Teraz jest 22 lipca 2018, 13:48 - N

• Reklama

Tom Ford - Champaca Absolute

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Tom Ford - Champaca Absolute (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
2
40%
6 - Genialny
1
20%

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

lukesho

Moderator

Tom Ford - Champaca Absolute

Post10 grudnia 2012, 23:39 - Pn

Private Blend Champaca Absolute marki Tom Ford to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Private Blend Champaca Absolute został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są koniak, bergamotka i janowiec barwierski; nutami serca są magnolia champaka, orchidea, fiołek i jaśmin; nutami bazy są wanilia, ambra, drzewo sandałowe i kasztan w lukrze.

Obrazek

Skromna próbka wystarczyła mi na jeden test globalny. Nazwa zapachu jednoznacznie wskazuje kierunek, w jakim będzie podążała jego ewolucja. Jest to propozycja stricte kwiatowa. Nie wiem jak w naturze pachnie kwiat magnolii champaca, więc nie będę się wymądrzał i pisał, że go czuję. Jeśli jednak pachnie to tak, jak to czuję - to jest to rewelacyjna propozycja na dzień. Oprócz tego wyraźnie zaznaczono jaśmin. A to wszystko w lekko słodkiej alkoholowej nucie (kwiaty oczywiście są dominujące). Jak ktoś szuka bezpiecznego, przyjemnego, w miarę lekkiego zapachu na wiosnę/jesień/zimę, to polecam przetestować - na pewno nie przytłoczy. Projekcję określiłbym jako średnia/duża, trwałość zdecydowanie powyżej 8 godzin. Ostatnie 2 niemrawe psiki dałem na siebie ok. 17 i czuję je do tej pory. Jest bardzo dobrze, jeśli chodzi o stronę techniczną. W ankiecie wystawię piąteczkę z czystym sumieniem.

dzordz

Aktywny forumowicz

Re: Tom Ford - Champaca Absolute

Post29 października 2014, 20:15 - Śr

Zapach mocno skręcający w damską stronę. Kwiatowy, przypominający na otwarciu produkty massmarketowe. Potem rozwija się ciekawie, przechodzi w kwiatowe mydełko, ale świeże. Koniaku nie wyczułem. Moim zdaniem, za tą cenę - nie warto. Kwiatowych zapachów w tym typie jest wiele. Mało kto pozna, że to pachnidło za grubą kasę. Parametry techniczne na wysokim poziomie.
Perfume does make women prettier, say scientists.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9431/

stragan - viewtopic.php?f=52&t=15417

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Tom Ford - Champaca Absolute

Post07 czerwca 2017, 21:25 - Śr

piękny kwiatowy zapach . parametry bardzo dobre
przyjemnie się go nosi w temp. powyżej 20, dobry pomysł na lato
na pewno warto przetestować

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex