Teraz jest 19 sierpnia 2018, 18:20 - N

• Reklama

Carner Barcelona - Megalium

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Carner Barcelona - Megalium (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
100%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Carner Barcelona - Megalium

Post22 czerwca 2018, 11:58 - Pt

Za polską Fragrą :arrow: Megalium marki Carner Barcelona to perfumy dla kobiet i mężczyzn wydane w 2018 roku. Nutami głowy są cynamon, cinnamon leaf, mandarynka i tatarak; nutami serca są gałka muszkatołowa, papryczka pimento, biały pieprz i róża bułgarska; nutami bazy są olibanum, mirra, opoponaks i styraks.

Obrazek

BlueJeans

Moderator

Re: Carner Barcelona - Megalium

Post22 czerwca 2018, 13:32 - Pt

Te perfumy pachną dokładnie tak samo jak gumy cynamonowe BIG RED. Nic nadzwyczajnego :P, brakuje w nich jakiejś większej głębi. Dam im jeszcze szanse ponieważ dostałem sample wszystkich nowych orientalnych zapachów od Carnera. W moim odczuciu najciekawszy jest ten ambrowy.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post22 czerwca 2018, 14:00 - Pt

Jak gumy cynamonowe? Zniechęciłeś mnie do zamówienia próbki. Z całej trójki nowych zapachów hiszpańskiej marki, ten właśnie "na papierze" prezentował się najciekawiej, ale zdążyłem już nabrać rezerwy do oficjalnie podawanych składów, bo czasami nijak się one mają do rzeczywistości.

BlueJeans

Moderator

Post22 czerwca 2018, 15:09 - Pt

Dokładnie tak. Pachnie jak guma cynamonowa :P

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post20 lipca 2018, 09:47 - Pt

Nie wiem jak pachnie guma cynamonowa, bo nigdy nie żułem (i nie wiem, czy chcę, bo jak trafiłem na cynamonową jelly bean, to od razu poleciałem wyszorować zęby), ale wiem, że w Megalium cynamonu jest mnóstwo i jest on dominujący od otwarcia do bazy, której koniec określiłbym w sumie jako wytrawnie-żywiczny, ale bez jakichś konkretów. Prócz tego miejscami przewija mi się metaliczny akcent, kojarzący się z goździkiem.
Trochę nudne i monotematyczne pachnidło. Ciepły, ostry aromat cynamonu, który praktycznie się nie zmienia. Bez jakiegoś gourmandowego podtekstu, czysto orientalny, przyprawowy charakter.

Jeśli cała seria się tak prezentuje, to trochę się zawiodę.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na TheEleganceof.pl

BlueJeans

Moderator

Post20 lipca 2018, 10:27 - Pt

Niestety Alan ale nie chyba tak jest. Zapachy są poprawne, nie zaskakują i nie odkryjemy w nich Ameryki :P

srG

Perfumaniak

Post21 lipca 2018, 01:02 - So

To w końcu Carner. Nie ma co się tu spodziewać nowatorstwa i oryginalności - ma być prosto i przyjemnie.
I pewnie Megalium odniesie sukces, bo jest właśnie przyjemny, a fanów cynamonu nie brakuje. Tu jest ten plus, że nie jest on gryzący, jak np. w Autumn czy Majalis.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex