Teraz jest 19 lipca 2018, 07:10 - Cz

• Reklama

Yves Rocher - Voile d'Ambre

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Yves Rocher - Voile d'Ambre (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Super Perfumaniak

Yves Rocher - Voile d'Ambre

Post01 grudnia 2013, 20:49 - N

Fr.: Voile d'Ambre marki Yves Rocher to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Voile d'Ambre został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są liść mandarynki, kardamon, mandarynka i mirt; nutami serca są opoponaks, kadzidło i mirra; nutami bazy są paczula, australijskie drzewo sandałowe i madagaskarska wanilia. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best Packaging Women`s Popular Appeal 2007.
Obrazek

otwarcie jest zaskakujące, ot taki cytrusowo-zielony świeżak :?
potem pojawia się stare dobre Dune sprzed reformulacji :D
i dalej też mi towarzyszy, choć mniej dosłownie
zapach wg mnie nie jest stricte ambrowy - nic z klimatów Ambre Sultan, Ambre L`Occitane, nie mówiąc o ambrach L`Artisan Parfumeur,
bardziej tu czuję żywice i paczulę, trochę kadzidła, ślad wanilii, trochę cytrusów, da się wyczuć drewno sandałowe, a ambrę jako podkład pod to wszystko
perfumy trochę kremowe, trochę cierpkie, raczej wytrawne choć mają cień słodyczy,
właściwie na sam koniec robi się bardziej ambrowo i słodko
wg mnie uniseks
zapach warty poznania choćby ze względu na złożoność :)
Ostatnio edytowano 11 grudnia 2013, 19:20 - Śr przez rabarbary, łącznie edytowano 1 raz

miś Eugeniusz

Forumowicz

Re: Yves Rocher - Voile d'Ambre

Post02 grudnia 2013, 14:23 - Pn

kiedyś zachorowałam na voile d'ambre , ale zakupiona miniaturka rozwiała nadzieje na szczęsłiwiy związek mój i VdA. Na mnie pachniał gumowo niestety :(

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie