Teraz jest 19 września 2018, 23:40 - Śr

• Reklama

Mancera - Cedrat Boise

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Mancera - Cedrat Boise (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
2%
3 - Przeciętny
6
14%
4 - Dobry
13
31%
5 - Bardzo dobry
16
38%
6 - Genialny
6
14%

Liczba głosów : 42

• Autor
  • Wiadomość

krzsmi11

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Mancera - Cedrat Boise

Post21 września 2016, 18:20 - Śr

Ostatnio przy okazji mojego pobytu w Polsce zakupiłem na prostezakupy Cedrat Boise oraz Eau Sauvage Cologne. Nie wiem którą mam wersję CB (flaszka została w Polsce) ale na parametry narzekać nie mogę. Zarówno projekcja jak i trwałość na wysokim poziomie. Przy pierwszym założeniu gdzieś po 6h dostałem komplement od siostry, że super pachnę i co to jest bo by mężowi kupiła.

tornado

Aktywny forumowicz

Post22 września 2016, 21:22 - Cz

Ja mam wersję z nadrukiem. Różni się (pod względem trwałości) na niekorzyśc od próbki, którą miałem wcześniej. Jakaś dziwna sprawa z tym produktem. Gdybym go kupił na jakiejś aukcji, to byłby przekonany, że to fake. Butelka, nakrętka, etykieta, worek to totalny badziew.

Waszek

Forumowicz

Post27 kwietnia 2017, 15:14 - Cz

Testowane z perfumerii Quality. Zapach mało owocowy, moim zdaniem wogole nie podobny do Aventusa. Jesli ktos szuka odpowiednika Aventusa to suzo lepszym wyborem bedzie Armaf CDNI Made in France. Co do samego zapachu to ogolnie bym go nie polecil. Za te cene jest duzo wiecej godnych polecenia pachnidel. Daje mu 3

lukszyk

Forumowicz

Post27 kwietnia 2017, 15:29 - Cz

Specjalnie dopisałeś po CDNI Made in France? Bo osobiście jak testowałem obie wersje UAE i France to nie czułem żadnej różnicy.

Co do mancery to uważam że jest podobna do Aventusa, ale to nie klon czy coś w tym rodzaju
Zapraszam na mój bazar viewtopic.php?f=52&t=20338

tornado

Aktywny forumowicz

Post27 kwietnia 2017, 20:31 - Cz

Nie będę roztrząsał podobieństwa do Aventusa, bo ile można bić pianę?

Zapach użytkuję, jest przyjemny, poprawny i grzeczny.
Otwarcie owocowe, wielce charakterystyczne jest największym atutem. Szkoda, że tak krótkie.
Później istotna wolta i mamy gęsty, zawiesisty cedr.

Ogólnie, kompozycja silnie popowa, bez niszowego zadęcia. Może się podobać, ale szału nie ma.

Waszek

Forumowicz

Post28 kwietnia 2017, 22:11 - Pt

Slyszalem ze parametry dobre ma tylko ten Made in France.
Co do Mancery - to sa dwie wersje, stara i nowa. Ja testowalem najprawdopodobniej ta nowa i naprawde owocow tam bylo minimalnie malo. Powiedzialbym ze minimalnie, ledwo wyczuwalne. Ta mancere co testowalem to zerowe podobienstwo z aventusem. Mialem wlasnie juz kupowac Mancere Cedrat Boise ale poczytalem na fragrantice opinie o nowych wypustach i przekonalem sie na wlasnej skorze ze wypada miernie. Tymbardziej ze od zapachu za kilka baniek ( chyba ponad 400zl na iperfumy ) mozna juz czegos wymagac.

lukszyk

Forumowicz

Post23 maja 2017, 22:02 - Wt

Posiadam wersję z prostezakupy(260zł 120ml), nadruk na spodzie.
Co do parametrów to ciężko powiedzieć. Wydaje mi się że ten zapach jest taki trochę nieobecny, dyskretny bardziej, ale mimo to czuję go nawet następnego dnia rano po kilkunastu godzinach od użycia. Niestety nie wiem jeszcze czy inni go wyczuwają.

W obawie o parametry poszedłem do PQ, poprosiłem o chmurę na rękę a 5 minut później dałem drugą chmurę z przenośnego atomizerka i powiem wam że nie ma żadnej różnicy między tym co kupiłem a tym co dostałem w PQ, zapachy takie same i tak samo długo się utrzymywały.

Po kilkudniowych testach mogę powiedzieć że podobieństwo do aviego to jakieś 10%, tak więc to nie jest klon jak niektórzy mówią.

BD01

Forumowicz

Post21 stycznia 2018, 20:20 - N

Czy ktoś zamawiał może ostatnio Cedrat Boise z prostych? Bo cena aktualnie bardzo atrakcyjna (219zł za 120ml). Jak parametry z tego rzutu?

maruz

Bardzo aktywny forumowicz

Post21 lutego 2018, 18:36 - Śr

podbiję zapytanie z góry.
Sam zastanawiam się nad zakupem.

lukszyk

Forumowicz

Post21 lutego 2018, 18:38 - Śr

ja brałem z prostych jakiś rok temu, wątpię żeby się coś zmieniło poza ceną

Pan Wiesław

Post06 marca 2018, 18:23 - Wt

Tak jak wielu poprzednikom, mnie najbardziej podoba się owocowe, świdrujące w nosie otwarcie :)
W dalszych nutach skórę zacząłem wyczuwać dopiero po przeczytaniu czyjejś opinii, chyba siła sugestii :)
Co do podobieństwa z Tierra del Fuego to oczywiście jest wyraźna ta sama nuta ale podana w różny sposób.
W Tierra dużo bardziej wytrawna.

Krzy

Post14 marca 2018, 17:41 - Śr

witam e-koledzy

czy to prawda ze wersja z naklejka jest trwalsza niz wersja z grawerem? zakupilem sobie flakonik 120ml i trafila sie wersja z grawerem i tak sie zastanawiam czy to przeczytalem strone czy tam dwie wczesniej (mowa o trwalosci) jest prawda czy bawic sie w odsylanie

uzywanego produktu raczej nie uda mi sie zwrocic wiec czekam na jakiekolwiek info w tej sprawie

pozdro

slawekwch

Forumowicz

Post14 marca 2018, 18:43 - Śr

Kupując przez internet masz prawo zwrócić towar nawet po rozpakowaniu w ciągu 14 dni. Perfumeria może Cię jedynie obciążyć kwotą za to ile takie perfumy przez to stracą na wartości (stąd np. na iperfumy czasami promocje gdzie jest 99% zawartości).
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Flakon Invictus Aqua, Prada Luna Rossa Extreme. Dużo odlewek z mainstreamu, Dior, Prada, Zegna...

lukszyk

Forumowicz

Post14 marca 2018, 23:11 - Śr

Daruj sobie odsyłanie, jeśli zapach ci się podoba.
mam wersje z grawerem i trwałość ma bardzo dobrą, wątpię żeby z naklejką była o wile lepsza

tornado

Aktywny forumowicz

Post14 marca 2018, 23:34 - Śr

Ja mam wersję na naklejką.
Trwałość? Cóż, perfumy są mocno zmienne w czasie. Jak dobrze czuć, dla mnie najlepszą fazę to jest, otwarcie, tak serce i baza są zdecydowanie mniej wyczuwalne. Tu jest duża dysproporcja, przez co może być wrażenie lekko kulejących parametrów. W istocie baza jest wyczuwalna, ale bliskoskórnie.
Dla mnie nie jest to żaden silny zawodnik w kwestii parametrów. Nie znam wersji z grawerem, natomiast "naklejkowy wariant" jak na mojej skórze parametry ma średni.
Innymi słowy, jak nie ma dramatu (typu 2-3 godziny) to nie ma sensu szukać wersji z naklejką.

kedzior28

Forumowicz

Post15 marca 2018, 10:01 - Cz

lukszyk napisał(a):Daruj sobie odsyłanie, jeśli zapach ci się podoba.
mam wersje z grawerem i trwałość ma bardzo dobrą, wątpię żeby z naklejką była o wile lepsza

Pisałem posta w dokładnie tym samym stylu.
Poza tym ja mam obydwie wersje i nie widzę większych różnic, nawet się nad nimi bardzo nie zastanawiam.
Zapach uważam za genialny, chyba najczęściej go nosze, a w trochę cieplejsze dni niż teraz potrafię dostać komplement praktycznie po całym dniu.
Sam generalnie dosyć szybko przestaję go czuć.

Poza tym, kilka razy już o tym było pisane w wątku, sam chyba piszę to przynajmniej drugi raz. Szanujmy się i czytajmy wątek przed zadawaniem tych samych pytań.

Snejczan

Forumowicz

Post08 maja 2018, 12:47 - Wt

Kupiony z prostezakupy, parametry poniżej krytyki (grawerowany batch code). Od razu odesłałem.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex