Teraz jest 20 lutego 2018, 02:59 - Wt

• Reklama

Miller Harris - Vetiver Insolent

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Miller Harris - Vetiver Insolent (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Winfryda

Forumowicz

Miller Harris - Vetiver Insolent

Post17 grudnia 2017, 17:20 - N

Obrazek
Opis za fragrantica.pl:
Vetiver Insolent marki Miller Harris to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vetiver Insolent został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathieu Nardin. Nutami głowy są bergamotka, czarny pieprz, kardamon i elemi; nutami serca są irys, lawenda i bursztyn; nutami bazy są wetyweria, fasolka tonka i mech dębowy.
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Miller-Harris/Vetiver-Insolent-35883.html

Moje przemyślenia:
Kompulsywny zakup w ciemno i trafny wybór.
Zapach jest wyrazisty, zwracający uwagę otoczenia i wyraźnie wyczuwalny, chociaż nienachalny (tak mi się przynajmniej wydaje :lol: ). Dominuje elemi z bergamotką i pieprzem. Do tego wetiwer i przełamanie ostrości i aromatyczności tonką z kardamonem. W chłodniejsze dni zapach mało się rozwija i przez cały czas dominuje żywiczny sznyt, w cieplejsze dni po kilku godzinach do głosu dochodzi wytrawna, wetiwerowa baza. Przyjemniak na jesień, jak dla mnie.
Producent deklaruje że to uniseks, moim zdaniem z wyraźnym naciskiem w stronę damską.
Trwałość bardzo dobra - przy umiarkowanej aplikacji siedzi na skórze cały dzień i nawet nieźle projektuje.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex