Teraz jest 20 kwietnia 2018, 00:27 - Pt

• Reklama

Fueguia 1833 - Otro Poema de los Dones

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Fueguia 1833 - Otro Poema de los Dones (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

M_Michal

Aktywny forumowicz

Fueguia 1833 - Otro Poema de los Dones

Post07 grudnia 2016, 14:04 - Śr

Zapach dedykowany niewymuszonej oryginalności jednego z najwybitniejszych pisarzy wszech czasów.

Otro Poema de los Dones marki Fueguia 1833 to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Otro Poema de los Dones został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julian Bedel. Nutę głowy stanowi nuty drzewne; nutą serca jest agar (oud); nutą bazy jest cedr.

Perfumy tej marki są na pewno ciekawe w swojej prostocie. Tutaj mamy oud z cedrem. I to tyle. Zaraz po aplikacji jest mocno drzewnie. Producent podaje, że nutą głowy "drzewo buddy". Nie wiem jak ta nuta pachnie, ale ja odbieram początek jako zapach hebanu. Mocny, intensywny, nie słodki. Później zapach się uspokaja, nuta ucieka i zostaje agar z cedrem. I tak do końca. Stopniowo wszystko się wygasza. Trwałość perfum jest całodzienna.

Perfumy klimatem podobne są do Lalique Hommage a L'Homme. Bardzo podobnie się ten zapach na mnie układa i wybrzmiewa. Dobre pachnidło. Ciekawa alternatywa dla tych co poszukują perfum biurowych, szczególnie z nastawieniem na zimniejsze dni.

Polecam testy.
Załączniki
nd.20827.jpg
nd.20827.jpg (35.25 KiB) Przeglądane 2285 razy

pablos

Forumowicz

Re: Fueguia 1833 - Otro Poema de los Dones

Post30 marca 2017, 21:50 - Cz

Psiknąłem się tymi perfumami i przeniosłem się do innego świata…

Wyobraźcie sobie Drodzy Państwo taką oto sytuację:
: " Jest noc. W środku lasu stoi drewniana chatka. Za oknem zima stulecia. Trzaskający mróz. Zamieć śnieżna. Zaspy sięgające kilku metrów. W chatce natomiast jest rozpalony kominek. Płomienie buchają na wszystkie strony, a z komina leci nieśmiało dym. Palące się w kominku drewno trzaska… A przed kominkiem na drewnianej podłodze z koniaczkiem w dłoni siedzicie Wy mając w głębokim poważaniu zawieruchę i mróz za oknem bo jest Wam ciepło i przytulnie."

Te perfumy są idealnym dopełnieniem takiego właśnie drzewnego, ogniskowego, ciepłego, otulającego klimatu – oczywiście w mojej ocenie :) Dla mnie zdecydowanie męskie. Coś pięknego…
Odłożone na specjalną zimową okazję z odpowiednią adnotacją na opakowaniu :D

M_Michal

Aktywny forumowicz

Re: Fueguia 1833 - Otro Poema de los Dones

Post30 czerwca 2017, 09:14 - Pt

Próbka wykończona i przetestowana w różnych warunkach. Świetne pachnidło, które kojarzy mi się z satyną. Jak je noszę, to mam poczucie, jakbym miał na sobie satynowy szal. Bardzo przyjemne, komfortowe i w pełni noszalne perfumy. Oud podany w przystępny i oryginalny sposób. Szkoda, że zostały wycofane.

Ode mnie mocna 5.

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex