Teraz jest 18 września 2018, 18:11 - Wt

• Reklama

Calvin Klein - CK ONE

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Calvin Klein - CK ONE

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
3%
2 - Słaby
4
5%
3 - Przeciętny
5
6%
4 - Dobry
23
29%
5 - Bardzo dobry
37
46%
6 - Genialny
9
11%

Liczba głosów : 80

• Autor
  • Wiadomość

gurlen87

Perfumaniak

Calvin Klein - CK ONE

Post08 lipca 2012, 21:07 - N

Dlaczego go jeszcze nie ma ? Nie wiem.Przecie to kultowy CK ONE 8-) . Mi dzisiaj nieźle przygrzało dlatego zapodałem na siebie kilka chmurek. Jest no właśnie, bezpłciowo w całej krasie, dziwacznie świeżo, ale bardziej w damską stronę....
Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, cytryna, mandarynka
nuta serca: jaśmin, konwalia, róża, kosaciec florencki
nuta bazy: cedr, sandałowiec, ambra, mąka tarniowa

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Re: Calvin Klein - CK ONE

Post09 lipca 2012, 11:31 - Pn

Mnie tam się podoba mimo,że to uniseks pełną gębą,Przymierzam się do zakupu 200ml flaszki (są w dobrej cenie) już od dłuższego czasu i chyba najwyższy go sobie sprawić.

gurlen87

Perfumaniak

Post09 lipca 2012, 11:50 - Pn

Rzeczywiście stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Może po użyciu nie czuć zbytnio wyperfumowania takiego sensu stricto;p ale odświeżenie na pewno. Również sobie sprawię, na spółę z mamą... Dałem 4, bo to dobra kompozycja.

maciuch2

Aktywny forumowicz

Post10 lipca 2012, 15:37 - Wt

Na lato jak znalazł, doczekał się wielu samer spaszjal edyszon, ale pierwowzór najlepszy jak dla mnie. Lubię się nim potraktować w słoneczną pogodę. Mocna 4, nawet z plusem.

Hot Player

Forumowicz

Post12 września 2012, 15:25 - Śr

Na mnie pachnie jak przyprawa do zup typu Magii.
Kojarzy mi się z YSL M7 Fresh...
Ostatnio edytowano 05 marca 2014, 18:35 - Śr przez Hot Player, łącznie edytowano 2 razy

gurlen87

Perfumaniak

Post13 września 2012, 12:33 - Cz

Zaryzykuję tezę, że to najlepszy unisex od CK ;) Cała masa wariacji na temat powyższego była strzałem lekko chybionym( powtarzalny nudny motyw owocowo-wodny). Wersja wyjściowa została nieprzekombinowana. Cytruski ładnie współgrają z kwiatkami, dając miłe orzeźwienie w upalny dzień. Jakby nie było, dla mnie to aseksualny klasyk i butlę 200ml za trochę ponad 110zł chyba warto mieć ;)

gurlen87

Perfumaniak

Post26 października 2012, 09:25 - Pt

Kolejne próby w D. bardzo pozytywne. Podjąłem decyzję, że na lato 2013 kupuję 200ml ...a co mi tam. Zapach jak i również ceny bardzo przyjemne ;), aha wydaje mi się że dowąchałem się nuty fiołkowej, to ułatwiło moją decyzję.

aleksander

Super Perfumaniak

Post26 października 2012, 10:03 - Pt

Dałem 6.
Zachwycił połowę świata. Pasuje na każdą okazję, do wszystkich ubrań. Jest mocny i długotrwały.
Jego pojawienie się, zapoczątkowało renesans zapachów damsko-męskich.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post26 października 2012, 15:12 - Pt

Świetny, urzekający zapach. Calvin Klein był do nie tak znowu dawna naprawdę solidną marką, jeśli chodzi o perfumy. Obsession (damskie i męskie), Truth, One, Calvin, Contradiction... - wszystkie są znakomitymi pachnidłami. One oceniam na "5", ale bazuję na wspomnieniu, nie na zapachu, bo nie mam go pod ręką.

aleksander

Super Perfumaniak

Post26 października 2012, 15:22 - Pt

RayFlash napisał(a):Obsession (damskie i męskie), Truth, One, Calvin, Contradiction.
Escape.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post26 października 2012, 15:56 - Pt

aleksander napisał(a):
RayFlash napisał(a):Obsession (damskie i męskie), Truth, One, Calvin, Contradiction.

Escape.

Nie znam - przyznaję ze wstydem. :]

marso

Forumowicz

Post26 października 2012, 16:45 - Pt

Calvin Klein One: Jeden z zapachów-legend. W hall of fame forever. Zrobił małą rewolucję na rynku perfumiarskim. Jeden z najlepszych uniseksów wszech czasów. Tani i masowo podrabiany. Fantastyczne trio: jaśmin-fiołek-róża w nucie serca.
Zapach mi towarzyszy od 1999 roku z małymi przerwami na odpoczynek. Lekki, świeży, bezpieczny i przepiękny. Na mojej skórze utrzymuje się około 5h i ma dość przeciętną projekcję. Kiedyś pachniało nim pół ulicy, dopiero Boss Bottled przygasił go i dziś ku mojej uciesze nie jest przeze mnie zbyt często "spotykany". Może dlatego,że ceny i wybór sa o wiele atrakcyjniesze i ludzie po prostu wybierają cos innego:)?

