Teraz jest 22 września 2017, 09:07 - Pt

• Reklama

Odin - 11 Semma

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Odin - 11 Semma (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

marso

Forumowicz

Odin - 11 Semma

Post12 lutego 2014, 20:53 - Śr

Przy okazji Odin 10 wziąłem też próbkę Semmy, ze względu na to, że wszystkie składniki tego zapachu mnie się podobają. Semma to najnowszy produkt amerykańskiego producenta wydany pod koniec 2013r.. Po weekendzie zdam pierwsze relacje.

Zestaw:

Góra: ciepła mirra, świeża papryczka chili.
Środek: kora cynamonowa, ziołowy goździk.
Dół: drzewo sandałowe, tonkowiec wonny, słodki tytoń.

marso

Forumowicz

Re: Odin - 11 Semma

Post19 lutego 2014, 21:23 - Śr

Dziś test z próbki: ja tu czuję piernik. Na początku i w środku. Dopiero na końcu zaleci drzewem sandałowym. Ale to wszystko tak krótko trwa (5h). Jak zwykle u Odina.
Dobry piernik nie jest zły ... w smaku nie w zapachu. Chyba, że chodzić sobie z nim po własnym mieszkaniu.
Jednym słowem: nic ciekawego choć skład wygląda nieźle.

lichu

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 września 2014, 20:27 - Pn

Czy ten zapach nie jest łudzaco podobny do viktor & roli spice bomb?

GreenEyes

Bardzo aktywny forumowicz

Post21 listopada 2014, 17:14 - Pt

lichu napisał(a):Czy ten zapach nie jest łudzaco podobny do viktor & roli spice bomb?

Łudząco podobne nie są, od chwili aplikacji czy po kilku godzinach nie można ich pomylić. Semma jest tytoniowa z dodatkiem cynamonu, tonki i papryczki chili, bardzo naturalna. Spicebomb w porównaniu z Semmą jest bardziej syntetyczny, słodki i delikatnie pachnie mrówkami :)

luke23

Forumowicz

Post16 września 2016, 12:32 - Pt

Dziś dostałem próbkę tego zapachu i muszę przyznać ze to piękna pachnąca naturalnie mieszanka Spicebomb i Burrbery London. Chce go mieć:)

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post09 stycznia 2017, 00:07 - Pn

Lubię tytoń w perfumach.
To jedna z moich ulubionych ingrediencji.
Przewąchałem wiele kompozycji z tytoniem w roli głównej, a przynajmniej istotnej i ciągle szukam tego "swojego" tytoniowego zapachu.
O ile znam życie i siebie, to zawsze będę szukał ;)
Na szczęście po drodze trafiają się takie perełki, jak Journey czy Enigma, dzięki którym poszukiwania mają sens.
Niedawnym moim odkryciem jest Semma i muszę powiedzieć, że ten zapach zrobił na mnie baaardzo pozytywne wrażenie.
Dla mnie to zapach znakomicie wyważony, w którym wszystkiego jest "w sam raz".
Tytoń jest jasny, wyrazisty i aromatyczny, ale nie męczący, czy "gryzący", jak to czasami potrafi, zaś dobór pozostałych składników i ich proporcje sprawiają, że świetnie mi się nosi tę harmonijną kompozycję.
Semma jest w sam raz słodka, w sam raz aromatyczna, w sam raz otulająca i w sam raz energetyzująca.
Jednocześnie jest pachnidłem łatwo rozpoznawalnym i charakterystycznym.
Bardzo często sięgam po swoją odlewkę i prawdopodobnie skuszę się na cały flakon.
Artur

Salvin

Forumowicz

Post28 lipca 2017, 20:23 - Pt

...a Semma też 6...

A mógłbyś Artur coś powiedzieć o parametrach? Twój opis bardzo zachęca do zapoznania się z zapachem, ale nic nie wspomniałeś jak tam z parametrami. Ostatnio zrobił się szum wokół Francka to i zacząłem przyglądać się innym tytoniowcom. I m.in. Semma mnie zaciekawiła. Enigma to niestety nie moja półka cenowa i boję się nawet poznawać poprzez próbkę, bo jak się spodoba to klops :D Ale Semma jak najbardziej.

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post29 lipca 2017, 00:53 - So

Co do parametrów, to dość przeciętne. Projekcja wyrazista, ale raczej bez ogona. Chociaż moja przyjaciółka twierdzi, że smuge zostawiam, czego ja nie czuję.
Trwałość na mojej skórze rzędu 5-6 godzin. Szału nie ma, ale wstydu też nie, bo skórę mam niezbyt łaskawą dla perfum.
To urokliwa kompozycja. Warto poznać.
Ja jeszcze nie kupiłem flakonu, bo ciągle mam coś do testów, ale przed zimą pewnie się skuszę
Artur

Salvin

Forumowicz

Post01 września 2017, 10:52 - Pt

Wczoraj test nadgarstkowy a dzisiaj globalny i niestety jestem zawiedziony zapachem. Nie ukrywam bardzo liczyłem na te perfumy. Ogólnie kompozycyjnie przypadły mi do gust, przyjemne i komfortowo się nosi. Są przyprawy jest tytoń, perfumy tylko lekko się wysładzają. Kompozycyjnie otrzymałem właściwie to, czego oczekiwałem. To czemu zawód? Ze względu na parametry. To nawet nie to, że są przeciętne. One są najwyraźniej w świecie kiepskie. W momencie gdy bukiet zaczyna się w pełni rozwijać perfumy tracą całą moc. Przestają projektować po 2 godzinach. Użyłem o 9 rano a już praktycznie muszę szurać nosem, żeby cokolwiek poczuć. No nic szkoda, flakonu na pewno nie będzie, w każdym razie nie za taką kwotę w stosunku do jakości jaką oferują. Poszukiwania tytoniowego graala dalej trwają :)

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post01 września 2017, 13:11 - Pt

Szkoda, że tak kiepsko wypada na Twojej skórze, bo to urokliwa kompozycja.
Dla mnie ciekawsza i lepsza, niż poważany tutaj Tobacco Franck Boclet.
Ostatnio nosiłem i Semma skojarzyła mi się z taką szlachetniejszą, bardziej dopracowaną wersją D&GPH
Artur

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex