Teraz jest 21 czerwca 2018, 15:18 - Cz

• Reklama

Hermes - Un Jardin Sur Le Toit

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Hermes - Un Jardin Sur Le Toit (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
14%
4 - Dobry
1
14%
5 - Bardzo dobry
4
57%
6 - Genialny
1
14%

Liczba głosów : 7

• Autor
  • Wiadomość

gurlen87

Perfumaniak

Hermes - Un Jardin Sur Le Toit

Post04 maja 2014, 09:13 - N

Un Jardin Sur Le Toit marki Hermes to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Un Jardin Sur Le Toit został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak trawa, czerwone jabłko, gruszka, róża, magnolia i rozmaryn.

turbosnail

Super Perfumaniak

Re: Un Jardin Sur Le Toit Hermes

Post04 maja 2014, 10:16 - N

Bardzo świeży, najbardziej czuję trawę. Zdecydowanie na okres wakacyjny, trwałość i projekcja przeciętne, na mnie lekki przechył w stronę damską (moja kobieta bardzo je polubiła).
Tak między 4+ a 5-, jeszcze raz przetestuję i ocenię.

ps. poproszę o dodanie skali ocen

rabarbary

Super Perfumaniak

Re: Hermes - Un Jardin Sur Le Toit

Post04 marca 2016, 23:07 - Pt

Na ogródki patrzyłam z uprzejmą i obojętną życzliwością, bez pożądania, nie moje klimaty.
Ale niedawno byłam na imprezie, koleżanka przyszła spóźniona, w całym pokoju pięknie zapachniało zieloną soczystością.
Ona twierdziła, że już nie czuje swoich perfum, ja siedziałam dość daleko i pachniało mi cudnie.
I zgadza się, to głównie mokra wiosenna trawa i perfumy raczej damskie.
Flaszka już u mnie :)

illusion

Aktywny forumowicz

Post03 lutego 2017, 17:31 - Pt

Dla mnie najlepszy z ogródków. Za Sur de Nil nigdy specjalnie nie przepadałam. Zbyt cierpka ta świeżość. Z Jardin en Mediterranée było trochę lepiej ale też bez miłości. Ten z kolei rozwala świeżością na kilometr. Otwarcie wprost oszalamiajace, podobne nieco do Terre. Potem mocno się wyłącza i idzie w kobiece strony. Niezmiernie uroczy zapach.

zuper

Forumowicz

Post31 marca 2017, 21:38 - Pt

Podzielam opinię kolegi wyżej, szukałem sobie słodkiego zapachu owocowego na lato ale nie takiego przytłaczająco-tonkowo-słodkiego tylko świężo-słodkiego i właśnie to znalazłem w Le Toit. Może nie jest specjalnie ambitny ale po prostu czuć w nim naturalne owoce, takie przyjemne, że aż się japa cieszy ;)

~NN

Forumowicz

Post08 grudnia 2017, 15:40 - Pt

Psiknąłem ale tylko na bloterek i przez kilka dni "pachniał" ogórkami przygotowanymi do kiszenia i koperkiem. Po tylu opiniach myślałem, że coś z moim nochalem jest nie tak, ale nie tylko ja miałem takie spostrzeżenia. Jako, że w ten sposób przesiewam z grubsza zapachy, testu na skórze nie zrobiłem.

pedrodelsol

Post19 maja 2018, 12:57 - So

Wg mnie najlepszy z ogrodów Hermesa, dający niesamowite uczucie odświeżenia. Bardzo dobra projekcja i trwałość sięgająca 8-10 godzin a wiec jak na świeżaka to wręcz fenomen. Jedyna wada jaką można mu zarzucić to, że skręca na mnie w damska stronę. Musieliśmy się wiec rozstać,oddałem go żonie. ;)

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex