Teraz jest 18 listopada 2017, 20:06 - So

• Reklama

Serge Lutens - L'Eau

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Serge Lutens - L'Eau

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
40%
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
1
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Niszka

Administrator

Serge Lutens - L'Eau

Post14 marca 2012, 17:55 - Śr

Uniseks w charakterystycznie innym flakonie niż inne Lutensy, no i w pojemności 100 ml.

Nudny, zupełnie inny charakterem niż pozostałe Lutensy. Pachnie jak średniej klasy sieciówkowy Sport, bo skład ma charakterystyczny dla sportów (mięta, nuty morskie). Cena nieadekwatna do jakości, z podobnych klimatów lepiej sięgnąć po Chanel Allure Homme Sport, bo oba zapachy są zbliżone.

To nie jest zły zapach, ale za 460 zł / 100 ml mamy dwa równie dobre sporty z mass marketu, a Lutens wcale na ich tle nie wypada lepiej.

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Re: Serge Lutens - L'Eau

Post15 marca 2012, 15:36 - Cz

Mocno powiedziane, ale ja się z tym nie zgodzę. Z tego zapachu bije jakość, którą w massmarkecie znajdziesz sporadycznie, jeśli w ogóle (gdy mowa o tego typu woniach). Poza tym zakwalifikowanie go do grona sportowców to przesada w mojej opinii. To zapach z gatunku czystych piżmowców, z odrobiną kwiatów i aldehydów na wstępie. Doskonały na wiosnę do noszenia na okrągło. Gdybyś wkropił do niego trochę wetywerii, mogłoby powstać coś na kształt Cologne Muglera, tyle że lepsze.
http://perfumowyblog.com. ...bo zapach ma znaczenie...
http://perfumaniac.wordpress.com/ ...because sent matters...

Marciu

Post04 lipca 2013, 14:35 - Cz

Sięgnąłem po L'Eau na początku mojej przygody z Lutensami.

Wg mnie powinien być zakwalifikowany jako damski. Czuję w nim mydło i kwiaty, właściwie to nic więcej. Oczywiście mydło i kwiaty doskonałej jakości. Ja bym go nie mógł nosić, bo mdli mnie od niego. Podobnie mam z Fleur du Male, tylko intensywniej.

Tym niemniej dam mu 4, bo nie jest to zły zapach. Uniseks z przechyłem na damską stronę.

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post19 sierpnia 2015, 13:38 - Śr

też mi się zdaje że idzie jednak bardziej w damską stronę a trochę szkoda bo w kategorii zapachów "czystych" (białych, bawełnianych, odprężających etc) jest wyjątkowy (jednym z najlepszych ?!?). Zgadzam się też z Fq że czuć jakość składników. Muszę go jeszcze po testować przed wyrażeniem pełnej opinii.

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post19 sierpnia 2015, 15:27 - Śr

Posiadam flakon, skłaniam się ku opiniom, że jakość tej wody jest dobra i ją po prostu czuć. Dla faceta to chyba tylko do białej koszuli, dla kobiet jak najbardziej.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post22 lipca 2017, 21:44 - So

Znam tylko z próbki, więc moja opinia może nie być w pełni miarodajna.
Dla mnie to urokliwa, harmonijna, aromatyczna kompozycja, którą przyjemnie się wącha i komfortowo nosi.
Czuć cytrusy, nuty "wodne", odrobinę mięty i piżma, trochę jakiegoś kwiecia. To wszystko świeże, ale świeżością stonowaną, jakby "przypudrowaną", miękką i wyważoną.
Fajny uniseks, z lekkim przechyłem na ładniejszą stronę ludzkości.
Niestety, na mojej skórze ma kiepskie parametry.
Chętnie bym nabył jakiś dekant na pogłębione testy, bo zapach zdecydowanie wart jest poznania.
Artur

eduardo

Forumowicz

Post03 września 2017, 15:48 - N

Dzisiaj strzeliłem sobie sporą ilość na przedramię. Bardzo przyjemny zapach. Porównanie do świeżo wypracowanej koszuli jak najbardziej trafne. Także z chęcią nabyłbym z 20 ml na testy celem sprawdzenia jak zachowuje się na mojej skórze.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex