Teraz jest 24 września 2018, 16:46 - Pn

• Reklama

Majda Bekkali - Ziryab

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Majda Bekkali - Ziryab (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
33%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Majda Bekkali - Ziryab

Post25 listopada 2017, 13:24 - So

Ziryab marki Majda Bekkali to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn wydane w 2017 roku. Nutę głowy stanowi tulipan; nutami serca są agar (oud), szafran i cedr atlaski; nutą bazy jest bursztyn.

Obrazek

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Re: Majda Bekkali - Ziryab

Post25 listopada 2017, 20:58 - So

„Ziryab” uwiódł mnie przede wszystkim bezprecedensowym akordem tulipana, który otwiera to pachnidło, a który osadzony został na orientalnym ambrowym tle, wzmocnionym cedrem i posypanym złotym szafranowym pyłem ze zgrabnie wmiksowaną nutą oudu, jako symbolem owej piątej struny. „Ziryab” pachnie egzotycznie, orientalne i jednocześnie – dzięki tulipanom – dziwnie znajomo. Perfumy te mają w sobie coś magnetycznego. Są wyrafinowanie, zwracają uwagę niebanalną elegancją i egzotycznym sznytem. Nie sposób pozostać wobec nich obojętnymi.

Unikatowe połączenie tulipana, szafranu i oudu tworzy nową jakość w perfumerii i trzeba to podkreślić. W takim kontekście zawsze przecież występowała róża. Jest więc „Ziryab” prawdziwie nowatorski.

W fazie długotrwałego finiszu moje skojarzenia dryfują w kierunku „Oud Satin Mood” Francisa Kurkdjiana. Ale to podobieństwo – nie sądzę, żeby zamierzone, raczej dzieło przypadku – przydaje tylko „Ziryabowi” urody. Piękne i inspirujące perfumy.
http://perfumowyblog.com. ...bo zapach ma znaczenie...
http://perfumaniac.wordpress.com...because scent matters...

stryjek

Forumowicz

Re: Majda Bekkali - Ziryab

Post24 maja 2018, 11:03 - Cz

Zapach, którego nie jestem w stanie znieść. Owszem sa nuty kwiatowe i jakies miłe akcenty, ale zakopane w starej szafie, pełnej naftaliny, z jakimś orientalnym dziwactwem. Zaaplikowałem godzine temu, powinienem poczekać, jak sie rozwinie, ale najzwyczajniej robi mi się niedobrze i musze to coś zmyć.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex