Teraz jest 14 listopada 2018, 23:39 - Śr

• Reklama

Bleu de Chanel EDP vs EDT

Tutaj toczą się pojedynki pomiędzy perfumowymi mocarzami (i nie tylko).
  • Reklama

Którego wybierasz?

Bleu de Chanel EDP
12
32%
Bleu de Chanel EDT
25
68%

Liczba głosów : 37

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Aktywny forumowicz

Re: Bleu de Chanel EDP vs EDT

Post22 kwietnia 2018, 12:11 - N

karolR napisał(a):Reasumując EDT to mężczyzna stylowo ubrany z pozycją, a EDP to taki młodo bogacki gówniarz, który leje się głównie sauvage i one milionem :mrgreen:

No ciekawe. :-) Jak mam dokładnie odwrotne skojarzenia, choć nie tak skrajne. Oba zapachy świetne, ale EDP jest ładnie zaokrąglony i wysmakowany, i nie ma tej krzykliwości EDT. Akurat w BdC mi o tę krzykliwość nie chodzi. Inaczej jest w Sauvage, gdzie właśnie chciałem, aby zapach był trochę... chamski. Dlatego tam mi bardziej odpowiada EDT niż EDP.

slawekwch

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Bleu de Chanel EDP vs EDT

Post22 kwietnia 2018, 12:21 - N

Ja z dwojga złego wolę BdC EDT, ale w sumie ani jedna ani druga wersja mnie szczególnie nie porwała (szczególnie przy swoich cenach i jak dla mnie wątpliwych parametrach), wolę coś bardziej wyrazistego, choćby tego chamskiego sauvage. Czekam na nową wersję BdC, może ta przypadnie mi bardziej do gustu
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Pojedynki