Teraz jest 18 października 2018, 00:25 - Cz

• Reklama

Kenzo - Flower EDT

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Kenzo - Flower EDT (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

przemoo7

Forumowicz

Kenzo - Flower EDT

Post12 kwietnia 2015, 23:00 - N

Flower by Kenzo to teraźniejszy zapach modnych kobiet, dla których natura to inspiracja i odrodzenie. Skryty w jedyny w swoim rodzaju flakon kryjący w sobie kwiat maku. Flower by Kenzo to kwiatowy nektar z poetycką mocą. Kwiatowo pudrowy zapach jest subtelną harmonią między trzema akordami: Akord kwiatowy: bukiet fiołków, dzikiego głogu, czarnej porzeczki i bułgarskiej róży. Akord pudrowy: paleta delikatnych, aksamitnych odczuć, w której mieszają się wanilia Bourbon, białe piżmo i wonna żywica. Akord dynamizujący: świeżość, życiowa siła składników nowoczesnego świata: heroiny i cyclosalu.
Obrazek

Bardzo przyjemne dla mnie perfumy w odbiorze, miałem z nimi styczność dobrych kilkanaście razy i trzeba przyznać że mi się podobały. Z tego co wiem trwałość przyzwoita, projekcja dość średnia.

lukesho

Moderator

Re: Kenzo - Flower EDT

Post13 kwietnia 2015, 08:33 - Pn

Jak kupowałem B*Mena dla siebie, to pewna użytkowniczka z Fragrantica.pl dorzuciła mi gratis miniaturkę, w której zostało 10 ml. Powąchałem, oddałem mojej dziewczynie, spodobał się jej. Przyjemny, wiosenny, kwiatowy zapach, o dość dobrych parametrach.

• Reklama

Powrót do Perfumy damskie