Teraz jest 25 czerwca 2018, 12:51 - Pn

• Reklama

Lancome - Miracle

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Lancome - Miracle (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
17%
3 - Przeciętny
2
33%
4 - Dobry
3
50%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

Hot Player

Forumowicz

Lancome - Miracle

Post12 września 2012, 10:38 - Śr

Miracle marki Lancome to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miracle został wydany w 2000 roku. Miracle stworzyli Harry Fremont i Alberto Morillas. Nutami głowy są liczi i frezja; nutami serca są magnolia, imbir, mandarynka, pieprz i jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i jaśmin.
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:31 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

blueberry

Forumowicz

Re: Lancome - Miracle

Post03 października 2012, 18:29 - Śr

Bardzo lubię Miracle. Świeży, lekki, optymistyczny, prawie unosi człowieka do góry, poprawia humor i nastrój, bezpretensjonalny w swojej naturalnej kobiecości.
Nie przepadam za liczi, ale w tej wodzie jakoś tak ładnie się komponuje z kwieciem, że nie stanowi to dla mnie problemu.
Wg mnie idealny zapach na wiosnę, raczej do użytku codziennego niż na specjalne okazje, całkiem niezła trwałość i przyzwoita projekcja, niestety również uważam, że cena jednak jest trochę zawyżona, ale Lancome już tak ma. U mnie Miracle zasługuje na mocną 4.
Z polskich wynalazków różowe Miraculum jest jego bardzo udanym klonem i ma o dziwo lepszą projekcję - kiedy nosiłam Miraculum mówiono mi, że pachnę Miracle i dziwiono się, że Cud aż tak lotny jest :D O różnicy w cenie nie będę wspominać, i dopóki będzie dostępna polska wersja, to myślę, że jak ktoś chce kupić wodę tylko dla siebie, a nie na przykład na prezent, to trochę bez sensu przepłacać, choć to przykre, że rodzima produkcja to w zasadzie wyraźna zżynka...

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Re: Lancome - Miracle

Post22 sierpnia 2017, 19:53 - Wt

I kolejne wykopki ;)
Kwiaty i owoce, zapach świeży, słodki ale nieprzesadnie. Głównie róża i liczi, początkowo w obłoczkach pieprzu, pod koniec na piżmowej bazie. Zapach jest delikatny, nienachalny, nie wyróżnia się dzięki czemu pasuje na większość okazji. Trwałość przeciętna. Polecam Miracle osobom, które nie lubią mocnych perfum, zwolenniczki zdecydowanych zapachów mogą się nimi szybko znudzić. Dobre na prezent. Oceniłam na 3, wyżej oceniam męską wersję Miracle.

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie