Teraz jest 17 lipca 2018, 06:52 - Wt

• Reklama

Etat Libre d'Orange - Rien

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Etat Libre d'Orange - Rien (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
33%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
2
67%

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Marcin__

Super Perfumaniak

Etat Libre d'Orange - Rien

Post17 września 2016, 12:13 - So

Obrazek

Rien marki Etat Libre d`Orange to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rien został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, skóra, irys, ambra, paczula, mech dębowy, kadzidło, róża, styraks, labdanum, kmin i czarny pieprz.

Rien Intense Incense od dawna ma swój temat, a Rien nie było...

Kurde, to jest chyba najtrudniejszy do opisania zapach, jaki znam. Pierwsze testy to odruch wymiotny i bieg do łazienki, żeby to z siebie zmyć. A teraz...

Skóra w aldehydowym obłoku. Zdecydowanie bardziej przestrzenny niż Intense Incense, który niby jest do niego podobny, a jednak na mnie rozwija się inaczej.

Zapach jedyny w swoim rodzaju, ma swoistą sygnature A. Lie.

Trwałość 6-8 h, projekcja bardzo dobra.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

xisio

Perfumaniak

Re: Etat Libre d'Orange - Rien

Post20 września 2016, 17:53 - Wt

Trwałość 6-8h :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

U mnie 16-18h.. na ubraniu tydzień... to jest jednen z tych co bym wymienił jak by ktoś mi kazał wymienić top5 kilerów jakie znam.

cypher

Forumowicz

Post20 września 2016, 20:38 - Wt

Mnie ciekawi jak bardzo ten zapach różni się od Rien Intense Incense. RII to coś fantastycznego.

volcano

Aktywny forumowicz

Post02 listopada 2017, 20:42 - Cz

Co tak mało tutaj wypowiedzi czy ten drań.. jest jaki .. ? bo chodzi za mną a ja go się boję .Kto za kto czuł czy warta jest ta przyjaźń z takim typem.

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post11 lipca 2018, 12:35 - Śr

Mam problem z tym zapachem, a konkretnie z samą kompozycją. Zakwalifikowałbym go do gatunku "love or hate". Z pewnością natomiast nie pozostawia człowieka obojętnym.
Pod względem parametrów użytkowych jest on bez zarzutu. Zarówno trwałość, jak też projekcja, są na najwyższym poziomie.
Kompozycja natomiast z jednej strony odpycha mnie, z drugiej pociąga. Nie wiem czy odważyłbym się użyć tego zapachu i wyjść do ludzi. Cieszyć się jednak w zaciszu domowym, jak najbardziej. Szczególnie odpowiada mi po ok. 20 od użycia, gdy już nie jest tak hałaśliwa jak na początku.
Dla wielbicieli skóry (szczególnie tej surowej) i kadzideł, obowiązkowa pozycja do przetestowania.

kyloe

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 lipca 2018, 14:18 - Śr

Grzegorz napisał(a): Nie wiem czy odważyłbym się użyć tego zapachu i wyjść do ludzi. Cieszyć się jednak w zaciszu domowym, jak najbardziej.

Nie wymaga to jakiejś wyjątkowej odwagi :mrgreen: Rien to zapach w miarę normalnie odbierany przez otoczenie, kiedyś nawet jakiś komplement za niego dostałem

• Reklama

Powrót do Perfumy unisex