Ocena: Bardzo dobry.

Ferf

Forumowicz

Post16 lutego 2013, 18:15 - So

Jeden z moich pierwszych zapachow no i mozna powiedziec, ze jest to milosc od pierwszego powachania :)

Chyba nigdy mi sie nie znudzi ten zapach. Ten unisex bije na glowe wszystkie te z ktorymi mialem stycznosc.

kubanczyk

Perfumaniak

Post02 marca 2013, 10:08 - So

Dokładnie mam jak kolega wyżej.
Jeden z pierwszych moich zapachów. robie już 2 -3 butelkę. Używalem wiosną 2011 potem od wakacji 2011 do maja 2012.Może niekoniecznie dobrze, że używalem go w przez caly rok. Teraz znow skusiłem sie na flakon. Mam jeszcze 90ml i czekam na przesyłkę z odlewką Francka oliviera to wydaje mi się, że ck one będzie na późną wiosne/lato jak znalazł

Zdecydowane 5+/6

A tak dopisując.
miał ktoś kiedyś do czynienia z ck ONE SCENE? Kupiłem kiedyś flakon i okazał się jak dla mnie... bardzo zły. Nie mogłem wytrzymać w jego obecności
Obrazek
viewtopic.php?f=52&t=21024- Wiele ciekawych flakonów !

lulubel

Post19 marca 2013, 14:17 - Wt

Według mnie CK One należy do najlepszych zapachów uniseks. Polecam, bardzo świeży i owocowy :]

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post24 kwietnia 2013, 19:22 - Śr

Nadrabiam klasykowe zaległości. One tylko na blotterze. Piękne to jak jasna cholera. Świetny miks kwiatów, owoców, drewna i Bóg wie czego jeszcze. Muszę go mieć i zacząć nosić w nadchodzących upałach. Czuję, że mnie zachwyci.

gilbert

Perfumaniak

Post24 kwietnia 2013, 20:36 - Śr

pknbgr napisał(a):Nadrabiam klasykowe zaległości. One tylko na blotterze. Piękne to jak jasna cholera. Świetny miks kwiatów, owoców, drewna i Bóg wie czego jeszcze. Muszę go mieć i zacząć nosić w nadchodzących upałach. Czuję, że mnie zachwyci.

No proszę. Nigdy nie testowałem One, bo wydawało mi się, że to taki średniak jakich masa na rynku.
Po takiej opinii chyba sam spróbuję :)

xentrix

Super Perfumaniak

Post25 kwietnia 2013, 19:32 - Cz

gilbert napisał(a):
pknbgr napisał(a):Nadrabiam klasykowe zaległości. One tylko na blotterze. Piękne to jak jasna cholera. Świetny miks kwiatów, owoców, drewna i Bóg wie czego jeszcze. Muszę go mieć i zacząć nosić w nadchodzących upałach. Czuję, że mnie zachwyci.

No proszę. Nigdy nie testowałem One, bo wydawało mi się, że to taki średniak jakich masa na rynku.
Po takiej opinii chyba sam spróbuję :)

fakt - to klasyk , bardzo popularny ..pamietam jak kumpel miał przywiezionego CK One z Tunezji , kiedys a było to b.dawno temu , spokojnie ponad 15 lat wstecz conajmniej , kiedy u mnie nie było jeszcze S. - takie zapachy to był rarytas . Zapodał mi kiedys pare psików przed "ważnym spotkaniem" :mrgreen: . Zapach był świetny i dalej taki jest ,jednak teraz mam inne podejscie do niego, bo poznałem juz wiele innych zapachów,które wtedy były mi obce.Na pewno to pozycja obowiązkowa przynajmniej do sprawdzenia dla każdego perfumomaniaka.Na mnie zrobił wtedy ogromne wrażenie. Pora odkurzyć dekant ,bo idzie lato. Polecam.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

khorne

Aktywny forumowicz

Post25 kwietnia 2013, 21:27 - Cz

Fajny jest. Pachnie świeżym praniem ;) Lubie, lubie :)

yhmmma

Perfumaniak

Post07 maja 2013, 22:42 - Wt

Ck one - kultowy zapach ! Klasyka ! Nie można go nie znać !
Zapach, który poczułem pierwszy raz na swojej dziewczynie - od razu mnie urzekł - mogłem ją wąchać i wąchać.
Postanowiłem go przetestować :) Na mnie już nie pachniał tak pięknie - dlatego go nie używam. Jest to 100 % unisex - chociaż lepiej układa się na kobietach - przynajmniej tych, które znam. Przepiękny, odświeżający, lekki, energetyzujący. Przez moment delikatnie mydlany, ale później cytrusowo - kwiatowy. Na ciepłe dni - idealny. Mimo tego, że nie jest złożony i przeładowany składnikami - jest niezwykły ! Do użytku codziennego. To zapach PONADCZASOWY ! Trwałość bardzo dobra i projekcja również. Cena też bardzo niska jak za flaszkę 200 ml.
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex