Teraz jest 22 lipca 2017, 03:52 - So

• Reklama

BeauFort London - Coeur De Noir

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena BeauFort London - Coeur De Noir (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
1
50%

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

BeauFort London - Coeur De Noir

Post11 stycznia 2017, 21:18 - Śr

Coeur De Noir marki BeauFort London to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Coeur De Noir został wydany w 2015 roku.
Nutami głowy są rum, imbir i atrament;
nutami serca są skóra i wanilia;
nutami bazy są cedr, tytoń i brzoza.

Obrazek

Coeur De Noir jest moją nagrodą za to, że nie poddałem się po traumie związanej z Vi et Armis i nie odpuściłem dalszych testów BeauFort. :)
I choć w otwarciu czuć tu przez chwilę odrobinę wędzonki charakterytycznej dla Vi et Armis to na szczęście znika ona szybko. Pozostaje za to fantastycznie wpleciona w zapach skóra. Najpierw smolista i trochę popielata (przypominająca lekko Myths), później lekko słodka, a w bazie z tytoniowo-drzewnym tłem.
Doskonała jakość składników, bardzo dobre parametry, naprawdę nie mam się tu w do czego przyczepić.
Jedne z najlepszych skórzanych perfum jakie miałem okazję poznać. Żałuję, że tak dużo rozlałem w rozbiórce. :)
W pełni zasłużona "6tka".

adasdadas

Aktywny forumowicz

Re: BeauFort London - Coeur De Noir

Post11 stycznia 2017, 21:54 - Śr

Zazdroszczę, że wędzonka szybko na tobie znikła, na mnie pachniał jak sos barbecue... od początku do końca... kilkanaście godzin.
KLIK - poszukuję próbek perfum z półki "Perfumes I Want" (od DHP, tych przed nim nie bierzcie pod uwagę)

SPRZEDAM

kyloe

Aktywny forumowicz

Post11 stycznia 2017, 22:08 - Śr

Przepiękna, przepalona, dymna skóra. Zapach jedyny w swoim rodzaju. Mi trochę ucieka ta nuta atramentowa, która ma być wyróżnikiem tej kompozycji, natomiast dość istotnie daje się odczuć akord popiołu ( skojarzenia z Myths jak najbardziej na miejscu ). Wędzonka w otwarciu bardzo charakterystyczna, ale nie trwa długo. Całość jest lekko przełamana słodyczą, która uaktywnia się mocniej w bazie. W mojej ocenie zapach jest świetny i bardzo noszalny. Parametry również bardzo dobre

M_Michal

Forumowicz

Post12 stycznia 2017, 12:15 - Cz

Potwierdzam obecność wędzonki na początku. Później to głównie dym, ognisko i te sprawy. Po 2-3 godzinach coś tam się dzieje, ale i tak dym i ognisko. Jakość obu bardzo dobra. :lol: Większą ilość składników uświadczyłem na bloterze niż na skórze. Wtedy po 2 dniach faktycznie pojawia się tytoń i skóra. Nie jestem tego typu perfum, więc nie docenię kompozycji. Ale jednak jak ktoś poszukuje dymnego zapachu, to jest to jak najbardziej słuszny kierunek.

Greg

Forumowicz

Post18 stycznia 2017, 19:58 - Śr

Mroczne to serce, oj bardzo mroczne... Niestety na mnie też wędzonka na początku trwa dość długo, a początek Coeur jest gęsty, duszący i trudny do przebrnięcia - co dla mnie jest o tyle dziwne, że lubię dymne zapachy. Ten sprawia mi problemy - dopiero po 2-3 godzinach mam wrażenie, że zapach łapie oddech i zyskuje jakąkolwiek przestrzeń w której pojawia się ciekawie podana skóra. Jakość samego zapachu i parametry bardzo dobre. Dla wszystkich wielbicieli skóry i trudnych i dymnych klimatów zapach bez wątpienia warty uwagi i poznania. Ja spróbuję się z nim jeszcze zaprzyjaźnić, może tylko początek znajomości jest trudny....

lunkis

Aktywny forumowicz

Post06 lutego 2017, 18:02 - Pn

Bardzo mi się to cudo podoba i wcale :D nie jest to dla mnie zapach przytłaczający, prawda otwarcie jakieś takie ciężkie, ale po chwili jest już fajnie.
Pewnie nie będę oryginalny, ale zapach jest bardzo mocno skórzany, ale ta skóra nie przytłacza, jest zmieszana z kupą dymu, a słodycz dodana - wanilia? - powoduje iż ta skóra jest przypalona?
Zapach na mojej skórze z czasem staje się spokojniejszy i troszkę słodkawy, choć oczywiście gówna nuta nie znika.
Perfumy oceniane jako trudne i ciężki, dla mnie chyba takim nie są;)
Nosi mi się go dobrze, w domku nikogo nie skaleczył, a moc przecież ma ładną.
Minęło 7 godzin od aplikacji i jest ze mną obecny i wyczuwalny, choć projekcja chyba troszkę cichnie.
Słowem podsumowania - bardzo dobry zapach skórzany z masą dymu i popiołu ogniska, a jednocześnie troszkę przypalony na słodko...chyba tak bym go opisał.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex