Teraz jest 24 czerwca 2018, 06:05 - N

• Reklama

Zapach na letni wieczór

W tym dziale wszyscy szukający jakiegoś zapachu dla siebie mogą o niego pytać.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Jack

Aktywny forumowicz

Re: Zapach na letni wieczór

Post10 marca 2014, 20:32 - Pn

Zwirus napisał(a):Moim zdaniem świetnym wyborem na letni wieczór jest Dior Fahrenheit 32. Nie każdemu może on przypaść do gustu dlatego testy są w tym wypadku koniecznością - zakup w ciemno odpada.

A ja myślę ze f32 spokojnie można kupić w ciemno.. jest wieeele innych popularnych zapachów bardziej inwazyjnych niz ten, ja na chwile obecna nie spotkałem sie jeszcze z negatywna opinią

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post10 marca 2014, 21:14 - Pn

Przyznam szczerze, że o 70% perfum przez Was wymienionych nie słyszałem nigdy :) A ciężko mi jest w perfumerii stać i 30min wąchać każdy perfum bo oszalałbym :) Co do Givenchy Gentleman Only hmm zimnym wieczorem dzisiaj ja go nie czułem nic, moja dziewczyna go niby czuła i podobał się jej. A co do Romy zapach ładny i zastanowię się nad nim.

Versace Meduza ? Chodzi o Versace Pour Homme ? Miałem i byłem zadowolony :)

Farenheit 32 ? Mi się i podoba i nie podoba, nie wiem czy nie jestem za młody na ten zapach tak samo jak na zapach Joop Homme.

CH212 hmm poleciałem z zapałem dzisiaj go przetestować i kaszana. Świeży jest, ale coś mi w nim przeszkadzało... I wiem, że po czasie miałbym dość już tego zapachu.
No i oczywiście będąc w D. nie obeszło się bez propozycji miłej ekspedientki jakiegoś zapachu. Nie zdążyłem nic powiedzieć, a miła pani stała z flakonikiem Prada Luna Rossa i namówiła mnie na test na nadgarstku. Jest to EDP więc trwałość na pewno dobra lecz gorzej z projekcją. Co sądzicie o nim ?

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Odp: Zapach na letni wieczór

Post10 marca 2014, 21:17 - Pn

Poprawny ale nic takiego :) mam wrażenie że mocno ostatnio reklamowany w perfumeriach... A te miłe Panie to zawsze odganiać trzeba bo pomocne to one na pewno nie są :D

Profumo

Post10 marca 2014, 22:04 - Pn

pnd napisał(a):Joop! Nightflight

Doskonała pozycja na wiosenny/letni wieczór! Od siebie dodam jeszcze Baldessarini Ambre.

mam katar

Perfumaniak

Post10 marca 2014, 23:06 - Pn

xentrix napisał(a):nie ma problemu,to naprawde swietny zapach ale ciut wydaje mi sie ,ze za elegancki np do pracy , raczej chyba na nieco lepsze okazje niz np. praca...No i ma klase ;)

W sumie masz rację. Zbyt dużo w nim fajności i romantyzmu, jak na pracę (też zalezy od okazji, z kim się pracuje itd. ,wiadomo, są różne i niezliczone przypadki).

Ja go widzę tak. Na zupełne luźne wyjście wiosną (czy latem się okaże), ale takie trochę bardziej eleganckie, koszula musi być. W fajnej koszulce też ujdzie, ale musi byc fajna. ;) Na randkę wieczorem i nocą - jak najbardziej. Zimą, jesienią się też sprawdzi. Naprawdę - uniwersal. Nie dowierzałeś mi, że on mi zalatuje Terre, więc mosz, co wyczytałem później (i to fajna recenzja, bo gdyby mi ktoś podmienił tę różęę na mało cytrusową mandarynkę na Fragrantice, to bym się nie skapnął) - według Piratha:
http://perfumomania.wordpress.com/2012/ ... e-podobna/

Bardzo trafna recenzja, pokrywa się z moimi wrażeniami, więc może tylko dla mnie trafna. ;)
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów, noży
i przykazań Bożych

DarkStar86

Post11 marca 2014, 09:50 - Wt

Może nie jestem obyty w perfumach jak koledzy wyżej i nie wiem czy moge doradzić, ale ostatnio doradzono mi i cholernie mi sie spodobał zapach ... Dior fahrenheit w wersji perfumowanej, jak dla mnie rewelacja, trwałość i niezła projekcja. Może warto chociaż powąchać :) Tylko niestety cena zaporowa :( Pozdrawiam.

marcinklin

Post11 marca 2014, 09:53 - Wt

DarkStar86 napisał(a):Może nie jestem obyty w perfumach jak koledzy wyżej i nie wiem czy moge doradzić, ale ostatnio doradzono mi i cholernie mi sie spodobał zapach ... Dior fahrenheit w wersji perfumowanej, jak dla mnie rewelacja, trwałość i niezła projekcja. Może warto chociaż powąchać :) Tylko niestety cena zaporowa :( Pozdrawiam.

Mówisz o zwykłym Fahrenheit ? Bo już wyżej mi go polecano lecz w wersji 32 (hmm :?: ) Idę dzisiaj z dziewczyną do perfumerii to sprawdzę oby dwa te i mam nadzieję, że jej się spodoba bo wg mnie zapach jest okay :)

DarkStar86

Post11 marca 2014, 09:57 - Wt

Nie, wyszła w tym roku nowe wersja perfumowana, jest dostępna w sephorze :) fahrenheit le parfum tak brzmi dokładna nazwa :)

marcinklin

Post11 marca 2014, 10:04 - Wt

Okay, będę niuchać dzisiaj ;D

archie.m90

Super Perfumaniak

Post11 marca 2014, 10:08 - Wt

jeśli chcesz niuchać w perfumerii to wybierz ze dwa - max trzy- zapachy i wrzuć sobie na skórę.
Tutaj pojawiło się tyle trafnych opcji, że proponowałbym jednak zamówić próbki tych zapachów i na spokojnie testować w domu parę dni.

marcinklin

Post11 marca 2014, 10:13 - Wt

archie.m90 napisał(a):Tutaj pojawiło się tyle trafnych opcji

No własnie tam gdzie jadę nie ma Sephory, jest tylko Douglas i Marionnaud, a nie wiem czy tam próbki dają. A jeżeli dają to zapewne max 2 tak jak w S. Ale dzisiaj na pewno sprawdzę Romę, Fahrenheita32 i tego perfume, D&G pour homme

DarkStar86

Post11 marca 2014, 10:24 - Wt

Jak archie wspomniał wyżej najlepiej byłoby wybrać trzech faworytów :) albo weź ze sobą trochę kawy :D podobno pomaga chociaż nie próbowałem :) a tak poza tym przecież nie musisz dzisiaj coś wybrać, zawsze możesz jeszcze raz podejść i przetestować pozostałe zapachy :) mnie jeszcze się przypomniało, że na wieczór może być niezłym wyborem Givenchy jak wcześniej było wspominane Gentelmen tylko że bez only czyli pierwszy zapach bodajże z 1974r :) podobno "lepszy" od only ale to jest typowy moim zdaniem zapach dla ludzi którzy chcą trochę poczuć ''elegancji'' na skórze :) Zresztą podobnie jak fafarafa :) Życzę udanych łowów i pozdrawiam :)

archie.m90

Super Perfumaniak

Post11 marca 2014, 10:39 - Wt

marcinklin napisał(a):
archie.m90 napisał(a):Tutaj pojawiło się tyle trafnych opcji

No własnie tam gdzie jadę nie ma Sephory, jest tylko Douglas i Marionnaud, a nie wiem czy tam próbki dają.

mi chodziło raczej o zakupienie próbek 1,5-2ml na allegro/odlewkiperfum.pl ewentualnie ktoś w naszym dziale sprzedaży miał cały stos do sprzedania, może część będzie takich co potrzebujesz.

marcinklin

Post12 marca 2014, 00:46 - Śr

Dzięki Pany za pomoc ! Wybrałem Versace Pour Homme. Dzisiaj przyniuchałem go sobie z moją dziewczyną i bardzo jej się podobał. A z racji tego, że ja już posiadałem kiedyś ten zapach wiem czego mogę od niego oczekiwać, a przede wszystkim bardzo mi się podoba. Na pewno przyda mi się nie tylko na letnie wieczory, ale również na teraz gdzie jeszcze jest chłodno i powoli zaczyna robić się ciepło. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc ! ;)

Cineos

Post23 maja 2018, 23:21 - Śr

WItam.

Ostro odkopuję temat, ale po co tworzyć coś jak już jest.
Minęły 4 lata od ostatniego postu w tym temacie, a na pewno dużo się zmieniło.

Szukam zapachu na letni wieczór, gdzie zaczynamy popołudniu z łagodnym słońcem i kończymy zabawę późnym wieczorem.
Jaki zapach polecacie?

Jestem zdecydowany na Issey Miyake Sport, ale szukam czegoś jeszcze. Ten zapach nie jest typowym cytrusem, więc jeżeli pasowałby na letnie wieczory to wziąłbym coś bardziej na upały - Mercedes Benz Cologne?

supermariobros

Hiper Perfumaniak

Post24 maja 2018, 06:01 - Cz

Creed Silver Mountain Water
Creed Virgin Island Water
Mercedez Benc Cologne również jak najbardziej, a jeżeli on to również warto wspomnieć o Dior Homme Cologne 2013
Blasted Heath Penhaligon`s
Bvlgari Aqva Amara
Dior eau sauvage cologne

Wszystkie powyższe na samo lato również się nadzadzą.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

ŁukaB

Forumowicz

Post24 maja 2018, 06:33 - Cz

Loewe 7 Sport
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Szukam zapachu...