Teraz jest 13 listopada 2018, 01:25 - Wt

• Reklama

The Different Company - Limon de Cordoza

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena The Different Company - Limon de Cordoza (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Skarbowy

Bardzo aktywny forumowicz

The Different Company - Limon de Cordoza

Post16 czerwca 2018, 18:35 - So

Za fragrą:

Limon de Cordoza marki The Different Company to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Limon de Cordoza został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, mandarynka i mięta; nutami serca są neroli i frezja; nutami bazy są paczula, wetyweria i drzewo gwajakowe.

Obrazek

Jako że Ruch postarał się i flakon doszedł do mnie dzisiaj to kilka słów tytułem wstępu.

Zapach jest dość soczysty, cytrusowy. Da się wychwycić miętę. Neroli jakoś niemrawo. Baza w odbiorze przypomina mi Cedrat Enivrant z Eau Sauvage . Safe blind buy do biura.

Globalnie jeszcze nie testowałem, ale mistrzem trwałości i projekcji to nie jest, aczkolwiek może zaskoczyć.

Plusik dla nas o odkręcany atomek.

A i najważniejsze: kompozycja bardzo mi się podoba :D

k2cl

Forumowicz

Re: The Different Company - Limon de Cordoza

Post02 lipca 2018, 11:11 - Pn

To może i ja dorzucę swoje trzy grosze, chociażby dlatego, że to już moje kolejne spotkanie z tym zapachem (poprzedni dekant 10ml zużyłem z ogromną przyjemnością).
Na mojej skórze to niezwykle naturalne, soczyste i radosne cytrusy - właściwie nie wyczuwam mięty, za to wyraźnie pojawia się frezja. Całość kompozycji jest bardzo przyjazna; generalnie to uniseks, ewentualnie z bardzo delikatnym przechyłem w męską stronę.

Projekcja raczej umiarkowana; jeśli chodzi o trwałość, przy dzisiejszej temperaturze w okolicach 12 stopni czułem od siebie zapach przez 5 godzin (4 chmurki ze szkła decant.pl), potem prysznic przerwał testy…

Jeśli chodzi o porównanie z Cedrat Enivrant, na mojej skórze obydwa te zapachy mają inny przebieg - LdC dłużej utrzymuje cytrusowy charakter, podczas gdy Cedrat Enivrant szybko ucieka w stronę przyprawową.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex