Teraz jest 25 czerwca 2018, 11:01 - Pn

• Reklama

Xerjoff - Ivory Route

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Xerjoff - Ivory Route (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Xerjoff - Ivory Route

Post05 maja 2017, 11:52 - Pt

Ivory Route marki Xerjoff to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ivory Route został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty przyprawowe, bazylia, drzewo sandałowe, paczula i ziele angielskie.

Obrazek

Marcin - skrobniesz coś na jego temat ;) :?:

marcin29

Aktywny forumowicz

Re: Xerjoff Ivory Route

Post05 maja 2017, 13:27 - Pt

A wiec tak pierwszy psik na nadgarstek i od razu skojarzenie z PDM Nisean chyba przez paczulę ,po krótkiej chwili dochodzą przyprawy na tym etapie zapach przypomina mi Andy Tauers L`Air du Desert Marocain. Z biegiem czasu zapach pięknie ewoluuje na skórze i zaczynam czuć wanilię przeplataną przyprawami ,gdzieś tam w tle wyczuwam delikatną nutę jakby kadzidła kościelnego.
Jak dla mnie Ivory Route jest to piękny kremowo-przyprawowy zapach z lekko kadzidlaną nuta w tle na okres jesienno-zimowy,o bardzo dobrych parametrach

Lucjan

Moderator

Post05 maja 2017, 13:34 - Pt

marcin29 napisał(a):A wiec tak pierwszy psik na nadgarstek i od razu skojarzenie z PDM Nisean chyba przez paczulę

O to mnie zaskoczyłeś :shock: . muszę jutro porównać , dzisiaj niestety z przyczyn obiektywnych nie dam rady , bo zlałem się Psychedelique Jovoy'a a tam paczula bije mnie po pysku :lol:

marcin29

Aktywny forumowicz

Post05 maja 2017, 13:41 - Pt

Lucjan napisał(a):
marcin29 napisał(a):A wiec tak pierwszy psik na nadgarstek i od razu skojarzenie z PDM Nisean chyba przez paczulę

O to mnie zaskoczyłeś :shock: . muszę jutro porównać , dzisiaj niestety z przyczyn obiektywnych nie dam rady , bo zlałem się Psychedelique Jovoy'a a tam paczula bije mnie po pysku :lol:

No tak mi się skojarzył myślę że to przez paczulę bo nie wiem jak pachnie szafran hehe ;)

Lucjan

Moderator

Post06 maja 2017, 12:03 - So

Piszę trzecią ręką , bo obydwie mam zajęte :lol:

Porównuję z Niseanem - gdybym tego nie robił ręka w rękę , nigdy mi zestawić ich ze sobą nie przyszłoby do głowy .

Xerjoff otwiera się mocno pieprznie , chyba różowym , bo określenie " nuty przyprawowe " jest mgliste :? , a potem jest już bajkowo kremowo sandałowo :mrgreen:

Początek zaburza trochę odbiór samego zapachu , większe emocje zaczynają się od nut środkowych.

Ocena dobra + z ukierunkowaniem na bardzo dobrą :P

Mikâil

Forumowicz

Re: Xerjoff - Ivory Route

Post09 stycznia 2018, 18:54 - Wt

Te przyprawy z kremową wanilią są piękne :) Nuta przypraw przypomina mi trochę Bvlgari Man in Black lub Bentley for Men Intense :)
.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex