Teraz jest 27 lipca 2017, 05:32 - Cz

• Reklama

Creed - Aventus for Her

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Creed - Aventus for Her (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

lektor1993

Forumowicz

Creed - Aventus for Her

Post07 czerwca 2016, 17:47 - Wt

Aventus for Her marki Creed to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aventus for Her został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są paczula, zielone jabłko, bergamotka, cytryna, różowy pieprz i fiołek; nutami serca są drzewo sandałowe, róża, styraks i piżmo; nutami bazy są brzoskwinia, czarna porzeczka, bez, ylang-ylang i ambra. (fragrantica)

Obrazek

Pierwsze niuchnięcie od razu z czymś mi się skojarzyło - toż to lekko osłodzony męski Black XS od Paco Rabanne!!! Kompozycyjnie może wyglądać nie wiadomo jak ale zawsze będzie my przywodził "Czarnego"...

Trwałość dobra - na poziomie 8h ale od 4-5 godziny już trzeba szurać nosem po skórze

W mojej opinii - nieudana próba wykreowania zapachu na fali popularności męskiego odpowiednika

A co koledzy/koleżanki sądzą o tym pachnidle? :)

wersus

Re: Creed - Aventus for Her

Post26 czerwca 2017, 12:37 - Pn

Pozwolę sobie na pewny subiektywny opis tego dzieła. Moja kobieta od dłuższego czasu posiada większa odlewkę i pamiętam przy pierwszym użyciu w chłodne dni nie zrobiło to na nas większego wrażenia

Na pewno na pierwszy węch (nawet amatora) czuć wspólne klimaty z męskim Aventusem. Może to czarna porzeczka a może ananas - nie potrafię trafnie znaleść wspólnych akordów a nie chce kopiować innych testerów którzy w necie opisywali swoje "odczucia"
Najpiękniejszy czas pojawia się gdzieś od 10 minuty czyli w sercu. Przez jakiś czas nie potrafiłem konkretnie określić co to jest. Wyczuwam jednak poszczególne akordy brzoskwini - róży - cytryny i to one powodują ten piękny bukiet zapachowy. Razem połączone dają efekt ciężki do rozróżnienia. Niesposób przejść obok tego obojętnie. Zostawia spory ogon za sobą ! cały czas ta wibrująca brzoskwinia z akcentami kwiatowymi ! Zapach nie jest na pewno banalny - w nucie serca wręcz unikalny a trochę damskich pachnideł przewinęło mi się przed nosem.

Moja miłość uważa Aventus'a for her za "zbyt mocny" i nie jest aż tak zachwycona jak ja. Największa zaleta to dość duża projekcja szczególnie że ciężko mi wymienić owocowo kwiatowy zapach który miałby tak dużą siłę rażenia. Tutaj wychodzi klasa składników Creeda.
Mogę śmiało ocenić zapach na 5/6. Bardzo polecam na ciepłe dni ! ale nie na własnej skórze lecz kobiety bo to ma duże znaczenie :-)

gabriel@dag.pl

Aktywny forumowicz

Re: Creed - Aventus for Her

Post20 lipca 2017, 16:11 - Cz

zgadzam się z wersus zapach dla pań znakomity
dużą wadą jest niestety cena

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie