepło) i myślałam że mnie udusi, przez jakieś dwie godziny zamiast wyciszać się, robił się coraz głośniejszy i coraz słodszy, powiedziałabym że jakby trochę rumowy. Widzę go jako jesienny lub zimowy poprawiacz nastroju. Myślę nad zakupem, właściwie kupiłabym już jakiś czas temu gdyby nie to, że nie wiem czy mnie na dłuższą metę nie zmęczy i nie zasłodzi.

Aneta

Post26 września 2018, 18:33 - Śr

Nie lubię lilii w perfumach. Baiser Vole pachnie mi kwiaciarnią. Uciekam czym prędzej :lol:

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie