Teraz jest 22 czerwca 2018, 22:03 - Pt

• Reklama

Mancera - Cedrat Boise

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Mancera - Cedrat Boise (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
6
15%
4 - Dobry
13
33%
5 - Bardzo dobry
15
38%
6 - Genialny
6
15%

Liczba głosów : 40

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Mancera - Cedrat Boise

Post28 maja 2015, 00:04 - Cz

kedzior28 napisał(a):Mam tylko odlewke, ale na mnie trzyma dobre kilka godzin, mysle, ze 4-6h bez problemu, na pewno nie 1h

Potwierdzam. Też mam odlewkę , więc nie mam pojęcia jaki kod, ale na parametry nie narzekam.
Te 4-6 godzin to spokojnie, a bliskoskórnie więcej.
Ta jedna godzina to jakieś nieporozumienie
Ostatnio edytowano 28 maja 2015, 06:50 - Cz przez Artplum, łącznie edytowano 1 raz
Artur

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post28 maja 2015, 04:38 - Cz

raffde napisał(a):No to ja mam takie cos . Kupiony pod koniec kwietnia. Zapach nie trzyma wiecej jak 1h . Reklamowany . Otrzymalem z tej samej serii takie same perfumy. Czy ma ktoś z Was podobny spod? A jesli tak, to jak u Was z trwałością

A gdzie Ty to kupiłeś?
Mam odlewke trzyma cały dzień bez problemu ( 12h).
Jadna z moich najtrwalszych perfum
Ostatnio edytowano 28 maja 2015, 10:09 - Cz przez grzegorz01, łącznie edytowano 1 raz

raffde

Aktywny forumowicz

Post28 maja 2015, 09:24 - Cz

Proste zakupy / Iperfumy

Pakerski

Forumowicz

Post28 maja 2015, 09:34 - Cz

ale... nie rozumiem. na jakiej podstawie siostrze uznano reklamację flakonu z jak się domyślam ubytkiem? napisała do sklepu, że nie pasuje jej kod na spodzie i kolor też taki dziwny i przysłali nową butelkę?

co do tej folii: kupujący uważa, że tylko podmieniłeś tę naklejkę ze spodu flakonu na której znajduje się kod, tak? trudny gość, ale dla mnie i sprawa z reklamacją troszkę dziwna, chyba że źle zrozumiałem...

Domestos

Forumowicz

Post28 maja 2015, 10:46 - Cz

moja flaszka, trwałość wielogodzinna:

Obrazek

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post28 maja 2015, 10:52 - Cz

Domestos napisał(a):moja flaszka, trwałość wielogodzinna:

Gdzie kupiłes? A iperfumy i proste zakupy to ta sama firma? bo ceny chcby na tą Mancere mają dosyć różne

Domestos

Forumowicz

Post28 maja 2015, 11:01 - Cz

tak to ta sama firma

raffde

Aktywny forumowicz

Post28 maja 2015, 14:58 - Cz

Pakerski napisał(a):ale... nie rozumiem. na jakiej podstawie siostrze uznano reklamację flakonu z jak się domyślam ubytkiem? napisała do sklepu, że nie pasuje jej kod na spodzie i kolor też taki dziwny i przysłali nową butelkę?

co do tej folii: kupujący uważa, że tylko podmieniłeś tę naklejkę ze spodu flakonu na której znajduje się kod, tak? trudny gość, ale dla mnie i sprawa z reklamacją troszkę dziwna, chyba że źle zrozumiałem...

Uznano jej reklamacje ,bo perfumy były uszkodzone. Atomizer z rurką przy odkręcaniu korka cały wyszedł. Po uznaniu reklamacji przysłali mi ten sam flakon ( na 99%). Teraz będę reklamował ponownie.

Kasabian

Forumowicz

Post01 czerwca 2015, 22:24 - Pn

O kurka, ostatnio dosyć mocniej zamknąłem mój flakon i przy odkręcaniu zatyczki wyszedł też atomizer z rurką... szkło i atomizer jest gwintowany... więc albo puścił gdzieś klej albo to jest po prostu konstrukcja "easy to decant" :roll: Jak jest u Was?

Pakerski

Forumowicz

Post02 czerwca 2015, 06:44 - Wt

ja co prawda kupiłem flakon z którego były już robione odlewki, ale też zdarzyło mi się odkręcić korek z całym atomkiem i rurą. skoro jest gwintowany, to w jakimś celu, a u nas to pewnie kwestia za mocnego zakręcenia. ;)

darivsz

Aktywny forumowicz

Post02 czerwca 2015, 08:24 - Wt

Taka konstrukcja ;)
Ostatnio edytowano 21 czerwca 2015, 18:16 - N przez darivsz, łącznie edytowano 1 raz

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post02 czerwca 2015, 08:30 - Wt

Zawsze się zastanawiałem jak się robi rozbiórki. A tu proszę wystarczy odkręcić atomizer i już. Przyznam że nie udało mi się z sukcesem odkręcić/wyciągnąć/wycisnąć jeszcze żadnego atomizera tak żeby sie dobrać do zawartości (druga sprawa że z obawy przed stratą nie próbowałem po wcześniejszych niepowodzeniach)

darivsz

Aktywny forumowicz

Post02 czerwca 2015, 08:33 - Wt

Nie wszystkie da się rozkręcić. W niektórych w grę wchodzi tylko "przepsikiwanie" do strzykawki i później przelewanie do drugiego flakonu.

zepol

Post03 czerwca 2015, 10:57 - Śr

Chyba trafia mi się jakaś trefna próbka z PQ :cry:
Z początku uderzenie alkoholu, dalej przez pierwszą godzinę rzeczywiście owocowo, ale też bez jakiegoś szału.
Po tym czasie zapach wyczuwalny tylko z nosem przy nadgarstku i do tego z czasem staje się coraz mniej przyjemny i wyraźnie chemiczny - blee...

W porównaniu z nadgarstkowym krótkim 'wieczornym' testem Royal Vintage Micallef, CB wypadł u mnie bardzo kiepsko.
Royal Vintage znacznie mocniejszy i bardzo naturalny z takim męskim sznytem (nie potrafię tego lepiej określić). Do tego RV trzymał się na skórze dłoni przez całą noc i rano nadal z bliska był wyczuwalny i wciąż bardzo przyjemny.

Czas na porównanie z Aventusem jeszcze przede mną.

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2015, 15:12 - So

grzegorz01 napisał(a):Muszę podwyższyć ocenę z 4 na 5. Za parametry.

Zrobiłem to samo.

VVV
Też bym go nie nazywał letnim.
Ostatnio edytowano 17 czerwca 2015, 15:56 - Śr przez Ofis, łącznie edytowano 1 raz
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Kasabian

Forumowicz

Post16 czerwca 2015, 11:18 - Wt

Dla mnie jednak pozycja na letni/ wiosenny wieczór niż na ciepły dzień.

kiviivi

Forumowicz

Post01 lipca 2015, 23:42 - Śr

Zapach super! ,bardzo uniwersalny, cena przystępna, świetny zmienik Aventusa

voro

Post04 lipca 2015, 16:28 - So

Tak czytam te dość skrajne opinie i sam nie wiem, co sądzić.

Zakupiłem kilka dni temu butelkę 120 ml poprzez prostezakupy. Sam zapach pozostawia bardzo dobre wrażenia. Trwałość jednak średnia, porównując do innego zapachu z tej samej "stajni" - Black Intensitive Aoud (kupiony w eglamour).

Patrząc na zdjęcia denek Waszych butelek, zacząłem się zastanawiać, czy aby nie kupiłem fake'a. Zwłaszcza, że denka obydwu butli Mancery zakupionych przeze mnie się dość istotnie różnią. Poniżej link do zdjęć. Po prawej Cedrat Boise (kod wybity na butli), Po lewej Black Intensitive Aoud (naklejka).

http://zapodaj.net/d6b58904ab1c5.jpg.html

Co sądzicie?

xentrix

Super Perfumaniak

Post05 lipca 2015, 10:19 - N

voro napisał(a):Tak czytam te dość skrajne opinie i sam nie wiem, co sądzić.

Zakupiłem kilka dni temu butelkę 120 ml poprzez prostezakupy. Sam zapach pozostawia bardzo dobre wrażenia. Trwałość jednak średnia, porównując do innego zapachu z tej samej "stajni" - Black Intensitive Aoud (kupiony w eglamour).

Patrząc na zdjęcia denek Waszych butelek, zacząłem się zastanawiać, czy aby nie kupiłem fake'a. Zwłaszcza, że denka obydwu butli Mancery zakupionych przeze mnie się dość istotnie różnią. Poniżej link do zdjęć. Po prawej Cedrat Boise (kod wybity na butli), Po lewej Black Intensitive Aoud (naklejka).

Co sądzicie?

jakby nie patrząc to dwa zupełnie inne typy zapachów , więc ich trwałosc bedzie inna , skoro sam zapach jak piszesz pozostawia bardzo dobre wrażenia to nie doszukiwałbym sie tutaj spiskowych teorii .
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

voro

Post07 lipca 2015, 17:52 - Wt

xentrix napisał(a):
voro napisał(a):Tak czytam te dość skrajne opinie i sam nie wiem, co sądzić.

Co sądzicie?

jakby nie patrząc to dwa zupełnie inne typy zapachów , więc ich trwałosc bedzie inna , skoro sam zapach jak piszesz pozostawia bardzo dobre wrażenia to nie doszukiwałbym sie tutaj spiskowych teorii .

Dzięki za odpowiedź. Mnie bardziej chodziło o to, czy normalną jest sytuacja w której na spodzie jednego flakonu tego samego producenta jest kod naklejony, a na drugim wybity. Na żadnym ze zdjęć w tym wątku nie zauważyłem wybitego kodu. Mimo wszystko, nie podejrzewam, żeby ktoś podrabiał Mancerę.

Używam tego zapachu kolejne dni i uważam, że jego trwałość jest kiepska, w porównaniu do używanych przeze mnie dwóch innych EDP Mancery.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex