Teraz jest 18 listopada 2017, 20:02 - So

• Reklama

Robert Piguet - Oud

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Robert Piguet - Oud (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
17%
5 - Bardzo dobry
5
42%
6 - Genialny
5
42%

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

alternus

Forumowicz

Re: Robert Piguet - Oud

Post28 września 2015, 20:37 - Pn

Dla mnie z kolei to las morocznych elfów, starych drzew przez korony których niewiele dociera światła. Gęsto tu od żywic i ciemności osnutej mirrą i styraksem (chociaż nie jest on bynajmniej słodki jak w typowym kadzidle). Obezwładniająco oddziałuje na wyobraźnię.
Bardzo poważnie zastanawiam się nad odlewką. Idealnie pasuje mi do listopadowej aury... a w tle 51 TSA.
Może rzeczywiście by to jakoś rozebrał.

Czarny10

Forumowicz

Post05 października 2015, 14:18 - Pn

Cudowny, czarny dymny i żywiczny, wręcz odurzający. Za pierwszym razem całkowicie mnie odrzucił ale dałem mu szansę. Jedna z najbardziej niszowych kompozycji jakie znam. Piękny, choć mało noszalny i trudny w odbiorze. Genialny

Arkadiusz

Forumowicz

Post30 kwietnia 2016, 22:54 - So

Dla mnie pachnie jak w indyjskim sklepie z kadzidełkami. Dawno nie wietrznonym.

kris85

Post06 sierpnia 2017, 22:56 - N

Dlaczego ten zapach jest dla mnie "tylko" bardzo dobry?
Ponieważ nie zawsze wychodzą na mnie zwierzęce akordy. Jesienią i zimą dzieje się to stosunkowo często, niestety w ciepłe pory roku zapach potrafi się dziwnie wysłodzić i bywa monolityczny. Jak dla mnie OUD to bardzo trudny i wymagający zapach, ale jeśli danego dnia trafimy na siebie, to czuje się z nim bardzo dobrze.

kris85

Post06 sierpnia 2017, 22:59 - N

I jeszcze jedna sprawa. Parametrami na mojej skórze tytułowy bohater wygrywa ze swoim bardziej znanym bratem - Casbahem!!!

marcin198225

Post23 sierpnia 2017, 15:16 - Śr

Zapach faktycznie trudny, ale uwaga! Czesto zbieram za niego komplementy i to od osob, ktore nie sa pasjonatami perfum, dla ktorych np Interlude smierdzi:) Najczesciej slysze..." co to za zapach... bardzo meski itd":), wiec z kwestia noszalnosci dla mnie jest niewatpliwie uniwersalnie i polecam idzcie z nim do ludzi, przekonacie sie:) Parametry super:) Oud jest bardzo zmienny i zniuansowany, czesto pokazuje rozne oblicza, pachnac czasami jak zupelnie inny zapach, do tego stopnia, ze gdybym nie wiedzial, ze mam go na sobie, myslalbym, ze to cos innego. Czy ktos z Was tez tak ma?

kris85

Post24 sierpnia 2017, 08:12 - Cz

Muszę się z Tobą zgodzić, ponieważ kilkukrotnie też dostałem za niego komplement typu, że mam bardzo męskie perfumy. Niestety w większości przypadków ludzie narzekają, że zapach jest za mocny, zbyt duszny i co mnie trochę dziwi "kadzidlany"... :shock: Wg mnie jest to zapach na chłodniejsze pory roku, wtedy często pokazuje mi swoje bardziej animalne oblicze, a to w nim lubię najbardziej :D Projekcja potężna, 2 pełne psiknięcia to absolutne maksimum

// Nie cytuj w całości postów poprzedzających Twoje - Lucjan

marcin198225

Post05 września 2017, 07:06 - Wt

O tak, chociaz wieczorem, dla odrobiny tajemniczosci sprawdzi sie i latem:)
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex