Teraz jest 13 listopada 2018, 17:29 - Wt

• Reklama

Revlon - Ajee 1994

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Revlon - Ajee 1994 (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

MacGyver

Forumowicz

Revlon - Ajee 1994

Post29 września 2018, 06:56 - So

Obrazek

Orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet. Irys, jaśmin, geranium ylang-ylang, bergamotka, tangeryna, konwalia, przyprawy, wanilia, bursztyn, piżmo, drzewo różane, nuty drzewne (Fragrantica.com)

Pierwszy raz poczułem ten zapach w 1998 roku i pamiętam, że wtedy pomyślałem, że to pierwszy damski zapach, który mi się spodobał. Teraz, po tylu latach znowu miałem przyjemność go poczuć i wrażenie jest niezwykłe - to są kobiece perfumy, ale jakie one charakterne, jakie mocarne. Jak bardzo zmieniło się moje wyobrażenie o zapachu dla kobiety przez te lata. To świat kreuje nasze gusta, a dzisiejsze gusta mają być ugrzecznione. Wielu z kolegów na forum tak pisze. Na Fragrantice ktoś nawet porównuje je do... Polo Green, RL! To tak, żebyście mieli wyobrażenie o tym w jakim sznycie jest podany ten zapach. Cudo.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Revlon - Ajee 1994

Post09 października 2018, 08:23 - Wt

Pierwsze Polo od RL pachnie raczej jak silnik traktora z epoki komunizmu niż jakakolwiek Afryka w jakimkolwiek jej aspekcie. Szczególnie damska.

MacGyver

Forumowicz

Re: Revlon - Ajee 1994

Post10 października 2018, 14:06 - Śr

Nie wiem, to nie moje zdanie, przytaczam tylko cytat :-) Zresztą nie chodzi o porównanie wyobrażenia zapachu, jakie kreuje cała ta marketingowa otoczka (essence of Africa) tylko pewnie charakteru samego zapachu, jego niektórych nut etc.

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie